Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: søndag 25 juni 2017

Direkte B

2 820 m, 57 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Svein Olav ÅmotIL Leik31.04
2Øyvind Svare LorentzenNydalens SK32.35+1.31
3John Petter GåsvikNidarøst OK39.21+8.17
4Pål Espen NordhaugKonnerud IL39.29+8.25
5Randi Wold StavrumFrol IL39.35+8.31
6Jonas HylenKvikne IL41.21+10.17
7Anne Kari StubsjøenIL Leik41.30+10.26
8Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL42.03+10.59
9Øystein MelbyVang OL42.26+11.22
10Bente HortenVingelen IL42.32+11.28
11Jan  MulstadGjø-Vard OL42.45+11.41
12Randi Lilleengen BeitdokkenLillehammer OK43.06+12.02
13Fredrik WulfsbergKoll43.14+12.10
14Anna Karine SvareLillehammer OK43.26+12.22
15John Olav NæveLeik43.50+12.46
16Wenche Falck-LarssenMalvik IL44.25+13.21
17Simen KalbækkenTynset IF45.29+14.25
18Simon Laresen MikaaelsenByåsen IL46.16+15.12
19Line NordhaugKonnerud IL47.21+16.17
20Britt Kjersti JåstadVaregg Fleridrett47.30+16.26
21Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering49.45+18.41
22Ragnhild Elisabeth Alnes NedlandHamar OK50.09+19.05
23Rolf BergNydalens SK50.22+19.18
24Elisabeth StørsethSelbu OK51.00+19.56
25Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL52.14+21.10
26Even HolteFreidig53.50+22.46
27John KjørenSkanska Aktiv54.04+23.00
28Linnea EvensenTønnsberg54.38+23.34
29Jon Roar  OddenSarpsborg OL54.44+23.40
30Are RogstadNidarøst OK57.44+26.40
31Vorin BottenOslostudentenes IK57.49+26.45
32Helle Svare LorentzenNydalens SK58.28+27.24
33Harry BrandsenMalvik IL58.35+27.31
34Siv Susanne JystadØstmarka OK59.17+28.13
35Bente GrøndalenHamar OK59.23+28.19
36Line BjørnåsKonnerud IL1.00.27+29.23
37Ingeborg BakkenMåren OK1.00.54+29.50
38Margrethe NilsenHamar OK1.01.11+30.07
39Monica SyrdalHeming Orientering1.01.25+30.21
40Gro EllegaardVang OL1.01.47+30.43
41Kristin SølbergIL Leik1.01.49+30.45
42Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL1.02.17+31.13
43Laila Bredal-KnutsenÅs-NMBU Orientering1.04.13+33.09
44Janne TomtumVelledalen IL1.05.48+34.44
45Hilde MoholthKongsberg OL1.11.14+40.10
46Øystein PaulsenBergens TF1.13.49+42.45
47Kristin Stubban HygenØstmarka OK1.13.51+42.47
48Mona Dalegård LøkenKongsberg OL1.14.01+42.57
49Ingunn GåsoddenSkien OK1.19.47+48.43
50Gunn-Marit WanvikSelbu OK1.31.27+1.00.23
51Vemund ImrikFredrikstad SK1.35.27+1.04.23
52Harald LaugloOL Trollelg1.46.58+1.15.54
Inger BjergaVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Marius Bull-Tornøe BjørkliRingerike OLdiskvalifisert
Laila HelminsenFredrikstad SKdiskvalifisert
Anthony LeroyerFreidigdiskvalifisert
Martin FinstadBodø og Omegn IF Orienteringbrutt
Yngve FinkenhavnNittedal OLikke startet
Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Ellen LadimOK Mossikke startet
Ledig StartnrNOTEAMikke startet
Ledig StartnrNOTEAMikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor