Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: søndag 25 juni 2017

Byåsen IL

58 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Hans Aleksander ØsthagenH 21- (19)37.407.29
1Ingunn SandbakkD 17-C (14)30.2610.42
2Snorre HansenH 21 Kort (4)35.56+2.229.49
2Jenny PerssonD 35- (9)33.42+0.599.46
2Rine HanssenD 50- (58)31.02+2.2910.10
3Hanne VefsnmoD 21 Kort (14)35.16+6.1211.42
3Arnfinn LangelandH 80- (4)52.09+18.3525.18
3Maja BergerD 35- (9)34.16+1.339.55
5Øivind Magne RogndalenH 70- (36)23.39+3.4310.16
5Stina ElfvingD 65- (23)31.07+5.2814.20
6Ask HægstadH 13-16C (7)39.31+18.4115.48
6Kari Solem AuneD 40- (26)33.19+5.5010.00
7Bjørn BergerH 65- (46)28.36+2.4510.08
7Vilde HolmqvistD 13-16C (8)54.21+31.2921.44
8Torgeir AuneH 45- (81)27.38+4.167.35
9Isak A SæternesH 17-20 (9)42.47+12.1012.24
9Gøril EideD 45- (53)31.47+3.4310.25
9Anne-Grete OlsenD 17-C (14)55.05+24.3919.23
13Marie Wollan BenumD 11-12 (45)24.17+5.169.29
15Snorre SæternesH 50- (99)29.05+4.218.15
18Simon Laresen MikaaelsenDirekte B (56)46.16+15.1216.24
19Skjalg StordalH 40- (29)46.09+17.2712.02
19Eirin LodgaardD 50- (58)36.41+8.0812.01
19Turid ArnesenD 55- (43)38.26+12.0313.37
21Anne StensethD 65- (23)1.10.46+45.0732.36
22Roar StensethH 70- (36)27.43+7.4712.03
22Otto Richard EideH 50- (99)29.47+5.038.27
23Maren VikenD 15 (26)40.26+17.1114.11
23Einar EideH 15 (50)26.42+6.579.04
23Ingrid Lien JohnsenD 55- (43)39.34+13.1114.01
25Svein Endre HoveH 70- (36)29.37+9.4112.52
25Petter Liabakk EriksenH 16 (34)30.24+9.299.35
28Guri BjørndalD 55- (43)46.01+19.3816.19
29Jørgen AuneH 11-12 (40)34.49+18.2212.39
29Vigdis HeimlyD 55- (43)47.12+20.4916.44
31Leif RøhjellH 70- (36)32.45+12.4914.14
33Ådne StordalH 11-12 (40)37.46+21.1913.44
34Tom BuggeH 65- (46)44.44+18.5315.51
34Nina-Beate LiabakkD 50- (58)44.02+15.2914.26
39Robert OtterleiH 45- (81)34.34+11.129.29
43Øystein WiggenH 50- (99)34.14+9.309.43
46Trond SletnerH 45- (81)35.57+12.359.52
46Haakon ArnesenH 55- (62)43.03+18.1913.02
46Erlend AuneH 14 (67)33.42+14.3511.54
51Bjørn Erik JohnsenH 55- (62)45.29+20.4513.46
58Trond BenumH 45- (81)40.45+17.2311.11
63Erling ByeH 50- (99)37.37+12.5310.41
80Jonas HolmqvistH 45- (81)1.49.26+1.26.0430.03
Una NomelandN-åpen (94)38.0418.45
Mia Rossvold OtterleiN-åpen (94)27.1013.22
Elias StensethN-åpen (94)17.338.38
Sondre StensethN-åpen (94)13.556.51
Johannes StordalN-åpen (94)18.489.15
Frida HolmqvistD -10 (23)32.0313.34
Sigrid HægstadD -10 (23)32.0613.36
Nora Rossvold OtterleiD -10 (23)40.1317.02
Ingrid Wollan BenumD -10 (23)21.569.17
Arild NomelandH 35- (10)brutt
Jørgen StenvikDirekte A Kort (26)ikke startet
Øystein NytrøH 55- (62)ikke startet
Dagfinn StenvikH -10 (21)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor