Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: søndag 25 juni 2017

N-åpen

2 030 m, 94 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Jonas AlstadFrol IL13.35
Maja AndersenVarteig OL36.51
Mats AndersenVarteig OL25.34
Jens Anton AndresenMalvik IL28.10
Ole Einar AndresenMalvik IL30.30
Eirik Bakkedal-AndersenElverum OK26.39
Ane BeitdokkenLillehammer OK18.12
Erik BeitdokkenLillehammer OK24.15
Eimund Øverli BergKongsberg OL45.20
Erik BerganKongsberg OL42.17
Olai BisethKongsberg OL20.55
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering20.24
Ovid Baglo BjørkengVerdal OK21.43
Ida Amundsen BjørkliRingerike OL26.05
Tuva Nørgaard BjørsethOL Tønsberg og omegn33.02
Kristine BraathenWing OK25.31
Finn Einar BrandsenMalvik IL20.09
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering18.25
Vilma DanevadFredrikstad SK22.50
Emma DrønnesundEmblem IL27.14
Jakob Bredland EidAsker Skiklubb21.10
Mathias Bredland EidAsker Skiklubb19.11
Ingrid FarstadMelhus IL35.25
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK26.22
Lars FlaskerudOL Toten-Troll24.04
Maren Sæter FlessebergKongsberg OL51.23
Eira Forsbak AsplemFreidig35.26
Erle FosstveitRaumar Orientering38.17
Linus Fossum MalmringFreidig34.21
Eirik GarsholMalvik IL31.52
Christian Berge GjellestadNydalens SK16.47
Ida Berge GjellestadNydalens SK30.15
Hans Martin GorsetHadeland OL42.46
Erlend GrønliFreidig14.05
Fredrik GrønsethFossum IF20.28
Leah GyllandMelhus IL35.51
Laura HegstadOK Skøynar38.54
Alva Aurora HusdalStavanger Orienteringsklubb30.05
Ole Peder HusomFolldal IF47.08
Helene Heggheim JensenEmblem IL41.48
Silje Heggheim JensenEmblem IL42.11
Sverre Fridèn JohnsenOL Trollelg31.50
Henrik JørgensenLillehammer OK22.49
Ingrid JørgensenLillehammer OK23.20
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn26.23
Eline KjøsLillehammer OK33.08
Peder KjøsLillehammer OK24.13
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn57.04
Eline KravdalGjø-Vard OL20.46
Wilma KrogsrudMalvik IL35.59
Sverre Øen LandstadNydalens SK34.24
Eirik LestebergKongsberg OL21.40
Lars Jørgen  LongfjellModum OL27.08
Hanna LutnæsHamar OK37.55
Ivar Kleppa MadslienLillehammer OK22.55
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK22.34
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn22.15
Mads MelbyeVerdal OK24.25
Mia MelbyeVerdal OK23.19
Helene Stenvik MoenKongsberg OL27.20
Sindre MohusWing OK25.07
Erik MortensholmNidarøst OK29.55
Ingrid MortensholmNidarøst OK30.07
Silje NibergFossum IF33.44
Iben Nilsen HjemsæterHamar OK20.15
Emil Aleksander NolteFreidig16.03
Filip NolteFreidig25.42
Una NomelandByåsen IL38.04
Jens Hallvar NordstrandFreidig27.03
Emilie Nubdal FrøsethVerdal OK23.21
Martine Nubdal FrøsethVerdal OK24.23
Martin NæveIL Leik20.07
Julie Olsen ByeModum OL28.53
Eline Maudal PettersenKongsberg OL27.20
Robert RemmenOL Trollelg28.52
Mathis RenardKongsberg OL21.34
Una RetteraasenIndre Østfold OK24.20
Astrid ReuschHeming Orientering18.24
Mia Rossvold OtterleiByåsen IL27.10
Jeremias Ryste OddenSarpsborg OL21.23
Sander Ryste OddenSarpsborg OL21.27
Aksel Johan SandvikHalden SK27.36
Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK17.02
Maja Sjøgren CarlsenFreidig34.20
Elias StensethByåsen IL17.33
Sondre StensethByåsen IL13.55
Wilma StoparIL Tyrving22.17
Johannes StordalByåsen IL18.48
Odin Vie StrislandFossum IF24.04
Ingrid Gustad StrømOK Skøynar39.03
Jens Vonen SvaeSarpsborg OL17.23
Ole Ulseth SylteFreidig16.50
Sigurd Wold AaldeFreidig33.46
Håkon ØverbyKongsberg OL24.19
Alice Skovholt BonnemaireFreidigikke startet
Vårin W FinstadMelhus ILikke startet
Einar GarsholMalvik ILikke startet
Oskar Elias HeggesetFreidigikke startet
Sverre August HeggesetFreidigikke startet
Mads Rørlien JevanordFossum IFikke startet
Erik OskalHamar OKikke startet
Olav SkjåkLillehammer OKikke startet
Silje Andresen SkotteFossum IFikke startet
Sivert Vie SollieFossum IFikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor