Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hovedløpet lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hovedløpet lang
Arrangørorganisasjon: Øystre Slidre IL
Dato: lørdag 12 august 2017

Alta OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Gard FrostH15 (91)46.03+10.128.36
27Eskil FrischknechtH15 (91)47.09+11.188.48
68Emil Wilfred JensenH15 (91)1.04.30+28.3912.03
73Tom Einar Flermoen PaulsenH15 (91)1.09.37+33.4613.00

Asker Skiklubb

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sondre YtterbøH15 (91)35.516.42
8Guro HjerpaasenD14-16 C (14)50.35+16.5114.00
12Jonas MyhrH14 (72)28.24+3.367.13
13Ina MartiniD15 (55)41.22+9.479.59
26Anna Øfsthus GravirD16 (59)58.29+15.5010.45
29Felix FinsrudH15 (91)47.50+11.598.56
40Silje Marie VågeD16 (59)1.08.50+26.1112.39
41Frikk Alvaro EmbergsrudH15 (91)53.06+17.159.55
42Petra HoveidD15 (55)1.03.04+31.2915.14
57Kristian Fredriksen AasH14 (72)47.06+22.1811.59
63Ole Henrik WoxholthH15 (91)1.01.49+25.5811.33
75Eilev KvaaleH15 (91)1.12.18+36.2713.30
78Olaf Halsaa DolvenH15 (91)1.14.26+38.3513.54

Bardu IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Anna Jacobsen-GaskiD15 (55)43.30+11.5510.30

Bergens TF

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Andreas DaleH14 (72)25.59+1.116.36
29Ingeborg Rygg EikelandD14 (55)37.29+11.4410.12
31Andreas NysæterH16 (61)59.53+18.158.58
40Sigve Rygg EikelandH16 (61)1.05.43+24.059.51
55Jon William HammerH16 (61)1.26.58+45.2013.02
Brage IversenH16 (61)diskvalifisert

Berger og Svelvik OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
51Oda GjerdahlD16 (59)1.32.02+49.2316.55

Birkenes IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
37Magnus MosfjellH16 (61)1.02.07+20.299.18
Asgeir Reiersen JensenH16 (61)diskvalifisert

Bodø og Omegn IF Orientering

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Hedda Sofie IrgensD14-16 C (14)37.36+3.5210.24
12Johanna Lovise HunstadD14-16 C (14)1.03.32+29.4817.35
17Kaja Samuelsen SkiriD16 (59)52.44+10.059.41
19Øyvind Johan OlsenH14 (72)30.57+6.097.52

Botne SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
42Ingrid MobråthenD14 (55)42.48+17.0311.39

Byåsen IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Petter Liabakk EriksenH16 (61)47.47+6.097.09
19Einar EideH15 (91)45.11+9.208.26
31Hedda Hoff HagenD16 (59)1.01.22+18.4311.16
37Maren VikenD15 (55)59.16+27.4114.18
52Håkon SæternesH15 (91)56.47+20.5610.36
52Erlend AuneH14 (72)43.55+19.0711.10

Bækkelagets SK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
89Lars Øderud VatneH15 (91)1.38.11+1.02.2018.21

Egersund OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Julie PuntervoldD14-16 C (14)48.41+14.5713.29
8Alexander HorpestadH14-16 C (8)1.09.24+35.5019.13
10Celina Iversen ÅseD14-16 C (14)56.03+22.1915.31
19Ida MonsenD16 (59)52.55+10.169.43
54Sindre Skeie PettersonH14 (72)45.47+20.5911.38

Eiker OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Silje MorlandstøD16 (59)1.00.16+17.3711.04
34Christine HoenD16 (59)1.02.01+19.2211.24
44Tomine Lysaker SandenD16 (59)1.12.28+29.4913.19
48Oda Isnes TyseD15 (55)1.10.39+39.0417.03
50Alvilde Lysaker SandenD15 (55)1.14.15+42.4017.56
64Per Ingvar TollehaugH14 (72)1.00.55+36.0715.30
Solveig LetmolieD16 (59)diskvalifisert

Elverum OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Sander Tonjer FingarsenH14 (72)27.24+2.366.58
45Mats LindaasH14 (72)38.03+13.159.40
59Gaute LindaasH14 (72)53.00+28.1213.29

Emblem IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Serine Skogeng ReitenD14 (55)32.24+6.398.49
18Kristin LundanesD14 (55)34.50+9.059.29

Fana IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Birk Bell LysakerH15 (91)45.03+9.128.25
17Marie Roll-TørnqvistD14 (55)34.34+8.499.25
30Kristine Bog VikaneD14 (55)37.52+12.0710.19
69Sondre BataldenH14 (72)1.12.00+47.1218.19
Halvor Fetveit SundalH16 (61)brutt

Fet OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Julie BerntzenD14-16 C (14)35.02+1.189.42
9Andrea H. RogndokkenD14-16 C (14)52.41+18.5714.35
21Ragnhild Mathea HelmersenD14 (55)35.44+9.599.44

Fitjar IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
56Jens Øien KlosterH15 (91)58.14+22.2310.53

Fossum IF

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Vebjørn Blom-HagenH15 (91)39.42+3.517.25
10Karen Hoel JomaasD16 (59)50.21+7.429.15
20Sivert Sande KvermeH16 (61)54.20+12.428.08
22Eivind Berner MyhreH16 (61)55.09+13.318.16
24Mari BrendeD14 (55)36.10+10.259.51
31Mikkel KatlaH15 (91)48.08+12.178.59
39Helene Bjørkvold JendalD14 (55)39.20+13.3510.43
42Sondre Zahl HagenH15 (91)53.21+17.309.58
42Birk Felland SætnanH14 (72)36.54+12.069.23
46Erlend BørliH15 (91)53.48+17.5710.03
49Sigrid Kinck RannemD16 (59)1.21.36+38.5715.00
74Marius BakkeH15 (91)1.11.57+36.0613.26
Gustav Andresen SkotteH14 (72)diskvalifisert
Selma Tørudbakken JendalD14-16 C (14)ikke startet

Fredrikstad SK

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Bendik EliassenH16 (61)49.23+7.457.24
20Eirik ImrikH16 (61)54.20+12.428.08
24Sivert PoppeH14 (72)31.36+6.488.02
27Sondre OttesenH16 (61)57.27+15.498.36
28Emma DanevadD16 (59)59.32+16.5310.56
32Runar Saur ModahlH16 (61)1.00.14+18.369.01
33Kaisa AntonsenD16 (59)1.01.47+19.0811.21
36Kristoffer B. HelminsenH15 (91)51.02+15.119.32
41Signe Strand GulbrandsenD14 (55)42.45+17.0011.38
44Alexandra AngvollD15 (55)1.08.41+37.0616.35
50Thomas BlomkvistH14 (72)42.41+17.5310.51
57Odin SætherH15 (91)59.05+23.1411.02
Embla ØvretveitD14 (55)diskvalifisert

Freidig

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Vegard KittilsenH16 (61)41.386.14
4Simen Spets StorhovH16 (61)44.40+3.026.41
5Mari EidsmoD14 (55)30.02+4.178.11
5Tale Tannvik SkeiD15 (55)34.55+3.208.26
9Vilde Lereim StorliD15 (55)38.56+7.219.24
9Lars SandstadH16 (61)49.23+7.457.24
9Mikkel HoltH15 (91)42.43+6.527.59
11Jo Even KolstadH16 (61)49.43+8.057.27
13Ane Malene KolstadD14 (55)32.37+6.528.53
16Matias NissenH16 (61)52.09+10.317.49
23Silje Marie NissenD14 (55)36.04+10.199.49
24Håkon HolstadH16 (61)56.03+14.258.24
25Jonas GrønliH16 (61)56.17+14.398.26
30Vegard Ulseth SylteH14 (72)32.16+7.288.12
32Anna ChristensenD14 (55)38.05+12.2010.22
33August MaskeH14 (72)33.02+8.148.24
41Vetle Grønvik EkraH14 (72)36.20+11.329.14
49Kasper Sæterhaug KnudsenH14 (72)40.17+15.2910.15
58Jostein RøH15 (91)59.08+23.1711.03
Vemund MølnvikH14 (72)ikke startet

Frol IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Mari Kilskar GrevskottD16 (59)47.43+5.048.46
16Matilde MunkebyD16 (59)52.43+10.049.41
28June MunkebyD14 (55)36.50+11.0510.02
31Linnea MunkebyD14 (55)37.53+12.0810.19
59Tobias AlstadH15 (91)59.55+24.0411.11

Førde IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Trygve Nummedal OsH16 (61)diskvalifisert

Ganddal IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Janne Tjørhom AasheimD16 (59)46.42+4.038.35
24Ingrid LamarkD15 (55)46.14+14.3911.10
26Clemens Sundby ØxnevadH16 (61)56.46+15.088.30
39Andreas Nybak UrdalH14 (72)35.53+11.059.07
48Markus Andreas BreivoldH15 (91)54.16+18.2510.08
51Tobias RøddeH15 (91)55.39+19.4810.24
71Ole Kristian TaksdalH15 (91)1.09.17+33.2612.57

Gjø-Vard OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kristine KravdalD15 (55)31.357.37
47Caroline EideD15 (55)1.10.22+38.4716.59

Gneist, IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
47Mads Jørgen SkageH16 (61)1.10.41+29.0310.35
50Olav Hammersland GarnesH16 (61)1.13.55+32.1711.04

Grue IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Grunde IsaksætreH15 (91)43.19+7.288.05

Hadeland OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Astrid RognstadD14 (55)35.52+10.079.46
32Ingeborg RognstadD16 (59)1.01.46+19.0711.21
43Berthe TesloD15 (55)1.08.39+37.0416.34

Halden SK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Marieluise Schmitt GranD15 (55)39.09+7.349.27
13Sigurd Saxe SandvikH14 (72)28.30+3.427.15
35Jonatan AuneH16 (61)1.01.13+19.359.10
45Tore Herman KirkebøenH15 (91)53.40+17.4910.01
51Hedda Johanne Slang-SundsetvikD15 (55)1.15.58+44.2318.20
52Synne Marie JenssenD15 (55)1.38.38+1.07.0323.49
57Christian BrynildsenH16 (61)1.55.55+1.14.1717.22
83Jakob TorgersenH15 (91)1.20.16+44.2515.00
Ole Øivind NorstedH16 (61)diskvalifisert
Martin BrækkeH15 (91)diskvalifisert

Hamar OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Vegard RanestadH14 (72)28.11+3.237.10
14Emma Bangstad BergersenD14 (55)32.45+7.008.55
37Kamilla LomeD16 (59)1.03.45+21.0611.43

Harstad OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
40Jon MarcussenH15 (91)52.26+16.359.48

Haugesund IL Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Kristoffer JørgensenH14-16 C (8)1.07.36+34.0218.43
11Tiril OlaussenD14-16 C (14)1.00.34+26.5016.46
15Sigurd Paulsen VieH16 (61)52.01+10.237.47
18Aleksander JørgensenH14 (72)30.09+5.217.40
43Eivind EngløkkH14 (72)37.29+12.419.32
52Tore Ruset AlneH16 (61)1.17.46+36.0811.39
56Vegard Wiig NystadH14 (72)46.50+22.0211.55

Hedrum OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Viljan van RaaijH15 (91)43.33+7.428.08
38Henrik R HoltH15 (91)52.07+16.169.44
56Kristian Juel JohannessenH16 (61)1.44.16+1.02.3815.37
86Kristoffer FjæreH15 (91)1.26.36+50.4516.11

Heming Orientering

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Magnus Eide-FredriksenH15 (91)42.50+6.598.00
11Live ØstvoldD15 (55)40.07+8.329.41
15Hanna Eckhardt AndersenD15 (55)42.08+10.3310.10
17Malene JebsenD15 (55)43.00+11.2510.23
21Ferdinand FremmingH15 (91)45.47+9.568.33
22Henrik ReuschH15 (91)46.03+10.128.36
22Maya ArnesenD15 (55)45.47+14.1211.03
26August Syrdal ØenH15 (91)47.05+11.148.48
37Kristian ØstermannH15 (91)51.26+15.359.36
37Ida Marie FlågenD14 (55)38.36+12.5110.31
45Ella BerstadD14 (55)45.58+20.1312.31
61Paul Johan SlungaardH14 (72)57.09+32.2114.32
66Fredrik Berning BorchseniusH14 (72)1.05.55+41.0716.46
85Kåre Peter Krohn GjessingH15 (91)1.23.19+47.2815.34

Hemsedal IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Halvor RudningenH15 (91)47.48+11.578.56
38Sindre UlsakerH14 (72)35.48+11.009.06

Hisøy OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Malin HaugeD16 (59)45.40+3.018.23

IK Grane Arendal Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
36Lise MikkelsenD14 (55)38.29+12.4410.29
38Ine MikkelsenD14 (55)39.13+13.2810.41
53Magnus FossumH15 (91)57.49+21.5810.48

IL BUL-Tromsø

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Hans UrsetH14 (72)25.04+0.166.22
18Jonatan GraversenH16 (61)53.34+11.568.01
51Henning StrandH14 (72)42.48+18.0010.53
Idunn StrandD16 (59)diskvalifisert

IL Gular

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Oda Kjellevold MaldeD14-16 C (14)46.12+12.2812.47
12Mari Fjellbirkeland JohannesenD15 (55)40.09+8.349.41
Lise BakkejordD14-16 C (14)brutt

IL Tyrving

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ådne SkjærsteinH15 (91)37.51+2.007.04
22Mina JørgensenD16 (59)54.16+11.379.58
34Stella HolmboeD15 (55)55.26+23.5113.23
45Silje SlungaardD15 (55)1.09.31+37.5616.47
46Iris HolstD15 (55)1.10.15+38.4016.58
Ingrid Lund HovdenD16 (59)diskvalifisert
Emma Meyer LarssonD16 (59)ikke startet

IL Veten

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Tord SølvbergH14 (72)29.48+5.007.34
33Elias BergsetH16 (61)1.01.03+19.259.09
33Sven Bergset LangvikH15 (91)48.38+12.479.05
64Leif-Inge JevnlidH15 (91)1.02.03+26.1211.35

Indre Østfold OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Eirik BlågestadH16 (61)50.16+8.387.32
16Elida Sagli GudimD14 (55)33.34+7.499.08
21Kristoffer HalsnesH14 (72)31.11+6.237.56
28Peder Aabogen HaugaardH14 (72)32.11+7.238.11
39Gea Øiseth BedinD16 (59)1.06.27+23.4812.12
53Amund Øiseth BedinH14 (72)45.01+20.1311.27
67Theodor LierH15 (91)1.03.47+27.5611.55
Ole Sofus HaakaasH15 (91)diskvalifisert

Kolbotn og Skimt OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Hanna RehnD14-16 C (14)35.41+1.579.53
Alva Marika NiklassonD14 (55)diskvalifisert

Kongsberg OL

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Åsne HaavengenD15 (55)36.05+4.308.42
10Selma HøivoldD14 (55)31.40+5.558.37
11Atle Nikolai WølloH14 (72)28.20+3.327.12
12Tale StrandD16 (59)50.50+8.119.20
13Ingvild LangeggenD16 (59)50.56+8.179.21
15Konstanse MoholthD14 (55)33.21+7.369.05
16Mathilde Sæter FlessebergD15 (55)42.55+11.2010.21
16Vetle DrageH15 (91)44.14+8.238.16
20Rolf Trygve HaugH15 (91)45.43+9.528.32
28Karoline TorøD15 (55)47.37+16.0211.30
32Johan EgerH14 (72)33.01+8.138.24
35Vegard Holm JohannesenH14 (72)34.14+9.268.42
36Erlend LangeggenH14 (72)34.23+9.358.44
38Elisabeth Brandal SøftingD15 (55)59.17+27.4214.19
55Olav Kristian LundH15 (91)58.07+22.1610.51
Mari ØverbyD14 (55)diskvalifisert
Marte Karine LarsenD16 (59)diskvalifisert

Konnerud IL

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Martine JægtvikD14-16 C (14)33.449.20
1Jenny BaklidD16 (59)42.397.50
4Mille Vasshaug JægtvikD14 (55)29.36+3.518.03
8Mari Landro SvingheimD16 (59)49.37+6.589.07
23Andrea RanvikD16 (59)55.13+12.3410.09
30Amanda Skyttersæter SaugerudD16 (59)1.00.18+17.3911.05
40Hedda SpangbergD14 (55)40.25+14.4011.00
42Nicolai HarvikH16 (61)1.06.47+25.0910.00
47Thea LandD16 (59)1.17.42+35.0314.16
53Nora Småge HilsenD15 (55)1.44.26+1.12.5125.13
55Vetle Lysaker NorbomH14 (72)46.03+21.1511.43
Tiril KihleD14-16 C (14)diskvalifisert
Anniken RanvikD16 (59)diskvalifisert
Tonje-Malin RhrichD16 (59)diskvalifisert
Tiril HolenD14-16 C (14)ikke startet

Kristiansand OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2David RundeH16 (61)42.53+1.156.25
16Trygve Børte NomelandH14 (72)29.29+4.417.30
18Christiane Ruud BøckmanD16 (59)52.48+10.099.42
29Brage TakleH14 (72)32.13+7.258.11
54Odd-Anton HermansenH16 (61)1.25.26+43.4812.48
87Erlend Odd BergeH15 (91)1.30.56+55.0516.59
Silje KregnesD16 (59)ikke startet

Kvikne IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
43Mari Grøtli SvergjaD14 (55)44.23+18.3812.05
52Emilie SchärerD14 (55)1.17.40+51.5521.09

Lardal OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Eline SchjervenD14 (55)30.07+4.228.12
7Kristin Melby JacobsenD14 (55)30.13+4.288.14
23Mina SchjervenD15 (55)46.07+14.3211.08

Larvik OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Iver RingheimH15 (91)44.01+8.108.13
30Ida Sofie HjortlandD15 (55)50.44+19.0912.15

Lillehammer OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Birgit Kleppa MadslienD14 (55)30.47+5.028.23
9Martine SkjelsvikD14 (55)30.57+5.128.25

Lillomarka OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Ingrid BlindheimD15 (55)44.44+13.0910.48
25Netta Bar-NathanD14 (55)36.15+10.309.52
51Mathias Pedersen VoldH16 (61)1.15.01+33.2311.14

Markane IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
33Maren Hjelmeset KirkeeideD14 (55)38.17+12.3210.25

Melhus IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
58Oskar StorlerH14 (72)52.24+27.3613.20
63Erik Tofte jrH14 (72)58.49+34.0114.57

Meløy OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Lars-Børge StrømsvikH14 (72)diskvalifisert

Mo OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
19Ida SolliD14 (55)35.32+9.479.40

Modum OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Johanna Sofie LongfjeldD14 (55)31.40+5.558.37

Molde og Omegn IF

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
45Ane Hagset StavnesliD16 (59)1.13.36+30.5713.31
76Abel Gangeskar HornelandH15 (91)1.12.45+36.5413.35

Måren OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Noor Dirro-HeluD14 (55)38.21+12.3610.26
38Carmen DirroD16 (59)1.04.31+21.5211.51
47Luciana Maria SvadsD14 (55)47.27+21.4212.55

Nidarøst OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
52Hanne Helmine RogstadD16 (59)1.40.49+58.1018.31
Stine AuneD15 (55)diskvalifisert

Nittedal OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Simen FritznerH15 (91)42.37+6.467.57
37Arthur BrunborgH14 (72)35.44+10.569.05
45Herman BrunborgH16 (61)1.07.59+26.2110.11

Notodden OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Emma EngehultD14 (55)36.48+11.0310.01
32Åsmund SlokvikH15 (91)48.14+12.239.00
Mina Borgejordet SimonesD14 (55)brutt
Jakob Schia LøeH16 (61)ikke startet

Nydalens SK

24 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Pia Young VikD14 (55)25.457.00
1Teodor Mo HjelsethH14 (72)24.486.18
2Oda ScheeleD15 (55)31.43+0.087.39
3Marte Madslien BakkenD15 (55)32.52+1.177.56
3Kornelius Kriszat-LøvfaldH15 (91)38.14+2.237.08
3Halvor Tørnqvist HaldenH16 (61)43.56+2.186.35
4Kasper Bakken UlsethH14 (72)26.58+2.106.51
5Isak JonssonH16 (61)45.03+3.256.45
6Lars Young VikH16 (61)45.39+4.016.50
7Theo Ring GiskeH14-16 C (8)1.08.34+35.0018.59
7Marie LilandD16 (59)49.30+6.519.05
7Yngvild Langedal BreivikD15 (55)36.55+5.208.55
9Gaute BerganH14 (72)27.59+3.117.07
13Ole Jakob FrankrigH15 (91)43.48+7.578.11
14Tobias EspedalH15 (91)43.53+8.028.12
21Ada WulfsbergD16 (59)53.55+11.169.54
25Ea LunøeD15 (55)46.32+14.5711.14
31Anders Håvard LarsenH14 (72)32.37+7.498.17
34Elise Wærp HaugeD14 (55)38.20+12.3510.26
40Jonas AarsethH14 (72)36.01+11.139.09
44Rolf Andreas BergH14 (72)37.53+13.059.38
46Daniel Azagra NæssH14 (72)38.18+13.309.44
47Elias StubberudH14 (72)38.47+13.599.52
50Frida SolsrudD14 (55)51.32+25.4714.02

Oddersjaa SSK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Sigrid EkelandD16 (59)diskvalifisert

OK Moss

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Tor Erling GjølsjøH14 (72)31.25+6.377.59
36Karoline BjørnerødD16 (59)1.02.28+19.4911.28
44Christopher LadimH15 (91)53.34+17.4310.00
88Adam KristiansenH15 (91)1.33.04+57.1317.23

OK Silsand

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Vegard StangnesH16 (61)59.07+17.298.51

OK Skøynar

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Hege HallanD14-16 C (14)38.19+4.3510.36
8Trym Nergård RønningH15 (91)42.38+6.477.58
29Louise RonglanD15 (55)49.01+17.2611.50
30Aksel VeskeH15 (91)48.07+12.168.59
54Håvard VeieH15 (91)58.06+22.1510.51
66Hallvar HallanH15 (91)1.03.40+27.4911.54

OL Toten-Troll

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
34Jakob MoH16 (61)1.01.05+19.279.09
49Sigurd KvammeH15 (91)54.41+18.5010.13
Håvard GjestvangH14-16 C (8)ikke startet

OL Trollelg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Frida HaugskottD15 (55)32.54+1.197.56

OL Tønsberg og omegn

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Sondre EvensenH14 (72)27.13+2.256.55
36Anny Horge RogneD15 (55)57.46+26.1113.57
39Jakob HjelsethH16 (61)1.04.02+22.249.36
39Oliver ØstbyH15 (91)52.18+16.279.46
44Morten Krona HaflanH16 (61)1.07.52+26.1410.10
44Lita Lerke Leodine HjelsethD14 (55)45.17+19.3212.20
50Julie EikelandD16 (59)1.21.51+39.1215.02
51Mari Loftesnes KaupangD14 (55)1.10.31+44.4619.12
84Vetle MathisenH15 (91)1.20.33+44.4215.03

Oppsal Orientering

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Ane Sofie KroghD16 (59)48.52+6.138.58
14Tina KallesonD15 (55)41.44+10.0910.04
18Amélie AamodtD15 (55)43.29+11.5410.30
23Anselm ReichenbachH14 (72)31.31+6.438.01
27Ingrid Solheim UndebergetD15 (55)47.02+15.2711.21

Porsgrunn OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Une HoltermannD14 (55)29.05+3.207.55
5Martin AusenH14-16 C (8)1.00.02+26.2816.37
7Tobias MathisenH14 (72)27.15+2.276.56
24Elise AusenD16 (59)55.33+12.5410.12
34Anders L. RosenvoldH14 (72)34.12+9.248.42
41Maria Gammelsæter MehammerD15 (55)1.02.24+30.4915.04
43Halvard KornmoH15 (91)53.28+17.379.59
46Anine Kjørholt LieD14 (55)46.31+20.4612.40

Raumar Orientering

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Kristine Eide RappD16 (59)49.42+7.039.08
14Hanne Eide RappD16 (59)51.26+8.479.27
23Øistein Fagerli NæssH16 (61)55.54+14.168.22
26Pernille SønsterudbråtenD15 (55)46.34+14.5911.14
28Anders HorveiH16 (61)57.59+16.218.41
48Even Nygaard ØstrengH16 (61)1.10.57+29.1910.38
61Gaute FosstveitH15 (91)1.01.30+25.3911.29

Ringerike OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Even Amundsen BjørkliH14-16 C (8)36.26+2.5210.05
5Tuva Aas StræteD16 (59)48.33+5.548.55
26Mikkel BerglundH14 (72)31.56+7.088.07
35Ida Bolette EnerhaugenD16 (59)1.02.15+19.3611.26
49Nora Marie EnerhaugenD14 (55)49.41+23.5613.32
65Sigurd Amundsen BjørkliH15 (91)1.03.00+27.0911.46
69Jørgen Nøkleby MellingH15 (91)1.05.36+29.4512.15

Ringsaker OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
34Even BordalH15 (91)49.45+13.549.17
49Morten Aleksander HarkinnH16 (61)1.13.22+31.4410.59

Sandefjord OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Cornelius BjørkH15 (91)45.09+9.188.26
82Jonas EikåsH15 (91)1.20.02+44.1114.57

Sandnes IL (Rogaland)

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27Ingrid OmdalD16 (59)59.31+16.5210.56

Sarpsborg OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Adine Blakkestad IngesenD15 (55)57.15+25.4013.49
39Nina PedersenD15 (55)59.19+27.4414.19
41Marie F. Lindløv JensenD16 (59)1.09.20+26.4112.44

Selbu OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
60Lars Erik UglemsmoH14 (72)55.03+30.1514.00

Stavanger Orienteringsklubb

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Vilde Margrethe SæbbøD14 (55)28.55+3.107.52
20Sara Nystrøm OlsenD15 (55)44.27+12.5210.44
48Dina Falkenberg TorgersenD14 (55)49.03+23.1813.21

Steinkjer OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Henrik BelboH14-16 C (8)33.349.17
4Sindre TusetH14-16 C (8)50.34+17.0014.00
19Marius MøllerH16 (61)54.19+12.418.08
25Niklas Landsem MelhusH14 (72)31.37+6.498.02
27Fredrik MøllerH14 (72)32.03+7.158.09
48Vegard JermstadH14 (72)39.08+14.209.57
Johan Daniel Holm UndhjemH14-16 C (8)brutt

Stjørdals-Blink Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Marie Nielsen SolbergD14 (55)35.39+9.549.42
29Henrik KraftH16 (61)58.10+16.328.43

Stokke IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
41Even GravningenH16 (61)1.05.48+24.109.51
43Audun BrevikH16 (61)1.07.44+26.0610.09
62Hallgeir BrevikH14 (72)57.40+32.5214.40
Frida DalerD16 (59)ikke startet

Stord Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
42Annie MyhreD16 (59)1.09.58+27.1912.51

Sturla, IF

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Johan Kristian UndelandH16 (61)51.42+10.047.45
31Ine InstanesD15 (55)50.58+19.2312.18
32Malene InstanesD15 (55)52.37+21.0212.42
33Iselin SørensenD15 (55)53.32+21.5712.55
43Ingeborg KvarmeD16 (59)1.10.00+27.2112.52
46Silje CarlsenD16 (59)1.13.42+31.0313.32
46Egil FrydenlundH16 (61)1.08.36+26.5810.17
62Mathias Skourup RognebakkeH15 (91)1.01.37+25.4611.31
65Olav MelheimH14 (72)1.04.52+40.0416.30
Lukas KlausenH14 (72)diskvalifisert
Joachim Sandor KnudsenH15 (91)ikke startet

TIF Viking

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Mari Strømme LidD16 (59)51.56+9.179.32
20Magnus Strømme LidH14 (72)31.07+6.197.55
25Tora Aasheim NymarkD16 (59)57.16+14.3710.31
60Ulrik HellenH15 (91)1.00.27+24.3611.17

Tverlandet IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Vilde Wikevand NormannD14-16 C (14)1.16.31+42.4721.11

Tynset IF

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Jørgen SchjølbergH15 (91)41.53+6.027.49
7Gaute Kvittum NytrøenH16 (61)46.20+4.426.56
11Anna Vangen LunåsmoD16 (59)50.39+8.009.18
15Sebastian Rød FeragenH14 (72)29.14+4.267.26

Varegg Fleridrett

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Ragnhild Vrålstad LøvåsD16 (59)53.51+11.129.53
25Erik BohneH15 (91)47.04+11.138.47
35Oskar Madslien SteinhaugH15 (91)50.07+14.169.22
38Kristian Fredrik ThomassenH16 (61)1.03.56+22.189.35
40Eirunn Husby NordstadD15 (55)1.00.52+29.1714.42
46Kristoffer Kjenes HauglandH15 (91)53.48+17.5710.03
50Tage RosenlundH15 (91)55.23+19.3210.21
67Jon Erik Doppelhofer ErvikH14 (72)1.06.45+41.5716.59
Mathias Kjærner-SembH16 (61)ikke startet

Vegårshei IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Anders VestølH16 (61)52.39+11.017.53

Verdal OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Iver Gjedrem LundH14-16 C (8)47.29+13.5513.09
5Martin Vehus SkjerveH14 (72)26.59+2.116.51
12Fredrik Vehus SkjerveH16 (61)49.48+8.107.27
Tore MarkhusH16 (61)brutt
Trude MarkhusD14 (55)brutt

Wing OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
14Petter Andreas LonaH14 (72)29.11+4.237.25
36Jonas VindalH16 (61)1.01.44+20.069.15
70Henrik BraathenH15 (91)1.05.54+30.0312.19Last ned GPS-spor i gpx-format
72Nikolai RenolenH15 (91)1.09.36+33.4513.00
77Gabriel CallananH15 (91)1.14.07+38.1613.51
80Erling Eide HustvedtH15 (91)1.15.51+40.0014.10

Østmarka OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Alexandra LinløkkenD15 (55)38.45+7.109.21
26Janna Sofie TellesbøD14 (55)36.37+10.529.58
48Monica BrevikD16 (59)1.19.06+36.2714.32
49Jenny Emilie Brenni HerredsvelaD15 (55)1.10.43+39.0817.04
53Tor Magnus GrøstadH16 (61)1.23.22+41.4412.29
54Inga Cathrin WinsvoldD15 (55)1.45.54+1.14.1925.34
68Magnus JystadH14 (72)1.08.27+43.3917.25
79John OtterleiH15 (91)1.14.37+38.4613.56
81Henrik GudimH15 (91)1.17.27+41.3614.28
Ingrid Marie Stubban HygenD15 (55)brutt

Ås-NMBU Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Nils TveiteH15 (91)40.01+4.107.28
24Vegard AarstadH15 (91)46.47+10.568.44

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor