Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: søndag 25 juni 2017

D 11-12

2 560 m, 45 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Roosa HeikkinenVehkalahden Veikot19.01
2Synne SandvenNotodden OL19.32+0.31
3Una KittilsenFreidig20.00+0.59
4Maja Mo HjelsethNydalens SK20.06+1.05
5Marie ScheeleNydalens SK20.44+1.43
6Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb21.11+2.10
7Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL21.14+2.13
8Marie KravdalGjø-Vard OL22.09+3.08
9Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK22.44+3.43
10Sigrid Schmitt GranHalden SK23.14+4.13
11Anna TaksdalGanddal IL23.27+4.26
12Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb24.11+5.10
13Marie Wollan BenumByåsen IL24.17+5.16
14Maria Strømdal WikFreidig24.43+5.42
15Guro SchjølbergTynset IF24.50+5.49
16Anne ØstvoldHeming Orientering25.10+6.09
17Lina Storler SnøfuglFreidig25.18+6.17
18Ella SandstadFreidig25.27+6.26
19Maren HenriksenHalden SK26.11+7.10
20Guro HegstadOK Skøynar26.52+7.51
20Mari Ovidia RanestadHamar OK26.52+7.51
22Ine Bohnhorst TegdanFreidig27.38+8.37
23Nora HalvorsenFreidig27.45+8.44
24Astrid Berge MjølhusOL Trollelg28.32+9.31
25Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL28.39+9.38
26Astrid YtterbøAsker Skiklubb28.44+9.43
27Tiril Ebon EspedalNydalens SK28.45+9.44
28Hannah Gustad StrømOK Skøynar29.01+10.00
29Martha WisløffAsker Skiklubb30.41+11.40
30Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering31.24+12.23
31Tonje RykkjeStord Orientering31.29+12.28
32Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK31.30+12.29
33Elma Sagli GudimIndre Østfold OK31.47+12.46
34Pernille Nor-WollØstmarka OK32.10+13.09
35Martine Myhr ImslandFrol IL32.41+13.40
36Ingrid LestebergKongsberg OL32.48+13.47
37Elise Nilsen BergFossum IF34.38+15.37
38Sigrid LindMo OK34.48+15.47
39Malin MichelsenFossum IF35.12+16.11
40Marit SvendgårdOK Skøynar35.42+16.41
41Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK39.17+20.16
42Tora KittilsenFreidig44.19+25.18
Juni Pape SkjærvoldFreidigdiskvalifisert
Julie DrønnesundEmblem ILdiskvalifisert
Solveig Louise NissenFreidigdiskvalifisert
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SKikke startet
Marie FinkenhavnNittedal OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor