Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Finn Skedsmos minneløp 2016

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Finn Skedsmos minneløp 2016
Arrangørorganisasjon: Hadeland OL
Dato: lørdag 24 september 2016

N-åpen

2 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv SimonsenOK Øst48.0618.30
2Tor SimonsenOK Øst48.07+0.0118.30
3Nikolai TesloHadeland OL58.16+10.1022.24

D 17-20

9 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Agnethe HasliSnertingdal IF Orientering1.48.3111.04
2Maiken SandbergNydalens SK2.22.05+33.3414.29

D 21-

9 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari JøranliTorpa OL1.57.3812.00

D 40-

9 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll1.30.009.11
2Kirsti KringhaugRingerike OL1.36.18+6.189.49

D 50-

7 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering1.18.4411.14
2Trude FixdalIL Koll1.18.59+0.1511.17
3Grete S B HoviSkien OK1.22.02+3.1811.43
4Vanja StaffOL Toten-Troll1.24.45+6.0112.06

D 60-

7 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne SørumRingsaker OK1.25.3512.13
2Live Joronn YtrehusRingerike OL1.41.06+15.3114.26

H 17-20

12 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders HagaRaumar Orientering1.30.387.25
0Håvard Landro SvingheimKonnerud ILdiskvalifisert

H 21-

12 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus HaakestadNittedal OL1.48.418.54 Last ned GPS-spor i gpx-format

H 40-

12 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars-Inge ArnevikRingerike OL1.37.047.57
2Pål SkogedalAsker Skiklubb1.46.15+9.118.42
3Geir NilsenViul Orienteringsklubb1.49.28+12.248.58
4Anders SollienOL Toten-Troll1.50.47+13.439.04
5Øyvind LienGjø-Vard OL1.57.15+20.119.36
6Rolf Pettersen MoOL Toten-Troll1.59.56+22.529.49
7Bjørn BergeHadeland OL2.01.26+24.229.57
8Ståle SønsterudbråtenRaumar Orientering2.05.58+28.5410.19
9Einar TesloHadeland OL2.25.48+48.4411.57
10Robert FredriksenNotodden OL2.36.39+59.3512.50

H 50-

9 800 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan Richard EriksenAsker Skiklubb1.23.498.33
2Tore KjølsethNydalens SK1.29.27+5.389.07
3Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering1.30.50+7.019.16
4Stein H. HagenFossum IF1.31.37+7.489.20
5Sindre LangaasNydalens SK1.32.15+8.269.24
6Njål SvingheimKonnerud IL1.32.46+8.579.27
7Hallvard FjærLillomarka OL1.34.06+10.179.36
8Guttorm L EggeOslostudentenes IK1.34.42+10.539.39
9Nils Harald StaffOL Toten-Troll1.35.22+11.339.43
10Bjarte LindstadOL Toten-Troll1.37.03+13.149.54
11Sture OttesenIndre Østfold OK1.38.14+14.2510.01
12Trond RønnebergAsker Skiklubb1.41.42+17.5310.22
13Egil RundbergetNydalens SK1.43.15+19.2610.32
14Martin GranlyLillomarka OL1.46.07+22.1810.49
15Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL1.47.07+23.1810.55
16Knut EegAsker Skiklubb1.49.42+25.5311.11
17Håkon JendalFossum IF1.55.58+32.0911.49
18Per SandbergNydalens SK2.22.10+58.2114.30

H 60-

9 800 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arnfinn PedersenGjø-Vard OL1.34.509.40
2Øyvind SørlieHadeland OL1.40.37+5.4710.16
3Terje WikstrømRingsaker OK1.43.52+9.0210.35
4Are EriksenOslostudentenes IK1.51.55+17.0511.25
5Sjur GjestvangOL Toten-Troll2.24.05+49.1514.42

H 70-

7 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge RevhaugRingerike OL1.18.3811.14
2Geir TrøanKolbotn og Skimt OL1.24.56+6.1812.08
3Knut Erik ØstengenThales1.25.18+6.4012.11
4John Thomas PetersenNittedal OL1.27.32+8.5412.30
5Jan JansenOK Moss1.33.28+14.5013.21
6Hasse BergstrømIL Tyrving1.41.03+22.2514.26
7Klaus EngenEidskog OL1.52.31+33.5316.04

D 13-16

4 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Landro SvingheimKonnerud IL40.369.01
2Johanne Rognerud BøeFossum IF40.46+0.109.03
3Helene Bjørkvold JendalFossum IF1.01.41+21.0513.42
4Kathinka Zahl HagenFossum IF1.02.13+21.3713.49
0Karoline BjørnerødOK Mossdiskvalifisert

Trim

4 500 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alfred BjørnerødOK Moss34.327.40
2Lars LienGjø-Vard OL35.41+1.097.55
3Tore BjørnerødOK Moss35.53+1.217.58
4Audrun UtskarpenOslostudentenes IK44.19+9.479.50
5Harald AulieIL Koll47.26+12.5410.32
6Astrid BjørnerødOK Moss48.20+13.4810.44
7Ina Cecilie LandroKonnerud IL48.26+13.5410.45
8Anne NilsenÅs-NMBU Orientering48.35+14.0310.47
9Guro MoOL Toten-Troll50.00+15.2811.06
10Tov Arne BondalNotodden OL50.25+15.5311.12
11Erik HasliSnertingdal IF Orientering51.50+17.1811.31
12Jens-Henrik SimonsenOK Øst57.34+23.0212.47
13Jon Vegard LundeLillehammer OK1.07.35+33.0315.01
14Petter FureOppsal Orientering1.09.42+35.1015.29
15Iver RognstadHadeland OL1.14.31+39.5916.33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor