Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: søndag 25 juni 2017

H 50-

3 520 m, 99 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Tore BjørnerødOK Moss24.44
2Frank LøwengreenFredrikstad SK24.50+0.06
3Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering25.38+0.54
4Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb25.43+0.59
5Harald SvergjaKvikne IL25.56+1.12
6Arild AasheimGanddal IL26.14+1.30
7John SvergjaKvikne IL26.15+1.31
8Harald KvisliNotodden OL27.31+2.47
9Øyvind HyllesethSkien OK27.37+2.53
10Øystein ØstermannHeming Orientering27.50+3.06
11Are KristiansenIL Tyrving28.14+3.30
12Per OlaussenFredrikstad SK28.17+3.33
13Gjermund GravirAsker Skiklubb28.39+3.55
14Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)28.59+4.15
15Snorre SæternesByåsen IL29.05+4.21
16Lars KrügerNydalens SK29.22+4.38
17Sigmund VisterIndre Østfold OK29.24+4.40
18Børge PedersenNydalens SK29.26+4.42
19Svein UnsgårdIL Leik29.33+4.49
20Kjetil EspedalNydalens SK29.40+4.56
21Atle PedersenMelhus IL29.42+4.58
22Otto Richard EideByåsen IL29.47+5.03
23Einar GisholtFossum IF29.49+5.05
24Arild AndresenFossum IF30.13+5.29
25Knut Erling ØenHeming Orientering30.14+5.30
26Syver LøkenKongsberg OL30.16+5.32
27Øystein JensenSarpsborg OL30.41+5.57
28Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering31.20+6.36
29Pierre DelforgeBay Area Orienteering Club31.34+6.50
30Arne GrevskottFrol IL31.56+7.12
31Anders BergsetIL Veten32.03+7.19
32Børge HarveyIL BUL-Tromsø32.43+7.59
33Bjørn P. LøvåsNidarøst OK32.54+8.10
34Bent SkatvedtRaumar Orientering33.05+8.21
35Sigurd EiknerFana IL33.19+8.35
36Ola TellesbøHadeland OL33.21+8.37
36Ole IngesenSarpsborg OL33.21+8.37
38Rune StræteWing OK33.22+8.38
39Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett33.37+8.53
40Stein Ivar FossMelhus IL33.53+9.09
41Per Ola UlsethNydalens SK34.08+9.24
42Håkon JendalFossum IF34.13+9.29
43Øystein WiggenByåsen IL34.14+9.30
44Erik SaugerudKonnerud IL34.25+9.41
45Guttorm L EggeOslostudentenes IK34.37+9.53
46Ivar MølnvikFossum IF34.48+10.04
47Trond BrevikFossum IF34.52+10.08
48Tord Bell MykingFana IL34.55+10.11
49Njål SvingheimKonnerud IL34.56+10.12
50Stein H. HagenFossum IF35.12+10.28
51Vegard HaldenNydalens SK35.21+10.37
52Geir BråtenVegårshei IL35.23+10.39
53Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering35.41+10.57
54Anders FlågenHeming Orientering35.57+11.13
55Jan Erik LedalOL Trollelg35.59+11.15Last ned GPS-spor i gpx-format
56Ole TørnqvistFana IL36.01+11.17
57Hallvard KorenOK Moss36.05+11.21
58Einar TesloHadeland OL36.13+11.29
59Kjell BaardsgaardOL Trollelg36.23+11.39
60Stig BratsbergMolde og Omegn IF36.35+11.51
61Stein MarkhusVerdal OK36.44+12.00
62Hans Otto ØverbyKongsberg OL37.29+12.45
63Erling ByeByåsen IL37.37+12.53
64Snorre FrydenlundSturla, IF37.53+13.09
65Terje LinløkkenØstmarka OK37.57+13.13
66Atle WølloKongsberg OL38.31+13.47
67Geir PaulsenOL Trollelg38.38+13.54
68Inge HafstadVerdal OK38.50+14.06
69Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL38.59+14.15
69Tor Ove HallemVerdal OK38.59+14.15
71Lars LodgaardRaufoss IL Orientering39.04+14.20
72Jan Petter HansenIL Gular39.33+14.49
73Phil ConwayKongsberg OL40.37+15.53
74Jon SkriubakkenPorsgrunn OL41.00+16.16
75Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb41.07+16.23
76Arne Håkon JørgensenSandefjord OK41.12+16.28
77Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL41.57+17.13
78Bjørn Richard KirsteSkien OK42.06+17.22
79Ole Christian BangHamar OK42.15+17.31
80Jon Inge BreenÅlen IL42.20+17.36
81Rune S. NielsenIndre Østfold OK42.25+17.41
82Lasse ArnesenHeming Orientering43.00+18.16
83Jon VindalWing OK43.08+18.24
84Vidar SkjerveVerdal OK44.16+19.32
85Lars Erik StrømsnesMalvik IL44.28+19.44
86Sjur LangedalNydalens SK45.19+20.35
87Petri StevanderKuortaneen Kunto45.46+21.02
88Stig DahleMolde og Omegn IF46.25+21.41
89Terje MelsomFossum IF47.58+23.14
90Roar ByeModum OL49.13+24.29
91Roger Andre VaneboKongsberg OL50.46+26.02
92Leif StørmerFossum IF56.53+32.09
93Dag WangLillomarka OL59.30+34.46
94Arild LarsenKongsberg OL1.00.01+35.17
95Roy Vidar JohannesenIndre Østfold OK1.10.03+45.19
96Dag SyversenSarpsborg OL1.12.12+47.28
97Oskar KaaløySandefjord OK1.18.39+53.55
Egil HustvedtWing OKdiskvalifisert
Håkon BrynjulfsenOK Silsanddiskvalifisert
Jon Iver BakkenNydalens SKikke startet
Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubbikke startet
Andreas BolstadOK Skøynarikke startet
Tore NymarkAskøy OLikke startet
Nils BerganNydalens SKikke startet
Jan LenndinLillehammer OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor