Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hovedløpet lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hovedløpet lang
Arrangørorganisasjon: Øystre Slidre IL
Dato: lørdag 12 august 2017

D15

4 140 m, 56 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kristine KravdalGjø-Vard OL31.35
2Oda ScheeleNydalens SK31.43+0.08
3Marte Madslien BakkenNydalens SK32.52+1.17
4Frida HaugskottOL Trollelg32.54+1.19
5Tale Tannvik SkeiFreidig34.55+3.20
6Åsne HaavengenKongsberg OL36.05+4.30
7Yngvild Langedal BreivikNydalens SK36.55+5.20
8Alexandra LinløkkenØstmarka OK38.45+7.10
9Vilde Lereim StorliFreidig38.56+7.21
10Marieluise Schmitt GranHalden SK39.09+7.34
11Live ØstvoldHeming Orientering40.07+8.32
12Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular40.09+8.34
13Ina MartiniAsker Skiklubb41.22+9.47
14Tina KallesonOppsal Orientering41.44+10.09
15Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering42.08+10.33
16Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL42.55+11.20
17Malene JebsenHeming Orientering43.00+11.25
18Amélie AamodtOppsal Orientering43.29+11.54
19Anna Jacobsen-GaskiBardu IL43.30+11.55
20Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb44.27+12.52
21Ingrid BlindheimLillomarka OL44.44+13.09
22Maya ArnesenHeming Orientering45.47+14.12
23Mina SchjervenLardal OL46.07+14.32
24Ingrid LamarkGanddal IL46.14+14.39
25Ea LunøeNydalens SK46.32+14.57
26Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering46.34+14.59
27Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orientering47.02+15.27
28Karoline TorøKongsberg OL47.37+16.02
29Louise RonglanOK Skøynar49.01+17.26
30Ida Sofie HjortlandLarvik OK50.44+19.09
31Ine InstanesSturla, IF50.58+19.23
32Malene InstanesSturla, IF52.37+21.02
33Iselin SørensenSturla, IF53.32+21.57
34Stella HolmboeIL Tyrving55.26+23.51
35Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL57.15+25.40
36Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn57.46+26.11
37Maren VikenByåsen IL59.16+27.41
38Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL59.17+27.42
39Nina PedersenSarpsborg OL59.19+27.44
40Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett1.00.52+29.17
41Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL1.02.24+30.49
42Petra HoveidAsker Skiklubb1.03.04+31.29
43Berthe TesloHadeland OL1.08.39+37.04
44Alexandra AngvollFredrikstad SK1.08.41+37.06
45Silje SlungaardIL Tyrving1.09.31+37.56
46Iris HolstIL Tyrving1.10.15+38.40
47Caroline EideGjø-Vard OL1.10.22+38.47
48Oda Isnes TyseEiker OL1.10.39+39.04
49Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK1.10.43+39.08
50Alvilde Lysaker SandenEiker OL1.14.15+42.40
51Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SK1.15.58+44.23
52Synne Marie JenssenHalden SK1.38.38+1.07.03
53Nora Småge HilsenKonnerud IL1.44.26+1.12.51
54Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK1.45.54+1.14.19
Stine AuneNidarøst OKdiskvalifisert
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor