Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: søndag 25 juni 2017

AIRE GB

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Sue StevensD 60- (21)29.48+9.5612.57

Andebu IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Elling AakreH 65- (46)35.11+9.2012.28
Elisabeth RødD 65- (23)diskvalifisert

Asker Skiklubb

47 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Arild NyhaugH 17-B (9)29.5410.10
1Anne Lise ØfsthusD 75- (5)31.1615.10
2Sondre YtterbøH 15 (50)20.04+0.196.49
4Per Anders YtterbøH 17-B (9)41.24+11.3014.04
6Jakob Backer-TellnesH 13 (29)23.08+2.218.49
6Ane Kristine EidD 11-12N (6)26.45+9.4712.44
6Ragnhild Øfsthus GravirD 11-12 (45)21.11+2.108.16
6Anette Jauhojärvi MarkussenD 13-16C (8)49.14+26.2219.41
6Fanni Jauhojärvi MarkussenD 17-20 (11)49.34+13.4614.53
8Magne AasH 17-B (9)58.10+28.1619.47
8Anna Øfsthus GravirD 16 (38)29.29+5.239.51
8Jonas MyhrH 14 (67)21.06+1.597.27
9Gunhild MyhrD 17-B (23)41.03+6.3513.57
10Ellen Aure SkogedalD 45- (53)32.05+4.0110.31
12Martin Johannessen LinneboH 13 (29)25.23+4.369.41
12Maren Aure SkogedalD 11-12 (45)24.11+5.109.26
12Ann Katrin OlsenD 50- (58)35.14+6.4111.33
13Sigrun Hernes YtterbøD 45- (53)32.47+4.4310.44
13Anne Moian NydalD 17-B (23)52.06+17.3817.43
13Gjermund GravirH 50- (99)28.39+3.558.08
16Pål SkogedalH 21- (19)1.13.56+36.1614.41
17Reidar FossumH 60- (40)35.32+7.3411.39
17Jørn Bue OlsenH 65- (46)33.44+7.5311.57
19Arne ØfsthusH 75- (28)40.56+15.2418.51
20Emil Ruud FossheimH 13 (29)31.46+10.5912.07
20Håkon LøvliH 55- (62)32.45+8.019.55
23Mathias NyhaugH 13 (29)34.29+13.4213.09
26Astrid YtterbøD 11-12 (45)28.44+9.4311.13
29Tommy JauhojärviH 45- (81)31.55+8.338.46
29Martha WisløffD 11-12 (45)30.41+11.4011.59
30Terje HenriksenH 55- (62)35.46+11.0210.50
35Øyvind GylverH 60- (40)47.51+19.5315.41
35Margrete EngzeliusD 50- (58)45.49+17.1615.01
36Marianne ArnesenD 50- (58)46.33+18.0015.15
37Ole Henrik WoxholthH 15 (50)32.14+12.2910.57
38Olaf Halsaa DolvenH 15 (50)32.32+12.4711.03
41Kristian Fredriksen AasH 14 (67)28.09+9.029.56
44Øyvind Johannessen LinneboH 55- (62)42.58+18.1413.01
50Roar NydalH 55- (62)45.23+20.3913.45
70Sverre WisløffH 45- (81)47.39+24.1713.05
Jakob Bredland EidN-åpen (94)21.1010.25
Mathias Bredland EidN-åpen (94)19.119.26
Rune MoianDirekte A Kort (26)diskvalifisert
Hans-Ingar SætraH 55- (62)diskvalifisertLast ned GPS-spor i gpx-format
Edel Sofie NilsenD 55- (43)diskvalifisert
Hilda ØfsthusD 50- (58)diskvalifisert
Siri Scherdin SætraD 55- (43)diskvalifisert
Bjørn GulbrandsenH 50- (99)ikke startet

Askvoll og Holmedal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Edvin HelleH 70- (36)23.49+3.5310.21

Askøy OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
29Tove AasheimD 50- (58)41.47+13.1413.41
Tore NymarkH 50- (99)ikke startet

Bay Area Orienteering Club

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Juliette Delforge-MeliaD 17-B (23)1.19.47+45.1927.08
29Pierre DelforgeH 50- (99)31.34+6.508.58
53Jane MeliaD 50- (58)1.11.12+42.3923.20

Bergens TF

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Magnus NatåsH 70- (36)19.568.40
1Bjørg KocbachD 70- (16)30.5914.16
4Jon DaleDirekte A Kort (26)35.42+5.3012.11
4Berit HegdalD 65- (23)27.45+2.0612.47
10Nina SoligardD 60- (21)28.00+8.0812.10
15Andreas DaleH 14 (67)22.41+3.348.00
22Kari NatåsD 65- (23)1.25.14+59.3539.16
46Øystein PaulsenDirekte B (56)1.13.49+42.4526.10

Berger og Svelvik OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Torill Nebell MikkelsenD 70- (16)34.42+3.4315.59
5Håvard W. PettersenH 45 Kort (6)48.46+21.4316.12
25Kirsten GjermstadDirekte B (56)52.14+21.1018.31
25Trude HansenD 40- (26)55.36+28.0716.41
26Terje W. PettersenH 45- (81)31.27+8.058.38Last ned GPS-spor i gpx-format
34Oda GjerdahlD 16 (38)1.05.39+41.3321.57
Hedda Wessel PettersenD -10 (23)40.5617.20
Ola Gjermstad PettersenH -10 (21)32.2513.44

Bodø og Omegn IF Orientering

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Torkel IrgensH 45 Kort (6)43.29+16.2614.26
7Elin Marie IrgensD 17-B (23)39.02+4.3413.16
7Janne Anita NilsenD 17-C (14)48.28+18.0217.03
11Irene SkiriD 17-B (23)49.27+14.5916.49
13Marit JohnsenD 50- (58)35.16+6.4311.33
16Kaja Samuelsen SkiriD 16 (38)33.23+9.1711.09
21Edvin BergH 75- (28)44.55+19.2320.41
24Jesper HelliksrudH 14 (67)25.14+6.078.54
26Carl B. BjørsethH 75- (28)51.33+26.0123.45
31Leif Magne EggestadH 65- (46)39.21+13.3013.57
32Elisabet KongsbakkD 50- (58)42.23+13.5013.53
35Reidar AndersenH 70- (36)41.44+21.4818.08
36Steve SamuelsenH 55- (62)38.53+14.0911.46
37Øyvind Johan OlsenH 14 (67)27.41+8.349.46
39Åge MohusH 65- (46)48.54+23.0317.20
Martin FinstadDirekte B (56)brutt

Byåsen IL

58 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hans Aleksander ØsthagenH 21- (19)37.407.29
1Ingunn SandbakkD 17-C (14)30.2610.42
2Snorre HansenH 21 Kort (4)35.56+2.229.49
2Jenny PerssonD 35- (9)33.42+0.599.46
2Rine HanssenD 50- (58)31.02+2.2910.10
3Hanne VefsnmoD 21 Kort (14)35.16+6.1211.42
3Arnfinn LangelandH 80- (4)52.09+18.3525.18
3Maja BergerD 35- (9)34.16+1.339.55
5Øivind Magne RogndalenH 70- (36)23.39+3.4310.16
5Stina ElfvingD 65- (23)31.07+5.2814.20
6Ask HægstadH 13-16C (7)39.31+18.4115.48
6Kari Solem AuneD 40- (26)33.19+5.5010.00
7Bjørn BergerH 65- (46)28.36+2.4510.08
7Vilde HolmqvistD 13-16C (8)54.21+31.2921.44
8Torgeir AuneH 45- (81)27.38+4.167.35
9Isak A SæternesH 17-20 (9)42.47+12.1012.24
9Gøril EideD 45- (53)31.47+3.4310.25
9Anne-Grete OlsenD 17-C (14)55.05+24.3919.23
13Marie Wollan BenumD 11-12 (45)24.17+5.169.29
15Snorre SæternesH 50- (99)29.05+4.218.15
18Simon Laresen MikaaelsenDirekte B (56)46.16+15.1216.24
19Skjalg StordalH 40- (29)46.09+17.2712.02
19Eirin LodgaardD 50- (58)36.41+8.0812.01
19Turid ArnesenD 55- (43)38.26+12.0313.37
21Anne StensethD 65- (23)1.10.46+45.0732.36
22Roar StensethH 70- (36)27.43+7.4712.03
22Otto Richard EideH 50- (99)29.47+5.038.27
23Maren VikenD 15 (26)40.26+17.1114.11
23Einar EideH 15 (50)26.42+6.579.04
23Ingrid Lien JohnsenD 55- (43)39.34+13.1114.01
25Svein Endre HoveH 70- (36)29.37+9.4112.52
25Petter Liabakk EriksenH 16 (34)30.24+9.299.35
28Guri BjørndalD 55- (43)46.01+19.3816.19
29Jørgen AuneH 11-12 (40)34.49+18.2212.39
29Vigdis HeimlyD 55- (43)47.12+20.4916.44
31Leif RøhjellH 70- (36)32.45+12.4914.14
33Ådne StordalH 11-12 (40)37.46+21.1913.44
34Tom BuggeH 65- (46)44.44+18.5315.51
34Nina-Beate LiabakkD 50- (58)44.02+15.2914.26
39Robert OtterleiH 45- (81)34.34+11.129.29
43Øystein WiggenH 50- (99)34.14+9.309.43
46Trond SletnerH 45- (81)35.57+12.359.52
46Haakon ArnesenH 55- (62)43.03+18.1913.02
46Erlend AuneH 14 (67)33.42+14.3511.54
51Bjørn Erik JohnsenH 55- (62)45.29+20.4513.46
58Trond BenumH 45- (81)40.45+17.2311.11
63Erling ByeH 50- (99)37.37+12.5310.41
80Jonas HolmqvistH 45- (81)1.49.26+1.26.0430.03
Una NomelandN-åpen (94)38.0418.45
Mia Rossvold OtterleiN-åpen (94)27.1013.22
Elias StensethN-åpen (94)17.338.38
Sondre StensethN-åpen (94)13.556.51
Johannes StordalN-åpen (94)18.489.15
Frida HolmqvistD -10 (23)32.0313.34
Sigrid HægstadD -10 (23)32.0613.36
Nora Rossvold OtterleiD -10 (23)40.1317.02
Ingrid Wollan BenumD -10 (23)21.569.17
Arild NomelandH 35- (10)brutt
Jørgen StenvikDirekte A Kort (26)ikke startet
Øystein NytrøH 55- (62)ikke startet
Dagfinn StenvikH -10 (21)ikke startet

Bækkelagets SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Mariann UlvestadD 21- (25)31.35+1.279.09
13Siri Wilberg AabelD 70- (16)1.01.20+30.2128.15

Bø OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Bjørg MostaulD 65- (23)36.45+11.0616.56

Dont Get Lost

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Meghan RanceD 21- (25)54.37+24.2915.49

Eds SK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Carl-Göran StrutzH 60- (40)33.50+5.5211.05
15Yvonne GalborgenD 65- (23)41.00+15.2118.53
23Arvid GalborgenH 65- (46)35.45+9.5412.40
Karin StrutzD 55- (43)diskvalifisert

Egersund OK

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Andrè IversenH 13-16N (1)28.089.40
19Gun Irene MonsenDirekte A Kort (26)53.56+23.4418.24
21Inger Tone NygårdD 50- (58)37.10+8.3712.11
25Ida MonsenD 16 (38)37.24+13.1812.30

Eiker OL

21 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Sølvi FossøyD 21- (25)34.27+4.199.59
5Anna Isnes TyseD 17-20 (11)48.34+12.4614.35
7Ingrid LetmolieD 17-20 (11)51.38+15.5015.30
8Hans Roar BakkenH 65- (46)29.46+3.5510.33
10Torun DyrkornDirekte A Kort (26)47.35+17.2316.14
12Inger Anita TollehaugD 21- (25)38.02+7.5411.01
13Christine HoenD 16 (38)32.32+8.2610.52
17Tom André AlstadsætherH 21- (19)1.44.25+1.06.4520.45
18Helga PeveriD 65- (23)52.42+27.0324.17
18Solveig LetmolieD 16 (38)34.22+10.1611.29
20Vidar ElvekrokH 60- (40)37.21+9.2312.14
20Oda Isnes TyseD 15 (26)39.34+16.1913.52
20Anne Marthe PeveriD 21- (25)47.33+17.2513.46
27Ellen Sofie RuudDirekte C (31)54.58+31.4219.25
28Per Ingvar TollehaugH 14 (67)26.02+6.559.11
29Rolf LundeH 65- (46)39.06+13.1513.51
32Eli Tufte HanssenD 55- (43)52.27+26.0418.35
39Heidi MyklemyrD 45- (53)44.39+16.3514.38
48Thor Inge TollehaugH 55- (62)43.27+18.4313.10
56Leif Kåre BessebergH 55- (62)49.09+24.2514.53
76Ole MyklemyrH 45- (81)1.00.31+37.0916.37
Kristoffer Eriksen NylundH 17-B (9)ikke startet

Elverum OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Anna-Thekla TonjerDirekte A (44)33.33+3.309.17
6Sander Tonjer FingarsenH 14 (67)20.24+1.177.12
23Mats LindaasH 14 (67)25.02+5.558.50
25Harald ØstbyeH 60- (40)39.24+11.2612.55
50Gaute LindaasH 14 (67)37.05+17.5813.06
Eirik Bakkedal-AndersenN-åpen (94)26.3913.07
Aksel Tonjer FingarsenN-åpen (94)26.2212.59
Audun FingarsenDirekte A (44)diskvalifisert
Sondre ØstbyeH 17-B (9)ikke startet

Emblem IL

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Christer JensenH 45 Kort (6)27.038.59
3Martha Skogeng ReitenD 17-20 (11)38.09+2.2111.27
6May Britt DrønnesundD 17-C (14)47.16+16.5016.38
17Marit Sylte LundanesD 55- (43)37.03+10.4013.08
18Kristin LundanesD 14 (30)31.18+9.5411.03
31Janita SkogengD 45- (53)39.09+11.0512.50
33Geir NilsenH 65- (46)42.40+16.4915.07
53Roar ReitenH 45- (81)38.35+15.1310.35
79Frank DrønnesundH 45- (81)1.16.44+53.2221.04
Emma DrønnesundN-åpen (94)27.1413.24
Helene Heggheim JensenN-åpen (94)41.4820.35
Silje Heggheim JensenN-åpen (94)42.1120.46
Julie DrønnesundD 11-12 (45)diskvalifisert
Serine Skogeng ReitenD 14 (30)ikke startet
Lars Roger LundanesH 55- (62)ikke startet
Katharina RogstadD 21- (25)ikke startet

Fana IL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Geir HeksemH 35- (10)45.32+9.349.03
5Birk Bell LysakerH 15 (50)21.30+1.457.18
5Ragnhild Marie BøeD 17-C (14)46.10+15.4416.15
7Else Lerche RaadalD 70- (16)43.29+12.3020.02
12Per VoldH 70- (36)26.01+6.0511.18
13Brage Bell LysakerH 13 (29)26.51+6.0410.14
14Marie Roll-TørnqvistD 14 (30)29.47+8.2310.31
14Magne RaadalH 70- (36)26.22+6.2611.27
16Anne Kjersti DaltveitD 60- (21)31.20+11.2813.37
18Oskar HeksemH 11-12 (40)28.31+12.0410.22
20Herdis AlvheimD 65- (23)1.00.13+34.3427.44
26Øistein BøeH 55- (62)34.30+9.4610.27
31Ørjan Eirik ValestrandH 60- (40)43.24+15.2614.13
35Sigurd EiknerH 50- (99)33.19+8.359.27
40Atle AlvheimH 65- (46)49.25+23.3417.31
41Torgeir StrandH 55- (62)41.01+16.1712.25
48Tord Bell MykingH 50- (99)34.55+10.119.55
55Sondre BataldenH 14 (67)46.46+27.3916.31
56Ole TørnqvistH 50- (99)36.01+11.1710.13
Ingvill VoldD 70- (16)diskvalifisert

Folldal IF

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Vebjørn RøhjellH 11-12N (2)20.159.38
1Tor Idar LillekrokenH 17-C (5)25.519.06
1Sunniva HusomD 11-12N (6)16.588.04
18Børge RøhjellH 40- (29)44.48+16.0611.41
25Pål HusomH 40- (29)58.10+29.2815.11
38Bjørn GussgardH 55- (62)40.12+15.2812.10
Ole Peder HusomN-åpen (94)47.0823.13
Eirin Lovise HusomD -10 (23)29.2112.26
Brage Lyder HusomH -10 (21)37.2915.52
Jørgen RøhjellH -10 (21)29.2312.27

Fossum IF

60 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kristin Melander VieD 21 Kort (14)33.06+4.0210.59
3Sindre GisholtH 15-16B (6)43.05+7.0214.39
3Cecilie Christin KvermeD 17-B (23)35.28+1.0012.03
5Lucie StørmerDirekte A Kort (26)36.15+6.0312.22
6Eivind Berner MyhreH 16 (34)23.27+2.327.23
6Harald BakkeH 45- (81)27.34+4.127.34
7Nils HæstadH 55- (62)28.11+3.278.32
7Sondre Zahl HagenH 15 (50)22.02+2.177.29
8Sindre Vie StrislandH 13 (29)23.39+2.529.01
8Kjersti HovD 50- (58)33.50+5.1711.05
9Steinar SkoglundH 65- (46)31.20+5.2911.06
10Turid WilliksenD 17-C (14)58.07+27.4120.27
11Erlend BørliH 15 (50)23.16+3.317.54
11Karen Hoel JomaasD 16 (38)32.27+8.2110.51
12Kathinka Zahl HagenD 13 (14)34.44+11.0313.15
12Vebjørn Blom-HagenH 15 (50)23.21+3.367.56
14Sidsel Graff-IversenD 65- (23)40.36+14.5718.42
16Helene Bjørkvold JendalD 14 (30)30.49+9.2510.53
17Jesper Melin Ganc-PetersenH 40- (29)43.25+14.4311.20
17Alexander Ganc-PetersenH 11-12 (40)28.26+11.5910.20
19Christian JomaasH 45- (81)30.35+7.138.24
19Sivert Sande KvermeH 16 (34)26.49+5.548.27
22Hanne BrendeD 17-B (23)1.07.44+33.1623.02
23Johanne Rognerud BøeD 14 (30)33.57+12.3311.59
23Einar GisholtH 50- (99)29.49+5.058.28
24Arild AndresenH 50- (99)30.13+5.298.35
24Kristin Nergaard BergD 40- (26)50.49+23.2015.15
24Magnhild T. MølnvikD 55- (43)42.16+15.5314.59
25Mari BrendeD 14 (30)36.12+14.4812.47
26Sigrid Melander VieD 40- (26)1.09.03+41.3420.44
26Lars HjermstadH 60- (40)39.55+11.5713.05
28Ragnhild NerstenDirekte C (31)55.04+31.4819.27
30Marianne HjermstadD 55- (43)49.02+22.3917.23
31Erlend BakkeH 11-12 (40)36.36+20.0913.18
31Lars Erik GjeinH 45- (81)32.39+9.178.58
32Marius BakkeH 15 (50)29.51+10.0610.09
32Richard Zeiner-GundersenH 55- (62)36.50+12.0611.09
37Elise Nilsen BergD 11-12 (45)34.38+15.3713.31
38Birk Felland SætnanH 14 (67)27.47+8.409.49
39Malin MichelsenD 11-12 (45)35.12+16.1113.45
40Sigbjørn ModalsliH 55- (62)41.00+16.1612.25
41Knut Jostein SætnanH 45- (81)34.42+11.209.31
42Håkon JendalH 50- (99)34.13+9.299.43
45Katrine BakkeD 45- (53)50.18+22.1416.29
45Frode StrislandH 45- (81)35.36+12.149.46
45Gustav Andresen SkotteH 14 (67)32.21+13.1411.25
46Ivar MølnvikH 50- (99)34.48+10.049.53
47Trond BrevikH 50- (99)34.52+10.089.54
50Stein H. HagenH 50- (99)35.12+10.2810.00
55Håkon BørliH 45- (81)38.50+15.2810.40
60Trond MyhreH 45- (81)41.23+18.0111.22
89Terje MelsomH 50- (99)47.58+23.1413.37
92Leif StørmerH 50- (99)56.53+32.0916.09
Fredrik GrønsethN-åpen (94)20.2810.04
Silje NibergN-åpen (94)33.4416.37
Odin Vie StrislandN-åpen (94)24.0411.51
Ask Felland SætnanH -10 (21)20.178.35
Johan MichelsenH 40- (29)diskvalifisert
Nora GrønsethD 13-16C (8)diskvalifisert
Hans JevanordH 45- (81)ikke startet
Hildegunn GrønsethD 45 Kort (8)ikke startet
Børge Nilsen BergH 13 (29)ikke startet
Kristian Bernhard NilsenH 40- (29)ikke startet
Marie Sisjord NyvollD 16 (38)ikke startet
Elise GisholtD 17-B (23)ikke startet
Helene Hoel JomaasD 13 (14)ikke startet
Marielle MichelsenD 13 (14)ikke startet
Marianne MichelsenD 17-B (23)ikke startet
Grete SkotteD 17-C (14)ikke startet
Mikkel MichelsenH -10 (21)diskvalifisert
Mads Rørlien JevanordN-åpen (94)ikke startet
Silje Andresen SkotteN-åpen (94)ikke startet
Sivert Vie SollieN-åpen (94)ikke startet
Emil Ganc-PetersenH -10 (21)ikke startet
Magnus Rørlien JevanordH -10 (21)ikke startet

Fredrikstad SK

27 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Karin Skedsmo DanevadD 40- (26)27.298.15
2Frank LøwengreenH 50- (99)24.50+0.067.03
2Kristin OttesenD 17-20 (11)35.56+0.0810.47
4Vetle ImrikH 13-16C (7)28.58+8.0811.35
5Morten HelminsenH 17-B (9)41.43+11.4914.11
5Sivert PoppeH 14 (67)20.14+1.077.08
5Espen DanevadH 45- (81)26.11+2.497.11
6Henrik OttesenH 45- (81)27.34+4.127.34
8Thomas LieH 40- (29)32.40+3.588.31
9Eirik ImrikH 16 (34)24.31+3.367.44
10Bendik EliassenH 16 (34)24.33+3.387.44
12Per OlaussenH 50- (99)28.17+3.338.02
13Camilla ImrikDirekte A Kort (26)49.35+19.2316.55
15Kristoffer B. HelminsenH 15 (50)23.53+4.088.07
15Sondre OttesenH 16 (34)25.02+4.077.53
16Trine OlaussenD 50- (58)36.29+7.5611.57
20Runar Saur ModahlH 16 (34)27.12+6.178.34
21Alexandra AngvollD 15 (26)39.54+16.3914.00
21Emma DanevadD 16 (38)36.03+11.5712.03
40Hilde PoppeD 45- (53)44.48+16.4414.41
51Vemund ImrikDirekte B (56)1.35.27+1.04.2333.50
56Henning MartinsenH 45- (81)40.11+16.4911.02
Vilma DanevadN-åpen (94)22.5011.14
Jenny DanevadD -10 (23)19.418.20
Guro OttesenD -10 (23)33.2514.09
Laila HelminsenDirekte B (56)diskvalifisert
Eivind ImrikH 11-12 (40)diskvalifisert
Pål AngvollDirekte A Kort (26)ikke startet
Per StensethH 65- (46)ikke startet

Freidig

62 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kristoffer Strømdal WikH 11-12 (40)16.275.58
1Mabel Ovedie Herskedal AmundsenD 13-16C (8)22.529.08
2Brage AsplemH 15-16B (6)42.51+6.4814.34
3Mathea Spets StorhovD 13 (14)24.33+0.529.22
3Una KittilsenD 11-12 (45)20.00+0.597.48
4Mathias Enebak IversenH 15-16B (6)44.09+8.0615.01
5Tristan HalvorsenH 11-12 (40)22.16+5.498.05
5Vegard KittilsenH 16 (34)22.35+1.407.07
7Mari EidsmoD 14 (30)25.53+4.299.08
7Emil GrønliH 13 (29)23.36+2.499.00
7Lars SandstadH 16 (34)23.40+2.457.27
8Marit Irene KvittemD 21 Kort (14)39.36+10.3213.09
8Fredrik SandnesH 17-20 (9)40.10+9.3311.38
8Simen Spets StorhovH 16 (34)23.53+2.587.32
8Mie SkovholtD 35- (9)52.47+20.0415.17
9Silje Marie NissenD 14 (30)27.33+6.099.44
10Hallvard HellevikH 11-12 (40)26.15+9.489.32
10Gregoire BonnemaireH 35- (10)1.32.57+56.5918.28
11Ane Malene KolstadD 14 (30)27.57+6.339.52
11Emil LeroyerH 13 (29)25.01+4.149.32
11Anna Aurora NolteD 13 (14)34.18+10.3713.05
14Vilde Lereim StorliD 15 (26)31.46+8.3111.08
14Maria Strømdal WikD 11-12 (45)24.43+5.429.39
15Tale Tannvik SkeiD 15 (26)33.38+10.2311.48
15Antonius Herskedal AmundsenH 14 (67)22.41+3.348.00
16Ludvig SnøfuglH 11-12 (40)28.24+11.5710.19
16Jonas GrønliH 16 (34)25.39+4.448.05
17Iver Dalsaune ThunH 13 (29)31.26+10.3911.59
17Vemund MølnvikH 14 (67)22.57+3.508.06
17Lina Storler SnøfuglD 11-12 (45)25.18+6.179.52
18Ella SandstadD 11-12 (45)25.27+6.269.56
18Matias NissenH 16 (34)26.37+5.428.23
18Mikkel HoltH 15 (50)25.02+5.178.30
21Vegard Lereim StorliH 11-12 (40)29.47+13.2010.49
21Jo Even KolstadH 16 (34)27.45+6.508.45
22Gina MølnvikDirekte A (44)42.23+12.2011.44
22Ine Bohnhorst TegdanD 11-12 (45)27.38+8.3710.47
23Nora HalvorsenD 11-12 (45)27.45+8.4410.50
25Alf Petter LynumH 11-12 (40)32.14+15.4711.43
26Even HolteDirekte B (56)53.50+22.4619.05
26Håkon HolstadH 16 (34)32.48+11.5310.20
29Sverre HellevikH 13 (29)44.51+24.0417.07
33Vegard Ulseth SylteH 14 (67)26.46+7.399.27
34Kasper Sæterhaug KnudsenH 14 (67)27.23+8.169.40
35Vetle Grønvik EkraH 14 (67)27.24+8.179.40
41Håvard SingsaasH 15 (50)36.02+16.1712.15
42Tora KittilsenD 11-12 (45)44.19+25.1817.18
43Jostein RøH 15 (50)38.18+18.3313.01
49Tormod Kristian GevingH 15 (50)46.49+27.0415.55
Eira Forsbak AsplemN-åpen (94)35.2617.27
Linus Fossum MalmringN-åpen (94)34.2116.55
Erlend GrønliN-åpen (94)14.056.56
Emil Aleksander NolteN-åpen (94)16.037.54
Filip NolteN-åpen (94)25.4212.39
Jens Hallvar NordstrandN-åpen (94)27.0313.19
Maja Sjøgren CarlsenN-åpen (94)34.2016.54
Ole Ulseth SylteN-åpen (94)16.508.17
Sigurd Wold AaldeN-åpen (94)33.4616.38
Anthony LeroyerDirekte B (56)diskvalifisert
Juni Pape SkjærvoldD 11-12 (45)diskvalifisert
Solveig Louise NissenD 11-12 (45)diskvalifisert
Ingvil SnøfuglDirekte C (31)ikke startet
Mette Resell NolteD 40- (26)ikke startet
Nils Kristian SkjærvoldH 40- (29)ikke startet
Frida SætherD 21- (25)ikke startet
August MaskeH 14 (67)ikke startet
Mathias LeroyerH -10 (21)diskvalifisert
Alice Skovholt BonnemaireN-åpen (94)ikke startet
Oskar Elias HeggesetN-åpen (94)ikke startet
Sverre August HeggesetN-åpen (94)ikke startet

Frol IL

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sara ProforsDirekte A Kort (26)30.1210.18
4Kristian Opsahl BredesenH 21- (19)41.44+4.048.17
4Kine Sofie SandstadD 21- (25)33.20+3.129.39
4Mari Kilskar GrevskottD 16 (38)25.42+1.368.35
5Randi Wold StavrumDirekte B (56)39.35+8.3114.02
7Randi JensenD 50- (58)33.49+5.1611.05
8Magnus AlstadH 11-12 (40)23.24+6.578.30
9Magnhild ForsethD 60- (21)27.01+7.0911.44
10Iselina Myhr ImslandD 14 (30)27.56+6.329.52
11Elise Taylor SpetsDirekte A Kort (26)47.38+17.2616.15
12Gunnar VatnH 45- (81)28.34+5.127.50
16Marit Hæreid SandstadD 55- (43)36.39+10.1612.59
20Harald BakkenH 65- (46)35.09+9.1812.27
20Tobias AlstadH 15 (50)25.53+6.088.48
21June MunkebyD 14 (30)32.55+11.3111.37
27Fritjof SandstadH 60- (40)40.50+12.5213.23
27Sigurd VatnH 13 (29)42.20+21.3316.09
28Linnea MunkebyD 14 (30)39.13+17.4913.51
28Torbjørn SirumH 60- (40)41.13+13.1513.30
30Arne GrevskottH 50- (99)31.56+7.129.04
31Matilde MunkebyD 16 (38)46.10+22.0415.26
35Martine Myhr ImslandD 11-12 (45)32.41+13.4012.46
42Lena Lyngsaunet AlstadDirekte B (56)1.02.17+31.1322.05
42Martin Wold StavrumH 15 (50)38.00+18.1512.55
Jonas AlstadN-åpen (94)13.356.41
Nikoline MunkebyD -10 (23)27.4911.47

Førde IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Gunnar GytriH 60- (40)30.35+2.3710.01
13Helge ScheiH 65- (46)33.23+7.3211.50
16Torodd OsH 65- (46)33.42+7.5111.57

Ganddal IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Aud Hognestad TaksdalD 40- (26)27.58+0.298.23
3Janne Tjørhom AasheimD 16 (38)24.58+0.528.21
6Arild AasheimH 50- (99)26.14+1.307.27
11Anna TaksdalD 11-12 (45)23.27+4.269.09
14Ann Karin TjørhomD 55- (43)36.29+10.0612.56
16Oddvar TaksdalH 45- (81)29.06+5.447.59
36Bjarne GimreH 60- (40)49.41+21.4316.17
39Ole Kristian TaksdalH 15 (50)33.23+13.3811.21

Gaula

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Hilde BellingmoDirekte C (31)33.21+10.0511.47

Gimle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
17Martine HennigDirekte C (31)39.29+16.1313.57

Gimle

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Martin KindemDirekte N (3)33.18+3.2612.57

Gjø-Vard OL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Astrid KravdalD 40- (26)29.18+1.498.47
3Kristine KravdalD 15 (26)25.33+2.188.57
5Inger-Lise Halmstad AndersenD 15-16B (8)48.23+16.5716.27
7Margrete JørandliD 60- (21)25.44+5.5211.11
8Marie KravdalD 11-12 (45)22.09+3.088.39
8Hege SolerødD 45- (53)31.01+2.5710.10Last ned GPS-spor i gpx-format
10Ole Edvard SnuggerudH 13 (29)24.43+3.569.26
11Jan  MulstadDirekte B (56)42.45+11.4115.09
11Torbjørn KravdalH 40- (29)34.22+5.408.58
12Marianne Halmstad AndersenD 17-C (14)1.48.39+1.18.1338.15
15Annar Erlien SolerødH 13 (29)28.11+7.2410.45
17Øystein SnuggerudDirekte A Kort (26)51.21+21.0917.31
18Anne SørlienDirekte C (31)40.29+17.1314.18
24Arnfinn PedersenH 60- (40)38.28+10.3012.36
44Are StrandlieH 45- (81)35.23+12.019.43
64Even ErlienH 45- (81)44.18+20.5612.10
Eline KravdalN-åpen (94)20.4610.13
Eiril Erlien SolerødD -10 (23)21.569.17
Karen Haanes StrandlieD -10 (23)21.018.54

Gneist, IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Jan SteinegerH 60- (40)31.46+3.4810.24

Grue IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Grunde IsaksætreH 15 (50)22.45+3.007.44

Hadeland OL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Tor TrøanH 65- (46)26.57+1.069.33
3Emil Solan GorsetH 13-16C (7)25.30+4.4010.12
4Kari-Anne Steffensen GorsetDirekte C (31)26.17+3.019.17
10Anne Marie TimenesD 65- (23)36.27+10.4816.47
12Eivind HagenH 75- (28)33.09+7.3715.16
20Astrid RognstadD 14 (30)32.02+10.3811.19
22Paul SkjakerH 65- (46)35.22+9.3112.32
24Ingeborg RognstadD 16 (38)36.30+12.2412.12
25Berthe TesloD 15 (26)44.17+21.0215.32
27Trygve RognstadH 55- (62)35.05+10.2110.37
36Ola TellesbøH 50- (99)33.21+8.379.28
36Gunn Elin RudiD 45- (53)42.20+14.1613.52
53John HofossH 55- (62)46.25+21.4114.03
58Einar TesloH 50- (99)36.13+11.2910.17
Hans Martin GorsetN-åpen (94)42.4621.04
Nikolai TesloH -10 (21)23.089.48

Halden SK

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tore SandvikH 45- (81)23.226.25
1Ane Sofie Næss BjørgulD 21- (25)30.088.44
1Anja WingstedtD 35- (9)32.439.28
3Runa Lien BackstrømD 45- (53)28.32+0.289.21
3Kjetil BjørloH 45- (81)24.50+1.286.49
7Jørgen VisterH 21- (19)52.30+14.5010.26
7Marie Lien BackstrømD 13 (14)29.53+6.1211.24
10Sigrid Schmitt GranD 11-12 (45)23.14+4.139.04
11Pål BackstrømDirekte A (44)36.51+6.4810.12
12Frauke Schmitt GranD 45- (53)32.42+4.3810.43
13Hanna Haugen NordbrødenDirekte A Kort (26)49.35+19.2316.55
13Marieluise Schmitt GranD 15 (26)31.39+8.2411.06
19Maren HenriksenD 11-12 (45)26.11+7.1010.13
21Hanne Lerche RaadalD 45- (53)34.51+6.4711.25
22Sigurd Saxe SandvikH 14 (67)24.59+5.528.49
23Lene SandvikD 40- (26)50.32+23.0315.10
24Liam Viggo WingstedtH 11-12 (40)31.24+14.5711.25
30Bård MoumDirekte A (44)53.01+22.5814.41
30Sverre SandvikH 11-12 (40)34.59+18.3212.43
37Irene Felde OlaussenDirekte A (44)56.53+26.5015.45
37Jørn NordbrødenH 55- (62)39.41+14.5712.01
49Per Olav AndersenH 45- (81)36.52+13.3010.07
51Monica NordbrødenD 50- (58)1.08.19+39.4622.23
69Bjørn Axel GranH 45- (81)47.29+24.0713.02
Aksel Johan SandvikN-åpen (94)27.3613.35
Minna Sofie WingstedtD -10 (23)17.517.33
Ville Emil WingstedtH -10 (21)24.1310.15
Lisa JenssenD 17-20 (11)diskvalifisert
Ellen Kathrine SvendsbyD 45- (53)ikke startet
Herman Lien BackstrømH 13 (29)ikke startet
Inger Anne Svendsby BraarudD 11-12 (45)ikke startet
Johan Fredrik Svendsby BraarudH -10 (21)ikke startet

Hamar OK

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kjersti RønningD 55- (43)27.31+1.089.45
2Inger E. VamnesD 80- (3)39.02+3.3618.56
4Emma Bangstad BergersenD 14 (30)24.40+3.168.42Last ned GPS-spor i gpx-format
6Kjetil JacobsenH 17-B (9)42.23+12.2914.24
7Mona LomeD 45- (53)30.39+2.3510.02
7Sverre Berg LutnæsH 35- (10)59.46+23.4811.52
9Trond FeiringH 70- (36)24.23+4.2710.36
9Eva LutnæsD 35- (9)1.01.37+28.5417.51
17Marianne MyklebustD 50- (58)36.33+8.0011.59
20Mari Ovidia RanestadD 11-12 (45)26.52+7.5110.29
22Ragnhild Elisabeth Alnes NedlandDirekte B (56)50.09+19.0517.47
22Andreas HuberH 55- (62)33.28+8.4410.08
23Terje MalmH 70- (36)28.37+8.4112.26
25Vegard RanestadH 14 (67)25.22+6.158.57
35Bente GrøndalenDirekte B (56)59.23+28.1921.03
38Margrethe NilsenDirekte B (56)1.01.11+30.0721.41
40Erik GrøndalenDirekte A (44)1.04.05+34.0217.45
45Frode BergersenH 55- (62)43.00+18.1613.01
79Ole Christian BangH 50- (99)42.15+17.3112.00
Hanna LutnæsN-åpen (94)37.5518.40
Iben Nilsen HjemsæterN-åpen (94)20.159.58
Eivind LutnæsH -10 (21)30.3812.58
Einar LundH 65- (46)diskvalifisert
Kamilla LomeD 16 (38)diskvalifisert
Liv FeiringD 70- (16)diskvalifisert
Simen OskalH 21 Kort (4)ikke startet
Lene OskalD 21 Kort (14)ikke startet
Erik OskalN-åpen (94)ikke startet

Haugesund IL Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Tiril OlaussenD 15-16B (8)1.06.58+35.3222.46
12Sigurd Paulsen VieH 16 (34)24.34+3.397.44
28Randi EngløkkD 45- (53)37.27+9.2312.16
29Aleksander JørgensenH 14 (67)26.16+7.099.16
30Tore Ruset AlneH 16 (34)41.05+20.1012.57
44Eivind EngløkkH 14 (67)32.03+12.5611.19
49Grethe Paulsen VieD 45- (53)52.42+24.3817.16
52Vegard Wiig NystadH 14 (67)40.59+21.5214.28

Heming Orientering

32 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Magnus Eide-FredriksenH 15 (50)19.456.43
4Helge BjaalandH 75- (28)28.45+3.1313.14
4Tora VollsetD 17-B (23)36.50+2.2212.31
6Maya ArnesenD 15 (26)27.05+3.509.30
6Sidsel SandelienD 70- (16)42.32+11.3319.36
9Lukas Jones ArnesenH 11-12 (40)23.54+7.278.41
9Fridtjof ReuschH 13 (29)24.20+3.339.17
9Hannah Syrdal ØenD 13 (14)31.19+7.3811.57
9Dagrun MelkildD 55- (43)33.01+6.3811.42
10Øystein ØstermannH 50- (99)27.50+3.067.54
11Ann Elin FlågenD 45- (53)32.32+4.2810.40
12Astrid WaalerDirekte A Kort (26)49.12+19.0016.47
12Ida Marie FlågenD 14 (30)28.25+7.0110.02
13Kristian ØstermannH 15 (50)23.25+3.407.57
13Elle M. MelbyeD 60- (21)29.52+10.0012.59
14Signe Astrup ArnesenD 50- (58)35.34+7.0111.39
16August Syrdal ØenH 15 (50)24.47+5.028.25
16Anne ØstvoldD 11-12 (45)25.10+6.099.49
19Live ØstvoldD 15 (26)38.45+15.3013.35
19Ferdinand FremmingH 15 (50)25.40+5.558.43
23Roger ØstvoldDirekte A Kort (26)1.00.08+29.5620.31
24Kimme ArnesenH 45- (81)31.25+8.038.37
24Bjørn SandelienH 70- (36)29.14+9.1812.42
25Knut Erling ØenH 50- (99)30.14+5.308.35
26Henrik ReuschH 15 (50)27.20+7.359.17
36Einar ØstvoldH 11-12 (40)45.29+29.0216.32
39Monica SyrdalDirekte B (56)1.01.25+30.2121.46
51Marianne ReuschD 45- (53)56.21+28.1718.28
54Anders FlågenH 50- (99)35.57+11.1310.12
77Christian ReuschH 45- (81)1.04.34+41.1217.44
82Lasse ArnesenH 50- (99)43.00+18.1612.12
Astrid ReuschN-åpen (94)18.249.03
Hanne Marthe ØstvoldD 45- (53)ikke startet

Hisøy OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Malin HaugeD 16 (38)26.14+2.088.46
26Marianne HaugeD 45- (53)37.04+9.0012.09

IL BUL-Tromsø

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ole-André HelgaasH 55- (62)24.447.29
2Gjermund UrsetH 45- (81)24.08+0.466.37
9Hans UrsetH 14 (67)21.13+2.067.29
32Børge HarveyH 50- (99)32.43+7.599.17

IL GeoForm

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Torbjørn DalløkkenH 17-B (9)52.19+22.2517.47
43Bernt TollefsenH 65- (46)1.22.42+56.5129.19

IL Gular

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Mari Fjellbirkeland JohannesenD 15 (26)26.50+3.359.24
5Oda Kjellevold MaldeD 13-16C (8)37.56+15.0415.10
9Arne JohannesenH 55- (62)28.38+3.548.40
18Hege FjellbirkelandD 55- (43)37.05+10.4213.09
37Birgitte TorbjørnsenD 45- (53)42.25+14.2113.54
42Marian KjellevoldD 45- (53)46.46+18.4215.20
72Jan Petter HansenH 50- (99)39.33+14.4911.14

IL Hauken

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Henrik Repstad StoremyrH 11-12 (40)34.25+17.5812.30
Ole Magnus StoremyrH -10 (21)51.2421.46

IL Koll

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Martin Christoffer BorgH 11-12 (40)20.24+3.577.25
4Christian Fredrik BorgH 13 (29)22.30+1.438.35
Johannes Salvesen-LundeH 11-12 (40)diskvalifisert
Johan LundeH 55- (62)diskvalifisert

IL Leik

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Svein Olav ÅmotDirekte B (56)31.0411.00
4Mai Iren AlmåsD 45 Kort (8)47.20+7.3615.43
7Anne Kari StubsjøenDirekte B (56)41.30+10.2614.42
8Ole Gunnar SølbergDirekte A Kort (26)44.12+14.0015.05
13Eivind NæveH 11-12 (40)27.08+10.419.52
16Tone AlmåsD 45- (53)34.08+6.0411.11
19Svein UnsgårdH 50- (99)29.33+4.498.23
26Brage KeiseråsDirekte A (44)44.37+14.3412.21
41Kristin SølbergDirekte B (56)1.01.49+30.4521.55
43Jan HageH 45- (81)35.18+11.569.41
Martin NæveN-åpen (94)20.079.54

IL Tyrving

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Svein S JacobsenH 65- (46)25.519.10
4Ådne SkjærsteinH 15 (50)20.43+0.587.02
4Berit DanielsenD 55- (43)29.41+3.1810.31
5Per Kristian EkebergH 60- (40)30.09+2.119.53
6Inger TiltnesD 65- (23)31.24+5.4514.28
8Anne SkjærsteinD 17-C (14)52.27+22.0118.28
10Hasse BergstrømH 70- (36)24.31+4.3510.39
10Heidi FalckD 55- (43)33.38+7.1511.55
11Are KristiansenH 50- (99)28.14+3.308.01
11Kjersti SkantzeD 55- (43)33.43+7.2011.57
13Kjell Gorm RøkkeH 70- (36)26.03+6.0711.19
13Aud I SpjelkavikD 65- (23)40.32+14.5318.40
14Siri SpjelkavikD 21 Kort (14)1.04.45+35.4121.30
16Bjørn SpjelkavikH 70- (36)26.24+6.2811.28
20Berit BergeD 55- (43)38.42+12.1913.43
21Nikolay KrupnovH 60- (40)37.45+9.4712.22
26Arne TiltnesH 65- (46)37.07+11.1613.09
33Kjell StenstadvoldH 70- (36)35.20+15.2415.21
58Donald SkantzeH 55- (62)54.34+29.5016.32
Wilma StoparN-åpen (94)22.1710.58
Sidsel NørstebøD 55- (43)ikke startet

IL Veten

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Roar SkoglundH 17-B (9)1.08.05+38.1123.09
10Berit BergsetD 17-B (23)43.50+9.2214.54
14Peder NybergH 11-12 (40)28.02+11.3510.11
24Elias BergsetH 16 (34)29.36+8.419.20
31Anders BergsetH 50- (99)32.03+7.199.06
33Sven Bergset LangvikH 15 (50)30.40+10.5510.25
47Ivar BergsetH 55- (62)43.04+18.2013.03
59Tord SølvbergH 14 (67)58.48+39.4120.46

Indre Østfold OK

30 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anders TaraldrudH 75- (28)25.3211.45
5Thomas BedinH 40- (29)30.23+1.417.55
8Ida Aabogen HaugaardD 17-20 (11)51.39+15.5115.30
9Eva TaraldrudD 65- (23)35.57+10.1816.34
13Kristoffer HalsnesH 14 (67)21.52+2.457.43
14Anne Lise NyengenD 17-B (23)52.25+17.5717.49
14Eirik BlågestadH 16 (34)24.50+3.557.50
16Sture OttesenH 55- (62)31.43+6.599.36
17Sigmund VisterH 50- (99)29.24+4.408.21
18Amund Øiseth BedinH 14 (67)23.03+3.568.08
20Ann Helen Aabogen HaugaardD 40- (26)49.01+21.3214.43
21Ina BlågestadD 17-B (23)1.07.38+33.1023.00
22Vilde RetteraasenD 15 (26)40.00+16.4514.02
24Per Oskar LarsenH 65- (46)35.51+10.0012.42
27Elida Sagli GudimD 14 (30)38.25+17.0113.34
27Trond RetteraasenH 40- (29)1.11.46+43.0418.44Last ned GPS-spor i gpx-format
28Tidemann LierH 13 (29)43.15+22.2816.30
32Gea Øiseth BedinD 16 (38)48.40+24.3416.16
33Elma Sagli GudimD 11-12 (45)31.47+12.4612.24
35Dag Arne LierH 45- (81)33.34+10.129.13
37Rune BlågestadH 45- (81)33.42+10.209.15
40Theodor LierH 15 (50)35.14+15.2911.59
40Torill VisterD 50- (58)52.23+23.5017.10
47Peder Aabogen HaugaardH 14 (67)34.01+14.5412.01
48Asle Sagli GudimH 45- (81)36.23+13.019.59
71Øyvind ThømtH 45- (81)47.57+24.3513.10
81Rune S. NielsenH 50- (99)42.25+17.4112.03
95Roy Vidar JohannesenH 50- (99)1.10.03+45.1919.54
Una RetteraasenN-åpen (94)24.2011.59
Marit Nandrup PettersenD 50- (58)diskvalifisert

Jesus OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
26Anthony Covey-CrumpH 40- (29)1.05.38+36.5617.08

Katrineholms OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Barbro KarlssonD 55- (43)38.53+12.3013.47
39Bo KarlssonH 60- (40)1.03.12+35.1420.43

Kolbotn og Skimt OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Sigrid Aaby MøretrøD 13-16C (8)32.30+9.3813.00
25Trond MøretrøDirekte A (44)43.47+13.4412.07
36Jon MøretrøDirekte A (44)56.31+26.2815.39

Koll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
13Fredrik WulfsbergDirekte B (56)43.14+12.1015.19

Kongsberg OL

91 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Ola LestebergH 21 Kort (4)33.349.10
1Kristiane RogstadD 17-20 (11)35.4810.45
2Jon MoholthH 17-B (9)30.51+0.5710.29
2Øyvind DrageH 55- (62)26.14+1.307.56
2Åsne HaavengenD 15 (26)24.42+1.278.40
2Halvor LøkenH 13 (29)21.05+0.188.02
2Espen RøsteH 40- (29)28.50+0.087.31
2Ann-Karin LestebergD 17-B (23)35.25+0.5712.02
2Ingvild GustafssonD 13 (14)24.09+0.289.13
2Mette MaudalD 17-C (14)32.18+1.5211.22
3Espen Ekholt BergH 17-B (9)33.39+3.4511.26
3Celine RenardD 21- (25)32.38+2.309.27
4Svein-Erik SøgårdH 55- (62)26.56+2.128.09
4Ingar HåkonsenH 70- (36)23.36+3.4010.15
4Hanne BræckD 70- (16)39.22+8.2318.08
5Paul BisethH 75- (28)28.58+3.2613.20
5Torbjørn BarikmoH 17-C (5)47.41+21.5016.47
5Ingrid KvistadD 45- (53)29.38+1.349.42
5Ingrid Lundin BerganD 17-B (23)36.58+2.3012.34
5Unn Hilde HeggedalD 50- (58)33.11+4.3810.52
6Borgar SkjelbredH 11-12 (40)22.43+6.168.15
7Synne Sommerstad RøsteD 11-12 (45)21.14+2.138.17
8Vetle DrageH 15 (50)22.39+2.547.42
8Mathilde Sæter FlessebergD 15 (26)27.33+4.189.40
10Kari StrandD 40- (26)35.21+7.5210.36
10Johan EgerH 14 (67)21.17+2.107.31
12Are BisethH 40- (29)34.41+5.599.03
13Ingjerd SommerstadD 40- (26)40.43+13.1412.13
13Hilde StorløkkenD 55- (43)36.10+9.4712.49
14Vebjørn RøtvoldH 21- (19)1.03.36+25.5612.38
14Ingvild LangeggenD 16 (38)32.45+8.3910.57
14Adam ConwayH 14 (67)22.34+3.277.58
15Martin TorøH 11-12 (40)28.03+11.3610.12
15Mari ØverbyD 14 (30)30.11+8.4710.39
16Karoline TorøD 15 (26)34.51+11.3612.13
17Odd StrandH 45- (81)29.44+6.228.10
18Elisabeth Brandal SøftingD 15 (26)38.16+15.0113.25
18Asbjørn BræckH 75- (28)39.14+13.4218.04
18Arne BerganH 13 (29)31.28+10.4112.00
18Ellen GustafssonD 40- (26)47.57+20.2814.23
19Lene FlessebergD 17-B (23)1.02.02+27.3421.05
20Per GustavssonDirekte A Kort (26)54.41+24.2918.39
21Per Øivind EgerH 45- (81)30.37+7.158.24
21Atle Nikolai WølloH 14 (67)24.46+5.398.45
22Nina Hansen-MøllerudDirekte A Kort (26)56.00+25.4819.06
23Øivind MyhreH 55- (62)33.58+9.1410.17
25Åshild BergstølD 55- (43)44.09+17.4615.39
26Anita Sørensen DrageD 50- (58)38.37+10.0412.39
26Syver LøkenH 50- (99)30.16+5.328.35
31Elisabeth HetlevikD 50- (58)42.21+13.4813.53
32Pirjo LuchsingerDirekte A (44)54.05+24.0214.58
34Anders HvasshovdDirekte A (44)55.28+25.2515.21
36Ingrid LestebergD 11-12 (45)32.48+13.4712.48
38Barbara Willkommen EikenDirekte A (44)58.18+28.1516.08
39Terje Ulla EikenDirekte A (44)1.02.40+32.3717.21
39Vegard Holm JohannesenH 14 (67)27.48+8.419.49
39Bjørn Victor LarsenH 55- (62)40.18+15.3412.12
43Kristin EgerD 45- (53)47.45+19.4115.39
45Hilde MoholthDirekte B (56)1.11.14+40.1025.15
45Olav LundH 15 (50)40.08+20.2313.39
48Mona Dalegård LøkenDirekte B (56)1.14.01+42.5726.14
52Roar TønnessenH 55- (62)45.44+21.0013.51
55Kirsti RogstadD 50- (58)1.33.16+1.04.4330.34
59Svein-Olav TorøH 45- (81)40.53+17.3111.13
59Torgeir BrandalH 55- (62)56.01+31.1716.58
60Erlend LangeggenH 14 (67)59.07+40.0020.53
62Hans Otto ØverbyH 50- (99)37.29+12.4510.38
66Atle WølloH 50- (99)38.31+13.4710.56
68Øystein SkjelbredH 45- (81)47.10+23.4812.57
73Phil ConwayH 50- (99)40.37+15.5311.32
91Roger Andre VaneboH 50- (99)50.46+26.0214.25
94Arild LarsenH 50- (99)1.00.01+35.1717.03
Eimund Øverli BergN-åpen (94)45.2022.19
Erik BerganN-åpen (94)42.1720.49
Olai BisethN-åpen (94)20.5510.18
Maren Sæter FlessebergN-åpen (94)51.2325.18
Eirik LestebergN-åpen (94)21.4010.40
Helene Stenvik MoenN-åpen (94)27.2013.27
Eline Maudal PettersenN-åpen (94)27.2013.27
Mathis RenardN-åpen (94)21.3410.37
Håkon ØverbyN-åpen (94)24.1911.58
Marte EgerD -10 (23)24.5010.31
Elise RenardD -10 (23)33.0013.58
Jan Olav BerganH -10 (21)18.437.55
Arne BisethH -10 (21)21.078.56
Jarand GustafssonH -10 (21)17.307.24
Simen Sommerstad RøsteH -10 (21)16.377.02
Jon StrandH -10 (21)18.558.00
Bjørn HaavengenH 21- (19)diskvalifisert
Ingvild Øverli BergD 13 (14)diskvalifisert
Marte Karine LarsenD 16 (38)diskvalifisert
Jane RødderD 50- (58)ikke startet
Tale StrandD 16 (38)ikke startet
Lise HørtvedtD 60- (21)ikke startet

Konnerud IL

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mille Vasshaug JægtvikD 14 (30)21.247.33
1Emma Grete Feyling HaareD 65- (23)25.3911.49
1Martine JægtvikD 15-16B (8)31.2610.41
1Jenny BaklidD 16 (38)24.068.03
2Tiril HolenD 13-16C (8)26.33+3.4110.37
3Tonje-Malin RhrichD 15-16B (8)38.37+7.1113.08
4Pål Espen NordhaugDirekte B (56)39.29+8.2514.00
4Tiril KihleD 13-16C (8)37.03+14.1114.49
5Erik Feyling HaareH 21- (19)47.14+9.349.23
6Nora Skyttersæter SaugerudD 17-B (23)37.44+3.1612.50
7Mari Landro SvingheimD 16 (38)28.23+4.179.29
8Hans Jørgen KrogstieDirekte B (56)42.03+10.5914.54
9Nora Småge HilsenD 15 (26)29.02+5.4710.11
10André JægtvikH 40- (29)34.15+5.338.56
12Andrea RanvikD 16 (38)32.30+8.2410.52
15Tove HeimdalD 50- (58)35.41+7.0811.41
19Line NordhaugDirekte B (56)47.21+16.1716.47
19Amanda Skyttersæter SaugerudD 16 (38)35.18+11.1211.48
22Thea LandD 16 (38)36.16+12.1012.07
23Isa HeggedalD 45- (53)35.07+7.0311.30
25Martine Gjermstad PettersenD 11-12 (45)28.39+9.3811.11
28Anniken RanvikD 16 (38)37.38+13.3212.35
35Trond BaklidH 55- (62)38.27+13.4311.39
36Line BjørnåsDirekte B (56)1.00.27+29.2321.26
41Hans Lyder HaareH 65- (46)52.09+26.1818.29
44Erik SaugerudH 50- (99)34.25+9.419.46
49Njål SvingheimH 50- (99)34.56+10.129.55
52Ina Cecilie LandroD 45- (53)56.33+28.2918.32
63Kjell Petter SmågeH 45- (81)44.15+20.5312.09

Kristiansand OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3David RundeH 16 (34)21.48+0.536.52
6John RundeH 17-20 (9)34.47+4.1010.04
20Bodil HulløenD 17-B (23)1.06.20+31.5222.33
33Jack BjørnsenH 55- (62)37.08+12.2411.15
57Morten HulløenH 55- (62)52.27+27.4315.53

Krokstadøra IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Gerd BjørsethD 60- (21)23.54+4.0210.23

Kuortaneen Kunto

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Pyry StevanderH 17-20 (9)32.03+1.269.17
24Anja StevanderDirekte A Kort (26)1.01.07+30.5520.51
31Karri StevanderH 14 (67)26.32+7.259.22
87Petri StevanderH 50- (99)45.46+21.0213.00

Kvikne IL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Harald SvergjaH 50- (99)25.56+1.127.22
6Jonas HylenDirekte B (56)41.21+10.1714.39
7John SvergjaH 50- (99)26.15+1.317.27
9Rønnaug Hansæl-NergaardD 17-20 (11)53.34+17.4616.05
11Simen Hansæl-NergaardH 11-12 (40)26.20+9.539.34
22Anne Mette GrøtliD 40- (26)50.21+22.5215.07
Mari Grøtli SvergjaD 14 (30)diskvalifisert

Lardal OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kristin Melby JacobsenD 14 (30)22.09+0.457.49
7Liv SchjervenD 40- (26)33.39+6.1010.06
8Eline SchjervenD 14 (30)27.24+6.009.40

Larvik OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Celine Vik OlsenD 17-B (23)34.2811.43
29Iver RingheimH 15 (50)28.59+9.149.51
33Per Olav GulbrandsenH 45- (81)33.28+10.069.11
Tom KristensenH 45- (81)ikke startet

Leik

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15John Olav NæveDirekte B (56)43.50+12.4615.32

Lierbygda OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Gunhild HennumD 55- (43)31.32+5.0911.10
11Ingemar Jansson HaverstadH 55- (62)29.33+4.498.57Last ned GPS-spor i gpx-format
18Kjersti JuveliDirekte A Kort (26)51.50+21.3817.41
18Kim Farnes HansenH 55- (62)31.56+7.129.40
19Helga HaverstadD 60- (21)37.29+17.3716.17
24Ole-Arthur JuveliDirekte A (44)43.08+13.0511.56
69Bjørn-Willy ArntzenH 50- (99)38.59+14.1511.04
Håvard Sandvoll AskH 45 Kort (6)ikke startet
Sigurd Paulsen AskH 13-16C (7)ikke startet

Lillehammer OK

29 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Hilde GrønengD 45- (53)28.049.12
3Ola BeitdokkenDirekte A Kort (26)33.47+3.3511.31
3Ole Gunnar Kleppa MadslienH 13 (29)21.37+0.508.15
4Valborg MadslienD 40- (26)30.22+2.539.07
4Astrid VigenstadD 75- (5)41.23+10.0720.05
5Birgit Kleppa MadslienD 14 (30)24.47+3.238.45
5Serine JørgensenD 13 (14)28.03+4.2210.42
5Guri Stenseth KjøsD 35- (9)35.52+3.0910.23
6Hans Olav KjøsH 35- (10)55.47+19.4911.05
9Tanja Carmen  SkjåkDirekte C (31)32.51+9.3511.36
12Randi Lilleengen BeitdokkenDirekte B (56)43.06+12.0215.17
13Martine SkjelsvikD 14 (30)29.01+7.3710.15
14Magne SvareDirekte A (44)37.53+7.5010.29
14Anna Karine SvareDirekte B (56)43.26+12.2215.24
19Jørgen Holm GrønengH 11-12 (40)28.36+12.0910.24
21Kjetil SkjåkH 40- (29)47.57+19.1512.31
22Jon Vegard LundeH 75- (28)45.34+20.0220.59
22Thomas JørgensenH 40- (29)50.12+21.3013.06
26Sjur Holm GrønengH 14 (67)25.35+6.289.02
34Johan SkjåkH 11-12 (40)42.00+25.3315.16
73Tormod KleppaH 45- (81)50.00+26.3813.44
Ane BeitdokkenN-åpen (94)18.128.57
Erik BeitdokkenN-åpen (94)24.1511.56
Henrik JørgensenN-åpen (94)22.4911.14
Ingrid JørgensenN-åpen (94)23.2011.29
Eline KjøsN-åpen (94)33.0816.19
Peder KjøsN-åpen (94)24.1311.55
Ivar Kleppa MadslienN-åpen (94)22.5511.17
Magnhild Kleppa MadslienN-åpen (94)22.3411.06
Axel Bjørnsgaard LenndinH 15-16B (6)ikke startet
Jan LenndinH 50- (99)ikke startet
Ane BjørnsgaardD 45- (53)ikke startet
Kristian HolmH 45- (81)ikke startet
Olav SkjåkN-åpen (94)ikke startet

Lillomarka OL

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Toril HallanD 55- (43)29.19+2.5610.23
10Hallvard FjærH 55- (62)29.26+4.428.55
12Jens Olav KløvrudH 55- (62)29.56+5.129.04
15Rudi B OlsenH 21- (19)1.04.05+26.2512.44
23Martin GranlyH 55- (62)33.58+9.1410.17
27Hege WangD 50- (58)40.14+11.4113.11
93Dag WangH 50- (99)59.30+34.4616.54
Vidar BenjaminsenH 55- (62)ikke startet
Dorthe Kühl PetersenD 21- (25)ikke startet

Lynx

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Kottonen AnnariittaD 55- (43)32.57+6.3411.41
30Hannu KottonenH 60- (40)42.33+14.3513.57

Lånke IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
31Egil Petter StræteDirekte A (44)53.07+23.0414.42

Malvik IL

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Erik Williams StrømsnesDirekte C (31)23.168.13
1Nicholas MorganH 35- (10)35.587.09
2Øystein HusbyH 45 Kort (6)31.24+4.2110.25
2Hilde ForbordD 45 Kort (8)44.02+4.1814.37
3Silja FuglemD 11-12N (6)20.39+3.419.50
3Kjellrun SporildD 60- (21)22.25+2.339.44
5Jens Husby AftretH 15-16B (6)49.28+13.2516.49
9Eigil SørliH 75- (28)31.07+5.3514.20
14Jakob KrogsrudDirekte C (31)34.59+11.4312.21
15Marte P. H AndresenDirekte C (31)36.57+13.4113.03
16Wenche Falck-LarssenDirekte B (56)44.25+13.2115.45
24Torunn MoltumyrDirekte C (31)46.36+23.2016.27
28Christian Andre AndresenDirekte A (44)45.51+15.4812.42Last ned GPS-spor i gpx-format
28Kenneth KjelaasH 16 (34)36.53+15.5811.38
29Øystein MoltumyrH 16 (34)38.53+17.5812.15
33Harry BrandsenDirekte B (56)58.35+27.3120.46
40Ingebrigt FuglemH 45- (81)34.39+11.179.31
85Lars Erik StrømsnesH 50- (99)44.28+19.4412.37
Jens Anton AndresenN-åpen (94)28.1013.52
Ole Einar AndresenN-åpen (94)30.3015.01
Finn Einar BrandsenN-åpen (94)20.099.55
Eirik GarsholN-åpen (94)31.5215.41
Wilma KrogsrudN-åpen (94)35.5917.43
Lily Alexandra MorganD -10 (23)31.3413.22
Leo Benjamin MorganH -10 (21)29.1712.24
Roar ForbordH 70- (36)ikke startet
Einar GarsholN-åpen (94)ikke startet

Melhus IL

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Asle Heide VaskinnH 35- (10)46.58+11.009.20
6Eskild MyrvangH 15-16B (6)1.05.39+29.3622.19
7Knut HageH 13-16C (7)53.08+32.1821.15
11Margrethe FarstadD 17-C (14)1.39.12+1.08.4634.55
14Kristoffer LerliH 13 (29)27.52+7.0510.38
21Atle PedersenH 50- (99)29.42+4.588.26
25Hege Solhjem MelhuusD 50- (58)38.02+9.2912.28
38Eivind BakkH 60- (40)55.02+27.0418.02
40Stein Ivar FossH 50- (99)33.53+9.099.37
42John LerliH 55- (62)41.50+17.0612.40
48Ørjan SæterH 14 (67)36.39+17.3212.57
48Oskar StorlerH 14 (67)36.39+17.3212.57
51Joakim Solberg QvenildH 14 (67)37.56+18.4913.24
56Peter Prytz JensenH 14 (67)48.14+29.0717.02
58Espen KarlsenH 14 (67)58.09+39.0220.32
61Martin AuneH 14 (67)1.00.28+41.2121.21
63Håkon Wærnes ØfstiH 14 (67)2.43.00+2.23.5357.35
Ingrid FarstadN-åpen (94)35.2517.26
Leah GyllandN-åpen (94)35.5117.39
Andreas AagesenH 14 (67)diskvalifisert
Johannes HalvorsrudH 11-12 (40)ikke startet
Kjell Rune Logan-HalvorsrudH 45- (81)ikke startet
Mirjam HalvorsrudD 17-B (23)ikke startet
Erik Tofte jrH 14 (67)ikke startet
Vårin W FinstadN-åpen (94)ikke startet

Meløy OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Rune StrømsvikDirekte A Kort (26)47.25+17.1316.10
43Lars-Børge StrømsvikH 14 (67)31.18+12.1111.03

Mo OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Morten LindH 35- (10)1.03.49+27.5112.41
19Ida SolliD 14 (30)31.51+10.2711.15
38Sigrid LindD 11-12 (45)34.48+15.4713.35
41Doris Stien KaspersenD 45- (53)46.23+18.1915.12
Joachim LindH -10 (21)21.439.12
Kristin NilssenD 50- (58)diskvalifisert

Modum OL

19 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1David LøverH 40- (29)28.427.29
1Sirpa LiljaD 60- (21)19.528.38
2Morten Taraldsten BrunesH 21- (19)38.18+0.387.36
3Jørgen MårtenssonH 55- (62)26.44+2.008.06
6Johanna Sofie LongfjeldD 14 (30)25.03+3.398.51Last ned GPS-spor i gpx-format
11Marta StangD 70- (16)50.18+19.1923.10
18Erik LindstrømH 60- (40)35.37+7.3911.40Last ned GPS-spor i gpx-format
19Gotfred RyghH 65- (46)34.45+8.5412.19
28Jens Kr KoplandH 55- (62)35.22+10.3810.43
28Kjell GrønhovdH 70- (36)31.47+11.5113.49
32Jørn-Are LongfjeldH 45- (81)33.22+10.009.10
32Bård StangH 65- (46)39.48+13.5714.06
38Hanne Løver ThonD 50- (58)48.14+19.4115.48
41Hege MårtenssonD 50- (58)53.30+24.5717.32
46Anne Mia OlsenD 45- (53)51.04+23.0016.44
49Solveig KongsrudD 50- (58)1.01.35+33.0220.11
90Roar ByeH 50- (99)49.13+24.2913.58
Lars Jørgen  LongfjellN-åpen (94)27.0813.21
Julie Olsen ByeN-åpen (94)28.5314.13
Lill-Kristin EngerD 45- (53)ikke startet

Molde og Omegn IF

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Sofie SjåholmD 17-20 (11)47.45+11.5714.20
10Per-Olav FlatholmH 21- (19)54.38+16.5810.51
11Mathea GjeitnesD 21- (25)37.36+7.2810.53
15Håkon Støen GussiåsDirekte A (44)38.11+8.0810.34
60Stig BratsbergH 50- (99)36.35+11.5110.23
88Stig DahleH 50- (99)46.25+21.4113.11
Bjarne SjåholmH 45- (81)diskvalifisert
Håvard Støen GussiåsH 17-20 (9)ikke startet

Moravian OC

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
38Penelope SmirthwaiteD 55- (43)1.02.04+35.4122.00
49Steve SmirthwaiteH 55- (62)44.14+19.3013.24

Måren OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Unni Dirro BøhlerengenD 80- (3)35.2617.12
5Aase Tove GoldenD 75- (5)1.10.20+39.0434.08
13Morten DueH 60- (40)34.11+6.1311.12
16Noor Dirro-HeluD 14 (30)30.49+9.2510.53
33Per Hermann KrøgerH 60- (40)46.04+18.0615.06
37Ingeborg BakkenDirekte B (56)1.00.54+29.5021.35
Carmen DirroD 16 (38)diskvalifisert

Nidarøst OK

18 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Øystein GrøvlenDirekte A Kort (26)33.36+3.2411.28
2Petter LyngH 17-C (5)27.04+1.139.31
3John Petter GåsvikDirekte B (56)39.21+8.1713.57
3Leidulv VinjeH 75- (28)28.00+2.2812.54
11Pål SkybergH 70- (36)25.47+5.5111.12
15Line Hovdenak LyngD 21- (25)42.37+12.2912.21
17Torleif StephansenH 70- (36)26.38+6.4211.34
19Anne-Sofie GjermstadD 65- (23)54.58+29.1925.19
24Leif EngenH 75- (28)48.09+22.3722.11
24Stine AuneD 15 (26)41.13+17.5814.27
25Tore BrurokH 75- (28)48.12+22.4022.12
28Kristian J. FougnerH 65- (46)38.35+12.4413.40
30Are RogstadDirekte B (56)57.44+26.4020.28
30Hanne Helmine RogstadD 16 (38)44.05+19.5914.44
33Bjørn P. LøvåsH 50- (99)32.54+8.109.20
34Dag StenersenH 55- (62)37.55+13.1111.29
Erik MortensholmN-åpen (94)29.5514.44
Ingrid MortensholmN-åpen (94)30.0714.50

Nittedal OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Simen Gløgård StensrudH 11-12 (40)19.55+3.287.14
6John Thomas PetersenH 70- (36)23.41+3.4510.17
6Hilde TellesbøD 50- (58)33.44+5.1111.03
15Marit B. EithunD 45- (53)34.04+6.0011.10
26Gerd FossestølD 55- (43)44.44+18.2115.51
27Christian GløgårdH 45- (81)31.39+8.178.41
Yngve FinkenhavnDirekte B (56)ikke startet
Marie FinkenhavnD 11-12 (45)ikke startet
Kristin FleisjeD 50- (58)ikke startet

Nobil

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Mikael UllerøDirekte C (31)31.30+8.1411.07

Nord-Østerdal OK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Mads BergH 85- (3)47.49+11.3823.12
16Per EngebakkenDirekte A (44)39.15+9.1210.52
37Helen Margrethe SchjelderupD 55- (43)1.01.20+34.5721.44

NOTEAM

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ledig StartnrD 17-C (14)ikke startet

NOTEAM

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ledig StartnrDirekte A (44)ikke startet

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
9Kornelius Kriszat-LøvfaldDirekte A (44)35.20+5.179.47

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Jérôme SoulardDirekte A (44)35.24+5.219.48

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
21Pål Martin EidDirekte A (44)42.06+12.0311.39

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
35Anthony BossardDirekte A (44)55.48+25.4515.27

NOTEAM

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ledig StartnrDirekte B (56)ikke startet

NOTEAM

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ledig StartnrDirekte B (56)ikke startet

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Anna van der ZwaagDirekte C (31)25.24+2.088.58

Notodden OL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Synne SandvenD 11-12 (45)19.32+0.317.37
8Harald KvisliH 50- (99)27.31+2.477.49
18Kristin SandvenD 45- (53)34.28+6.2411.18
33Heidi SchatvetD 50- (58)43.07+14.3414.08
38Sveinung RekaaH 65- (46)46.34+20.4316.30

NTNUI

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Erlend NydalDirekte A (44)31.21+1.188.41
3Tord HaflanH 21- (19)39.51+2.117.55
6Julie ArnesenD 21- (25)34.50+4.4210.05
7Peter Martinus Freyborg UranH 17-20 (9)39.58+9.2111.35
10Heidi JensenD 21 Kort (14)42.44+13.4014.11
11Andreas AlvemH 21- (19)57.26+19.4611.25
11Kajsa Stina SandstadD 21 Kort (14)45.13+16.0915.01
12Martin GerberH 21- (19)1.00.08+22.2811.57
13Marie StyrvoldD 21- (25)40.36+10.2811.46
21Pauline Røstum BellingmoD 21- (25)47.35+17.2713.47
27Kristine AusenDirekte A (44)45.38+15.3512.38

Nydalens SK

57 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marit OwrenD 21 Kort (14)29.049.39
1Oda ScheeleD 15 (26)23.158.09
1Teodor Mo HjelsethH 14 (67)19.076.45
1Halvor Tørnqvist HaldenH 16 (34)20.556.35
2Øyvind Svare LorentzenDirekte B (56)32.35+1.3111.33
2Anne-Lene Bakken UlsethD 45- (53)28.27+0.239.19
2Lars Young VikH 16 (34)21.47+0.526.52
3Pia Young VikD 14 (30)22.16+0.527.52
3Kornelius Kriszat-LøvfaldH 15 (50)20.19+0.346.54
4Else Kari ScheeleD 45- (53)29.27+1.239.39
4Maja Mo HjelsethD 11-12 (45)20.06+1.057.51
4Isak JonssonH 16 (34)21.55+1.006.54
4Kasper Bakken UlsethH 14 (67)19.44+0.376.58
5Axel AaldeH 13 (29)22.58+2.118.45
5Juni Hagelid NorheimD 11-12N (6)25.46+8.4812.16
5Marie ScheeleD 11-12 (45)20.44+1.438.05
6Marte GammelsæterD 21 Kort (14)38.00+8.5612.37
6Anja Berge GjellestadD 35- (9)36.57+4.1410.42
9Even Angell-PetersenH 40- (29)33.37+4.558.46
9Bernt GjellestadH 35- (10)1.15.29+39.3115.00
9Anne Marit BjergaardD 50- (58)34.04+5.3111.10
10Yngvild Langedal BreivikD 15 (26)29.11+5.5610.14
10Marie SaugestadD 13 (14)31.50+8.0912.09
10Maria JonssonD 50- (58)34.07+5.3411.11
10Marianne BakkenD 21- (25)37.23+7.1510.50
11Einar JensenH 60- (40)33.41+5.4311.02
14Monica Tørnqvist HaldenD 45- (53)33.04+5.0010.50
15Maiken Skirstad MoD 40- (26)44.39+17.1013.24
16Lars KrügerH 50- (99)29.22+4.388.20
17Marie LilandD 16 (38)33.34+9.2811.13
17Jorunn SanderudD 60- (21)31.30+11.3813.41
18Børge PedersenH 50- (99)29.26+4.428.21
19Nina KarlsenD 21- (25)45.45+15.3713.15
19Helge StubberudH 55- (62)32.25+7.419.49
20Elena GrandDirekte A (44)41.54+11.5111.36
20Kjetil EspedalH 50- (99)29.40+4.568.25
20Anne Berit EidD 50- (58)36.56+8.2312.06
22Sören JonssonH 60- (40)37.57+9.5912.26
23Rolf BergDirekte B (56)50.22+19.1817.51
24Rune ScheeleH 45- (81)31.25+8.038.37
26Ada WulfsbergD 16 (38)37.26+13.2012.31
27Rolf Andreas BergH 14 (67)26.00+6.539.11
27Tiril Ebon EspedalD 11-12 (45)28.45+9.4411.13
27Helena StubberudD 55- (43)45.47+19.2416.14
30Elias StubberudH 14 (67)26.19+7.129.17
32Helle Svare LorentzenDirekte B (56)58.28+27.2420.43
37Anne DahlD 50- (58)46.36+18.0315.16
41Frida AamotDirekte A (44)1.16.42+46.3921.14
41Per Ola UlsethH 50- (99)34.08+9.249.41
51Vegard HaldenH 50- (99)35.21+10.3710.02
72Fredrik SaugestadH 45- (81)49.40+26.1813.38
86Sjur LangedalH 50- (99)45.19+20.3512.52
Christian Berge GjellestadN-åpen (94)16.478.16
Ida Berge GjellestadN-åpen (94)30.1514.54
Sverre Øen LandstadN-åpen (94)34.2416.56
Otto Schjølberg-HenriksenN-åpen (94)17.028.23
Helene ScheeleD -10 (23)15.486.41
Jon Iver BakkenH 50- (99)ikke startet
Solveig BerganD 45 Kort (8)ikke startet
Nils BerganH 50- (99)ikke startet
Knut LandstadH 45- (81)ikke startet
Gaute BerganH 14 (67)ikke startet
Kari MadslienD 50- (58)ikke startet
Knut AaldeH 45- (81)ikke startet
Gry AhlsandD 50- (58)ikke startet

OK Fjell

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Øivind AunøienH 35- (10)43.02+7.048.33
61Morten LøbergH 45- (81)42.37+19.1511.42
Vidar AunøienH 60- (40)ikke startet

OK Horten

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
12Ingvild EckdahlD 40- (26)39.58+12.2912.00
42Kjetil EckdahlH 45- (81)35.02+11.409.37

OK Moss

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Alfred BjørnerødH 13 (29)20.477.55
1Tore BjørnerødH 50- (99)24.447.01
6Christopher LadimH 15 (50)21.46+2.017.24
8Kristin GjølsjøD 17-B (23)40.16+5.4813.41
10Karoline BjørnerødD 16 (38)29.43+5.379.56
12Tor Erling GjølsjøH 14 (67)21.32+2.257.36
14Henning Bratland CarlsenH 40- (29)35.32+6.509.16
22Astrid BjørnerødD 50- (58)37.28+8.5512.17
29Karl GjølsjøDirekte A (44)47.04+17.0113.02
57Hallvard KorenH 50- (99)36.05+11.2110.15
Ellen LadimDirekte B (56)ikke startet
Morten TangenH 21- (19)ikke startet
Linda FredhD 40- (26)ikke startet
Sondre LadimH 13 (29)ikke startet

OK Silsand

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
23Svein Harald HansenH 60- (40)38.06+10.0812.29
Håkon BrynjulfsenH 50- (99)diskvalifisert
Odd-Ivan LorentsenH 45- (81)ikke startet

OK Skøynar

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Morten SvendgårdH 17-20 (9)32.37+2.009.27
10Trym Nergård RønningH 15 (50)23.04+3.197.50
12Terje RønningH 55- (62)29.56+5.129.04
16Joar SvendgårdH 40- (29)42.11+13.2911.00
19Hege HegstadD 40- (26)48.30+21.0114.33
20Håkon HallanH 11-12 (40)29.38+13.1110.46
20Guro HegstadD 11-12 (45)26.52+7.5110.29
22Hallvar HallanH 15 (50)26.38+6.539.03
23Tone FlægstadDirekte C (31)44.59+21.4315.53
27Håvard VeieH 15 (50)27.40+7.559.24
28Hannah Gustad StrømD 11-12 (45)29.01+10.0011.20
28Lars StrømH 45- (81)31.46+8.248.43
31Simen HegstadH 15 (50)29.33+9.4810.03
32Ole Andreas VeskeH 11-12 (40)36.56+20.2913.25
40Marit SvendgårdD 11-12 (45)35.42+16.4113.56
48Aksel VeskeH 15 (50)42.54+23.0914.35
Laura HegstadN-åpen (94)38.5419.09
Ingrid Gustad StrømN-åpen (94)39.0319.14
Lise Tuset GustadDirekte C (31)diskvalifisert
Hege HallanD 15-16B (8)diskvalifisert
Andreas BolstadH 50- (99)ikke startet

OK Tyr

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sixten WestlundH 60- (40)27.589.10
7Anna Weckner WestlundD 55- (43)32.17+5.5411.26

OL Gaula

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Sivert BellingmoH 17-20 (9)31.33+0.569.08
2Anna BellingmoD 11-12N (6)18.23+1.258.45
38Jon RøstumH 45- (81)33.49+10.279.17

OL Toten-Troll

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Ola BroxH 65- (46)26.07+0.169.15
6Kristine Sollien FlaskerudDirekte A (44)34.10+4.079.27
11Svein SolerødH 75- (28)32.43+7.1115.04
12Marte Bjørke SollienD 17-B (23)50.37+16.0917.12
15Onno VerberneH 55- (62)31.21+6.379.30
22Johannes Bjørke SollienH 11-12 (40)30.08+13.4110.57
23Amund FlaskerudH 11-12 (40)31.17+14.5011.22
23Trond FlaskerudH 40- (29)51.47+23.0513.31
54Anders SollienH 45- (81)38.38+15.1610.36
Lars FlaskerudN-åpen (94)24.0411.51

OL Trollelg

25 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Paul ForsethH 85- (3)36.1117.33
4Tone FridénD 21 Kort (14)37.26+8.2212.26
6Jørgen TegdanH 40- (29)31.36+2.548.15
7Anders LaugloH 75- (28)29.51+4.1913.45
9Anne-Lise BrenneD 70- (16)45.23+14.2420.54
10Jon Arne KlemetsauneH 65- (46)31.35+5.4411.11
15Thomas Berge MjølhusH 40- (29)35.43+7.019.19
19Øistein ÅsmulH 70- (36)27.28+7.3211.56
20Henry SundsetvikH 75- (28)44.44+19.1220.36
20Bjørn HafskjoldH 70- (36)27.40+7.4412.01
23Stig Arild HaugskottH 75- (28)46.34+21.0221.27
24Astrid Berge MjølhusD 11-12 (45)28.32+9.3111.08
25Emma B. HjelmenDirekte C (31)47.08+23.5216.39
26Gunnar SmistadDirekte C (31)53.55+30.3919.03
27Bjørn Ludvig BrenneH 70- (36)31.33+11.3713.43
29Karoline B. HjelmenDirekte C (31)59.01+35.4520.51
29Egil RepvikH 70- (36)32.10+12.1413.59
52Harald LaugloDirekte B (56)1.46.58+1.15.5437.55
55Jan Erik LedalH 50- (99)35.59+11.1510.13Last ned GPS-spor i gpx-format
59Kjell BaardsgaardH 50- (99)36.23+11.3910.20
67Geir PaulsenH 50- (99)38.38+13.5410.58
Sverre Fridèn JohnsenN-åpen (94)31.5015.40
Robert RemmenN-åpen (94)28.5214.13
Anders Berge MjølhusH -10 (21)20.188.36
Per LøvaasH 75- (28)diskvalifisert
Brynjulf ForsethH 85- (3)ikke startet

OL Tønsberg og omegn

28 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Anny Horge RogneD 15-16B (8)37.50+6.2412.52
4Mathea GløersenD 13 (14)24.52+1.119.29
5Jannicke ØdegårdD 21 Kort (14)37.48+8.4412.33
6Tonje RøgebergDirekte A Kort (26)37.01+6.4912.38
9Tonje RasmussenD 21 Kort (14)40.10+11.0613.20
11Marianne Fruseth ChristiansenD 50- (58)34.49+6.1611.24
11Sondre EvensenH 14 (67)21.23+2.167.33
12Sindre MathisenH 11-12 (40)26.39+10.129.41
17Lene LoftesnesD 40- (26)46.49+19.2014.03
18Tor Ivar ChristiansenDirekte A (44)40.59+10.5611.21
18Turid ØdegårdD 60- (21)35.16+15.2415.20
21Rikke NørgaardD 40- (26)49.22+21.5314.49
21Frode RobertsenH 55- (62)33.17+8.3310.05
22Morten Krona HaflanH 16 (34)28.45+7.509.04
26Lars Loftesnes KaupangH 11-12 (40)34.22+17.5512.29
26Lita Lerke Leodine HjelsethD 14 (30)36.29+15.0512.53
26Kristoffer EckdahlH 13 (29)40.01+19.1415.16
29Mari Loftesnes KaupangD 14 (30)46.26+25.0216.24
33Julie EikelandD 16 (38)52.03+27.5717.24
34Stein ØdegårdH 60- (40)47.26+19.2815.33
36Oliver ØstbyH 15 (50)32.01+12.1610.53
50Roar MathisenH 45- (81)36.56+13.3410.08
62Trond EvensenH 45- (81)42.45+19.2311.44
Tuva Nørgaard BjørsethN-åpen (94)33.0216.16
Silje Loftesnes KaupangN-åpen (94)26.2312.59
Ada Josefine KnoopN-åpen (94)57.0428.06
Henrik MathisenN-åpen (94)22.1510.57
Wilma EvensenD -10 (23)18.107.41
Jakob HjelsethH 16 (34)ikke startet

OL Vallset/Stange

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Mona Bugge HaugD 60- (21)24.10+4.1810.30
6Inger SvalandD 45 Kort (8)52.45+13.0117.31
8Arnstein DaleDirekte A (44)35.00+4.579.41
12Inger K. BrøndboD 65- (23)39.30+13.5118.12
14Kåre ØstgårdH 75- (28)33.54+8.2215.37
15Edvard DahlH 60- (40)35.04+7.0611.29
35Knut HaugH 65- (46)45.11+19.2016.01
45Ragnhild SkogsrudD 50- (58)55.21+26.4818.08
Magnus Svaland DaleH -10 (21)23.3610.00

OLC Kapreolo

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Alfred SteinerH 75- (28)31.41+6.0914.36
36Chris HirtH 70- (36)1.00.02+40.0626.06

OLG Huttwil

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ernst KläyH 65- (46)diskvalifisert

Oppdal IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
57Trond AaldeH 45- (81)40.24+17.0211.05

Oppsal Orientering

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Kjell WintherH 70- (36)21.35+1.399.23
2Ane Sofie KroghD 16 (38)24.17+0.118.07
6Petter NæssH 65- (46)28.25+2.3410.04
15Ketil ÅstebølDirekte A Kort (26)49.39+19.2716.56
15Harald AasheimH 65- (46)33.40+7.4911.56
19Arnhild KroghD 45- (53)34.37+6.3311.20
30Boye Dirro BøhlerengenH 45- (81)32.14+8.528.51
Roar PedersenH 45 Kort (6)diskvalifisert
Bo Utseth BøhlerengenH 14 (67)diskvalifisert
Jonas KroghH 13 (29)ikke startet

Orkanger IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Oddveig Johanne LienD 80- (3)50.15+14.4924.23
7Randi WærnesD 35- (9)40.01+7.1811.35
25Rolf WærnesH 65- (46)36.51+11.0013.04

Os IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Kari OsmoenD 60- (21)29.15+9.2312.43
14Sunniva Johaug RyenD 60- (21)30.06+10.1413.05
36Ottar RyenH 65- (46)45.58+20.0716.18

Os Orienteringsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
55Tommy SævareidH 55- (62)47.42+22.5814.27

Oslostudentenes IK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Dagfinn FøllesdalH 85- (3)46.14+10.0322.26
8Hanne Maria VisterD 21- (25)35.38+5.3010.19
9Audrun UtskarpenD 40- (26)34.52+7.2310.28
15Elisabeth Mork FjeldværD 17-B (23)53.02+18.3418.02
16Are EriksenH 60- (40)35.05+7.0711.30
31Vorin BottenDirekte B (56)57.49+26.4520.30
45Guttorm L EggeH 50- (99)34.37+9.539.50

Osterøy IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Ragnhild BalsvikD 45- (53)ikke startet

OTO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Gløer GløersenDirekte A (44)diskvalifisert

OTO

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
20Vibeke Svendsen MathisenDirekte C (31)42.53+19.3715.09

Porsgrunn OL

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kristin KornmoD 45 Kort (8)39.4413.12
2Tobias MathisenH 14 (67)19.25+0.186.51
5Martin AusenH 13-16C (7)31.41+10.5112.40
7Kjell WestinH 60- (40)30.55+2.5710.08
8Sara MathisenD 40- (26)33.51+6.2210.09
10Magne Wiig MathisenH 45- (81)28.20+4.587.47
12Eli KlovningD 70- (16)54.24+23.2525.04
15Thore KornmoH 45- (81)29.00+5.387.58
15Elise AusenD 16 (38)33.15+9.0911.07
18Atle RemmeH 65- (46)34.20+8.2912.10
19Dag AusenH 45- (81)30.35+7.138.24
23Hilde Kristine RosenvoldD 50- (58)37.54+9.2112.25
28Halvard KornmoH 15 (50)28.31+8.469.41
32Hilde VassendD 45- (53)39.15+11.1112.52
33Håvard SkriubakkenH 16 (34)43.07+22.1213.36
37Jiri UrvalekH 65- (46)46.21+20.3016.26
37Dagfinn TorpeH 60- (40)50.46+22.4816.38
41Anniken AusenD 50- (58)53.30+24.5717.32
74Jon SkriubakkenH 50- (99)41.00+16.1611.38
Sondre KornmoH -10 (21)30.0912.46
Magne KlovningH 75- (28)diskvalifisert
Lill BirkelundD 17-C (14)diskvalifisert
Hans Christian MeenH 45- (81)ikke startet

Rambøll

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Bjørn OwrenDirekte A (44)30.038.19

Raufoss IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
71Lars LodgaardH 50- (99)39.04+14.2011.05

Raumar Orientering

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Gunnar FosstveitDirekte C (31)23.17+0.018.13
2Brage FosstveitH 11-12N (2)20.53+0.389.56
4Pernille SønsterudbråtenD 15 (26)26.40+3.259.21
5Kristine Eide RappD 16 (38)26.01+1.558.42
7Camilla FosstveitDirekte C (31)30.59+7.4310.56
11Nanna BerganDirekte C (31)33.30+10.1411.50
12Odd SlettenDirekte C (31)33.32+10.1611.50
21Gaute FosstveitH 15 (50)26.29+6.449.00
23Ståle SønsterudbråtenH 45- (81)31.22+8.008.37
27Anders HorveiH 16 (34)33.42+12.4710.37
29Ingrid Eide RappD 45- (53)37.35+9.3112.19
34Bent SkatvedtH 50- (99)33.05+8.219.23
35Alexander SlettenH 11-12 (40)43.31+27.0415.49
36Øystein RappH 45- (81)33.37+10.159.14
44Christoffer SlettenH 15 (50)38.50+19.0513.12
Erle FosstveitN-åpen (94)38.1718.51
Hanne Eide RappD 16 (38)diskvalifisert

Rindal

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Henrik GrytbakkDirekte A (44)diskvalifisert

Ringerike OL

26 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sigurd Amundsen BjørkliH 15-16B (6)36.0312.15
2Even Amundsen BjørkliH 13-16C (7)25.26+4.3610.10
2Kari StrandeD 65- (23)26.11+0.3212.03
3Helge RevhaugH 70- (36)22.07+2.119.36
3Morten DåsnesH 60- (40)29.54+1.569.48
4Kjersti StræteD 50- (58)32.34+4.0110.40
7Rasmus BerglundH 11-12 (40)23.06+6.398.24
9Lars-Inge ArnevikH 45- (81)27.56+4.347.40
11Monica BerglundD 40- (26)35.42+8.1310.43
11Stig MellingH 45- (81)28.21+4.597.47
13Lars BerglundH 40- (29)35.31+6.499.16
17Knut AasH 55- (62)31.50+7.069.38
19Frode LøsetH 60- (40)36.40+8.4212.01
19Mikkel BerglundH 14 (67)24.25+5.188.37
20Anne Guro NøklebyD 45- (53)34.44+6.4011.23
20Live Joronn YtrehusD 60- (21)38.29+18.3716.43
21Martin Nøkleby MellingH 13 (29)32.12+11.2512.17
25Jørgen Nøkleby MellingH 15 (50)27.19+7.349.17
29Per Gunnar DahlH 60- (40)42.22+14.2413.53
30Eirin MathiesenD 50- (58)42.20+13.4713.52
36Stein Aas StræteH 14 (67)27.40+8.339.46
47Line Skjevik ArnevikD 45- (53)51.14+23.1016.47
Ida Amundsen BjørkliN-åpen (94)26.0512.50
Marius Bull-Tornøe BjørkliDirekte B (56)diskvalifisert
Torbjørn NørbechH 65- (46)diskvalifisert
Anne-Kristin KvammeD 45- (53)diskvalifisert
Marion AmundsenDirekte A Kort (26)ikke startet
Tormod DahlenH 75- (28)ikke startet
Elin DahlenD 75- (5)ikke startet

Ringsaker OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
15Anne SørumD 60- (21)30.53+11.0113.25

Rond OL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Tea ForbergD 70- (16)35.42+4.4316.27
22Turid GiilD 55- (43)39.23+13.0013.57

Roxburgh Reivers

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
31Lindsey KnoxD 55- (43)50.05+23.4217.45

Rudsbygd IL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Odbjørg NordengD 75- (5)39.04+7.4818.57
2Gro SolnørdalD 60- (21)21.54+2.029.31
4Paul Martin BergH 65- (46)27.36+1.459.47
8Jon TyldumH 75- (28)30.34+5.0214.05
8Marit TyldumD 65- (23)34.35+8.5615.56
15John Birger SkansenH 70- (36)26.23+6.2711.28

Røyken OL

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
33Inger SchibstedD 55- (43)53.57+27.3419.07
35Cathrine NorvikD 55- (43)55.26+29.0319.39
57Simen KolbergsrudH 14 (67)52.39+33.3218.36
Torgeir StrandhagenH 60- (40)diskvalifisert
Torodd KolbergsrudH 45- (81)ikke startet
Tone SkramD 45- (53)ikke startet

Samnanger IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Per Arne AadlandH 45- (81)25.27+2.056.59

Sande Sportsklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Øivind FadumH 65- (46)27.54+2.039.53

Sandefjord OK

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Kari ChristiansenD 50- (58)28.339.21
17Ina Charlotte MoeD 21- (25)43.37+13.2912.38
19Theodor BjørkH 13 (29)31.39+10.5212.04
21Trond FossDirekte A Kort (26)55.02+24.5018.46
22Anne Berit BredholtD 45- (53)34.53+6.4911.26
30Cornelius BjørkH 15 (50)29.05+9.209.53
33Mai Britt BjørkD 45- (53)39.42+11.3813.00
39Lill-Ann TorpD 50- (58)48.52+20.1916.01
50Stine ArntzenD 45- (53)55.16+27.1218.07
76Arne Håkon JørgensenH 50- (99)41.12+16.2811.42
97Oskar KaaløyH 50- (99)1.18.39+53.5522.20
Anne Lise AndreassenD 60- (21)diskvalifisert

Sandnes IL (Rogaland)

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Jon DuncanH 40- (29)29.19+0.377.39
5Liv OmdalD 45 Kort (8)50.24+10.4016.44
14Morten AamodtH 50- (99)28.59+4.158.14
23Ingrid OmdalD 16 (38)36.27+12.2112.11
24Marit HaavardsholmD 45- (53)36.06+8.0211.50
25Sturle OmdalH 55- (62)34.12+9.2810.21
Bjørnar PeikliH 11-12 (40)ikke startet
Vegard PeikliH 40- (29)ikke startet
Kaja PeikliD 13 (14)ikke startet

Sarpsborg OL

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Anne Elisabeth RamtvedtD 55- (43)26.239.21
10Siri PedersenD 17-20 (11)1.07.26+31.3820.15
13Synnøve VonenDirekte C (31)34.27+11.1112.10
14Ida Katrine Børstad ThoresenD 21- (25)41.35+11.2712.03
17Adine Blakkestad IngesenD 15 (26)38.02+14.4713.20
19Bjørn Ketil HansenDirekte A (44)41.41+11.3811.32
26Nina PedersenD 15 (26)52.44+29.2918.30
27Øystein JensenH 50- (99)30.41+5.578.43
27Marie F. Lindløv JensenD 16 (38)37.28+13.2212.31
28Wenche LindløvD 50- (58)40.28+11.5513.16
29Jon Roar  OddenDirekte B (56)54.44+23.4019.24
34Tom WahlgrenH 70- (36)37.12+17.1616.10
34Espen SvaeH 45- (81)33.29+10.079.11
35Tone Karina IngesenD 45- (53)41.31+13.2713.36
36Ole IngesenH 50- (99)33.21+8.379.28
48Heidi BørstadD 50- (58)57.53+29.2018.58
77Bjørn Tore ThoresenH 50- (99)41.57+17.1311.55
96Dag SyversenH 50- (99)1.12.12+47.2820.30
Jeremias Ryste OddenN-åpen (94)21.2310.32
Sander Ryste OddenN-åpen (94)21.2710.33
Jens Vonen SvaeN-åpen (94)17.238.33
Jesper Vonen SvaeH -10 (21)31.3813.24
Tove Skiri WahlgrenD 60- (21)ikke startet

Selbu OK

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Sissel Skauby GrønningDirekte N (3)32.01+2.0912.27
8Karin GalaaenD 60- (21)26.24+6.3211.28
14Jardar SandstadH 75- (28)33.54+8.2215.37
22Eskil KulsetDirekte C (31)44.49+21.3315.50
24Elisabeth StørsethDirekte B (56)51.00+19.5618.05
30Eskil KulsetDirekte C (31)1.09.12+45.5624.27
50Gunn-Marit WanvikDirekte B (56)1.31.27+1.00.2332.25
62Edvin Skauby grønningH 14 (67)1.05.55+46.4823.17
Harald GrønningH 40- (29)diskvalifisert
Lars Erik UglemsmoH 14 (67)diskvalifisert
Tina UglemsmoD 11-12N (6)ikke startet

Sigtuna OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Anders SellgrenH 70- (36)23.48+3.5210.20
17Marianne SellgrenD 65- (23)45.09+19.3020.48

Skanska Aktiv

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
27John KjørenDirekte B (56)54.04+23.0019.10

Skien OK

7 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Harald HoviH 60- (40)30.07+2.099.52
9Øyvind HyllesethH 50- (99)27.37+2.537.50
14Rune LaurantsenH 60- (40)34.13+6.1511.13
26Gaute NysæterH 11-12 (40)34.22+17.5512.29
49Ingunn GåsoddenDirekte B (56)1.19.47+48.4328.17
78Bjørn Richard KirsteH 50- (99)42.06+17.2211.57
Grete S B HoviD 55- (43)diskvalifisert
Gisle NysæterH 45- (81)ikke startet

Snertingdal IF Orientering

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
30Anita StensethD 45- (53)39.05+11.0112.48
32Erik HasliH 60- (40)43.27+15.2914.14
34Unn Mette KlopbakkenD 45- (53)40.29+12.2513.16

SRD SK

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Sergey SeleznevH 21- (19)52.18+14.3810.23
9Maria NovokovichD 21- (25)35.56+5.4810.24
13Mikhail RaerH 21- (19)1.03.21+25.4112.35

Stavanger Orienteringsklubb

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Stein Arne OlsenH 50- (99)25.43+0.597.18
7Sara Nystrøm OlsenD 15 (26)27.29+4.149.38
9Hans Christian Granly FalkenbergH 21- (19)54.25+16.4510.49
13Toril FalkenbergD 21 Kort (14)53.12+24.0817.40
16Arne Jacob Nystrøm OlsenH 13 (29)28.34+7.4710.54
18Espen KarlsenH 21- (19)1.50.49+1.13.0922.01
34May MelingD 55- (43)54.43+28.2019.24
46Elisabeth Christie ØrkeD 50- (58)55.58+27.2518.20
48Tone Cecilie NystrømD 45- (53)51.18+23.1416.49
75Pål BårdsenH 50- (99)41.07+16.2311.40
Alva Aurora HusdalN-åpen (94)30.0514.49
Heine Elias HusdalH 11-12 (40)diskvalifisert
Tore KarlsenH 55- (62)brutt

Steinkjer OK

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sindre TusetH 13-16C (7)20.508.20
5Svein Anders MelhusDirekte A (44)34.09+4.069.27
7Niklas Landsem MelhusH 14 (67)20.42+1.357.18
12Arve LægranDirekte A (44)36.53+6.5010.13
17Marius MøllerH 16 (34)25.51+4.568.09
20Fredrik MøllerH 14 (67)24.43+5.368.44
28Trond Svanøe-HafstadH 55- (62)35.22+10.3810.43
33Trine RannemDirekte A (44)54.58+24.5515.13
Karita MøllerD -10 (23)21.479.13

Stjørdals-Blink Orientering

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Mattis MyhreH 35- (10)47.24+11.269.25
21Ingvild Geving SkulbørstadDirekte B (56)49.45+18.4117.38
22Jakob HaugenH 45- (81)30.51+7.298.28
27Mette WanvikD 45- (53)37.10+9.0612.11
30Ane SkulbørstadD 11-12 (45)31.24+12.2312.15
53Bård Øyvind SolbergH 50- (99)35.41+10.5710.08
Ingeborg Gurine KraftDirekte B (56)ikke startet
Marie Nielsen SolbergD 14 (30)ikke startet
Henrik KraftH 16 (34)ikke startet

Stokke IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Håkon Nergaard BergH 21 Kort (4)42.10+8.3611.31
7Sunniva Nergaard BergD 21 Kort (14)38.21+9.1712.44
10Margareta BrynhildsenD 70- (16)46.01+15.0221.12
11Ove Gunnar JacobsenH 65- (46)31.47+5.5611.16
16Karin KittilsenD 65- (23)43.26+17.4720.00
18Runar KittilsenH 70- (36)26.59+7.0311.43
21Lars Martin GjeinH 70- (36)27.41+7.4512.02
27Ragnar Niemi BergH 65- (46)37.13+11.2213.11
Tor Sverre GravningenH 45 Kort (6)ikke startet
Simen GravningenH 14 (67)ikke startet
Elin GravningenD 17-B (23)ikke startet
Inger NergaardD 60- (21)ikke startet
Even GravningenH 16 (34)ikke startet

Stord Orientering

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Edel SlettemarkD 70- (16)44.20+13.2120.25
12Kenneth WesterheimH 45- (81)28.34+5.127.50
14Linda RykkjeD 40- (26)42.12+14.4312.40
17Ingolf DybvikH 75- (28)37.24+11.5217.14
31Tonje RykkjeD 11-12 (45)31.29+12.2812.17
32Steinar SlettemarkH 70- (36)33.06+13.1014.23
53Jørgen WesterheimH 14 (67)41.09+22.0214.32
75Sveinung RykkjeH 45- (81)52.24+29.0214.23

Sturla, IF

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Marie KvarmeD 13 (14)23.419.02
2Bjørn W. LudvigsenH 75- (28)27.53+2.2112.50
2Harald ThonH 60- (40)29.34+1.369.41
3Linda VerdeD 65- (23)27.16+1.3712.33
3Torunn Hege FrøvollD 75- (5)39.34+8.1819.12
6Silje CarlsenD 15-16B (8)58.51+27.2520.01
10Geir Holm GundersenH 60- (40)33.21+5.2310.56
13Ivar Louis BergH 75- (28)33.40+8.0815.30
16Elling FrøvollH 75- (28)36.16+10.4416.42
17Jon Erik KvarmeDirekte A (44)40.27+10.2411.12
17Aud Ellen BrevikD 45- (53)34.15+6.1111.13
34Egil FrydenlundH 16 (34)49.26+28.3115.35
64Snorre FrydenlundH 50- (99)37.53+13.0910.45
78Peter CarlsenH 45- (81)1.07.42+44.2018.35
Ingeborg KvarmeD 16 (38)ikke startet

SV Robotron Dresden

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
22Sandra KarnagelD 21- (25)49.59+19.5114.29

TIF Viking

11 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Tore S. RasmussenH 80- (4)33.3416.17
2Axel IngvaldsenH 80- (4)33.49+0.1516.24
6Karianne StrømmeD 45- (53)30.03+1.599.51
9Mari Strømme LidD 16 (38)29.31+5.259.52
20Tora Aasheim NymarkD 16 (38)35.55+11.4912.00
30Jan Harald Helmich PedersenH 70- (36)32.24+12.2814.05
35Ulrik HellenH 15 (50)31.37+11.5210.45
42Magnus Strømme LidH 14 (67)29.30+10.2310.25
52Torild MyrliD 50- (58)1.08.37+40.0422.29
67Bjart Are HellenH 45- (81)46.44+23.2212.50
Trude KyrkjebøD 45 Kort (8)diskvalifisert
Geir HusdalH 70- (36)ikke startet

Tistedalen FL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
6Liv Inger PrangerødD 60- (21)25.10+5.1810.56

Trondheim triatlonklubb

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
7Lars LangdalDirekte A (44)34.24+4.219.31

Tullinge SK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Anna-Karin SundqvistD 55- (43)31.01+4.3810.59
30Mikael SundqvistH 55- (62)35.46+11.0210.50

Tynset IF

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Marte Kvittum TangenD 17-C (14)33.00+2.3411.37
4Guro Mikkelsen StokkeD 11-12N (6)22.14+5.1610.35
5Mari Gullbrekken SchjølbergD 40- (26)31.04+3.359.19
7Geir SchjølbergH 40- (29)32.00+3.188.21
13Gaute Kvittum NytrøenH 16 (34)24.35+3.407.45
15Guro SchjølbergD 11-12 (45)24.50+5.499.42
15Eldbjørg G. KalbækkenD 55- (43)36.30+10.0712.56
17Simen KalbækkenDirekte B (56)45.29+14.2516.07
17Jørgen SchjølbergH 15 (50)24.57+5.128.29
29Anna Vangen LunåsmoD 16 (38)41.58+17.5214.02
38Ingunn Vangen LunåsmoD 45- (53)44.08+16.0414.28
51Leif Arne NytrøenH 45- (81)37.03+13.4110.10
Synne Kvittum NytrøenD -10 (23)23.289.56
Truls LunåsmoH 13 (29)ikke startet

Tønnsberg

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
28Linnea EvensenDirekte B (56)54.38+23.3419.22

Vang OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Anders SkjesetDirekte A (44)32.08+2.058.54
5Ole Johan BråtenH 17-20 (9)33.01+2.249.34
6Olav HøiåsH 75- (28)29.31+3.5913.36
7Ingvild GjessingD 21- (25)35.37+5.2910.19
9Øystein MelbyDirekte B (56)42.26+11.2215.02
16Mona SveenDirekte C (31)38.31+15.1513.36
19Hele KartomtenDirekte C (31)41.38+18.2214.42
40Gro EllegaardDirekte B (56)1.01.47+30.4321.54

Varegg Fleridrett

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
18Astrid Oline ErvikD 17-B (23)59.27+24.5920.13
18Ingunn MartinsenD 21- (25)43.40+13.3212.39
20Britt Kjersti JåstadDirekte B (56)47.30+16.2616.50
23Mathias Kjærner-SembH 16 (34)29.35+8.409.19
25Per Øyvind HusbyDirekte A Kort (26)1.06.16+36.0422.36
36Mette RogneD 55- (43)56.36+30.1320.04
39Jan Kjærner-SembH 50- (99)33.37+8.539.33
47Ronny RykkjeH 45- (81)36.02+12.409.53
54Jon Erik Doppelhofer ErvikH 14 (67)44.18+25.1115.39
65Gernot DoppelhoferH 45- (81)45.03+21.4112.22
Ragna Oline Doppelhofer ErvikD -10 (23)30.3512.57
Inger BjergaDirekte B (56)diskvalifisert

Varteig OL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Henrik Julian Fontes ÅrbuH 11-12 (40)21.12+4.457.42
6Ingvild Brenne AndersenDirekte C (31)28.37+5.2110.06
7Bård AndersenDirekte A Kort (26)43.34+13.2214.52
16Elsie BrenneDirekte A Kort (26)50.21+20.0917.11
21Mari Anne DyrlieDirekte C (31)44.27+21.1115.42
54Kjell Einar AndersenH 55- (62)47.06+22.2214.16
Maja AndersenN-åpen (94)36.5118.09
Mats AndersenN-åpen (94)25.3412.35
Einar Kristian LundeH 60- (40)ikke startet

Vegårshei IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
52Geir BråtenH 50- (99)35.23+10.3910.03
Arnhild U. BråtenD 45- (53)ikke startet

Vehkalahden Veikot

4 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Roosa HeikkinenD 11-12 (45)19.017.25
14Jarkko HeikkinenH 45- (81)28.38+5.167.51
22Ida HeikkinenD 14 (30)33.09+11.4511.42
25Anniina HeikkinenD 45- (53)36.42+8.3812.01

Velledalen IL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Mateusz BalonH 17-C (5)46.09+20.1816.15
17Merete MasdalD 17-B (23)56.26+21.5819.11
44Janne TomtumDirekte B (56)1.05.48+34.4423.20
Ronny JohansenDirekte N (3)ikke startet
Beata ZajacDirekte N (3)ikke startet

Verdal OK

23 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Martin Vehus SkjerveH 14 (67)19.25+0.186.51
4Kurt Ove MelbyeH 40- (29)30.10+1.287.52
5Anton BjartnesH 55- (62)27.46+3.028.24
6Arne OkkenhaugH 55- (62)28.00+3.168.29
7Kari Halvorsen MelbyeD 65- (23)33.31+7.5215.26
8Ole Morten FrøsethH 21- (19)54.15+16.3510.47Last ned GPS-spor i gpx-format
9Fredrikke Baglo BjørkengD 11-12 (45)22.44+3.438.52
10Fredrik Vehus SkjerveH 16 (34)24.33+3.387.44
12Karl Arne MelbyeH 65- (46)32.14+6.2311.25
13Mathea Baglo BjørkengD 13 (14)39.38+15.5715.07
24Trude MarkhusD 14 (30)34.05+12.4112.02
32Anne Eline Vehus SkjerveD 11-12 (45)31.30+12.2912.18
32Tore MarkhusH 16 (34)42.38+21.4313.26
54Cathrine ThorhusD 50- (58)1.25.17+56.4427.57
61Stein MarkhusH 50- (99)36.44+12.0010.26
68Inge HafstadH 50- (99)38.50+14.0611.01
69Tor Ove HallemH 50- (99)38.59+14.1511.04
84Vidar SkjerveH 50- (99)44.16+19.3212.34
Ovid Baglo BjørkengN-åpen (94)21.4310.41
Mads MelbyeN-åpen (94)24.2512.01
Mia MelbyeN-åpen (94)23.1911.29
Emilie Nubdal FrøsethN-åpen (94)23.2111.30
Martine Nubdal FrøsethN-åpen (94)24.2312.00

Vikebygd IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
52Jon Magne SvendsbøeH 45- (81)37.35+14.1310.19

Vingelen IL

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
5Solveig VingelenD 70- (16)39.36+8.3718.14
6Eline Horten JordetD 13 (14)29.50+6.0911.23
8Andrea sæther VerdeniusD 13 (14)30.18+6.3711.33
10Bente HortenDirekte B (56)42.32+11.2815.04
26Bjørn Ivar RyenH 70- (36)30.11+10.1513.07
34Jacob Sæther VerdeniusH 15 (50)31.10+11.2510.36
Lisa Sæther VerdeniusD -10 (23)24.4910.30
Maria sæther VerdeniusD -10 (23)23.4210.02

Wing OK

31 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Arne Inge KolstadH 45 Kort (6)34.20+7.1711.24
3Kari Tønset GuttvikD 45 Kort (8)46.05+6.2115.18
3Arne GuttvikH 17-C (5)42.22+16.3114.55
4Wenche EideD 17-C (14)34.37+4.1112.11
4Randi Marie MohusD 35- (9)35.18+2.3510.13
9Jostein AlvestadH 60- (40)32.43+4.4510.43
12Kristin ÅstebølD 21 Kort (14)51.11+22.0717.00
13Agnar RenolenDirekte A (44)37.06+7.0310.16
14Frank BjarkøH 65- (46)33.28+7.3711.52
16Liv TennesD 17-B (23)55.44+21.1618.57
20Øystein BraathenH 40- (29)47.16+18.3412.20Last ned GPS-spor i gpx-format
24Sigurd BraathenH 13 (29)37.47+17.0014.25
24Eivind LonaH 40- (29)55.41+26.5914.32
25Magne GuttvikH 13 (29)38.08+17.2114.33
29Lars SkrøvsethH 65- (46)39.06+13.1513.51
31Jonas VindalH 16 (34)41.15+20.2013.00
32Petter Andreas LonaH 14 (67)26.38+7.319.24
38Rune StræteH 50- (99)33.22+8.389.28
40August Hopstad NykvistH 14 (67)27.51+8.449.50
42Tor GjermstadH 65- (46)54.13+28.2219.13
46Henrik BraathenH 15 (50)40.43+20.5813.50Last ned GPS-spor i gpx-format
47Nikolai RenolenH 15 (50)41.17+21.3214.02
50Åse Rita EllingsenD 50- (58)1.02.43+34.1020.33
83Jon VindalH 50- (99)43.08+18.2412.15
Kristine BraathenN-åpen (94)25.3112.34
Sindre MohusN-åpen (94)25.0712.22
Ingeborg KolstadD -10 (23)19.288.14
Erik StoraasH 21 Kort (4)diskvalifisert
Egil HustvedtH 50- (99)diskvalifisert
Mari BraathenD 17-C (14)diskvalifisert
Randi HellandD 70- (16)diskvalifisert
Steinar AasvangH 65- (46)ikke startet

Östersunds OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
39Kristina HammarfalkD 55- (43)1.08.54+42.3124.25
Lars StrinnholmH 65- (46)ikke startet

Østmarka OK

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Martin JystadDirekte N (3)29.5211.37
1Magnus RambergH 17-20 (9)30.378.52
3Linda HanssenD 50- (58)31.35+3.0210.21
5Ingar WollDirekte C (31)26.54+3.389.30
7Christina RambergD 45 Kort (8)55.36+15.5218.28
11Ingrid Marie Stubban HygenD 15 (26)30.41+7.2610.45
12Alexandra LinløkkenD 15 (26)31.05+7.5010.54
16Marie Hammer IversenD 21- (25)42.52+12.4412.25
23Inge RambergDirekte A (44)42.40+12.3711.49
24John OtterleiH 15 (50)27.13+7.289.15
34Siv Susanne JystadDirekte B (56)59.17+28.1321.01
34Pernille Nor-WollD 11-12 (45)32.10+13.0912.33
41Ellen Margrete Stubban HygenD 11-12 (45)39.17+20.1615.20
43Per StedjeH 55- (62)42.53+18.0912.59
47Kristin Stubban HygenDirekte B (56)1.13.51+42.4726.11
47Jartrud SteinsliD 50- (58)57.14+28.4118.45
50Henrik GudimH 15 (50)54.41+34.5618.35
65Terje LinløkkenH 50- (99)37.57+13.1310.46
66Svein OtterleiH 45- (81)45.09+21.4712.24
73Hans Olav HygenH 45- (81)50.00+26.3813.44
Mathias LinløkkenH 11-12 (40)diskvalifisert
Magnus JystadH 14 (67)diskvalifisert
Kim Aleksander Åserød IversenH 21 Kort (4)ikke startet
Erlend OtterleiH 11-12N (2)ikke startet

Øyer-Tretten IF

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Arne SvalundH 80- (4)1.00.59+27.2529.36
4Marion Halvorsen NustadD 15-16B (8)44.24+12.5815.06
12Unni Halvorsen NustadD 55- (43)35.17+8.5412.30

Ålen IL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
80Jon Inge BreenH 50- (99)42.20+17.3612.01

Ålgård Orientering

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
25Veronica Morstøl ØvremoD 21- (25)56.01+25.5316.14
28Jan-Einar ØvremoH 50- (99)31.20+6.368.54

Ås-NMBU Orientering

17 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Håkon DanevadH 50- (99)25.38+0.547.16
8Ivar MaalenH 55- (62)28.17+3.338.34
14Eirik NordhagenH 55- (62)31.12+6.289.27
14Nils TveiteH 15 (50)23.43+3.588.04
16Ingunn BergetD 40- (26)44.57+17.2813.29
18Per Henning BjervaH 45- (81)29.50+6.288.11
18May Bente BrurbergD 50- (58)36.35+8.0211.59
22Anders Bredal-AndersenH 13 (29)33.07+12.2012.38
24Ingrid Disch LøsetD 21- (25)55.32+25.2416.05
24Sille WinsnesD 50- (58)38.00+9.2712.27
43Laila Bredal-KnutsenDirekte B (56)1.04.13+33.0922.46
43Ellen-Christine KorenD 50- (58)53.45+25.1217.37
44Ingunn ScheiD 45- (53)50.06+22.0216.25
44Ingrid TveiteD 50- (58)54.52+26.1917.59
60Vincent EijsinkH 55- (62)58.15+33.3117.39
Gunnar BjervaN-åpen (94)20.2410.02
Synne Schei DanevadN-åpen (94)18.259.04

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor