Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 24 juni 2017

Klasser: Visa alla | N-åpen | D -10 | D 11-12 | D 11-12N | D 13 | D 14 | D 15 | D 16 | D 15-16B | D 13-16C | D 13-16N | D 17-B | D 17-C | D 17-N | D 17-20 | D 21- | D 21K | D 35- | D 40- | D 45- | D 45K | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12 | H 11-12N | H 13 | H 14 | H 15 | H 16 | H 15-16B | H 13-16C | H 13-16N | H 17-B | H 17-C | H 17-N | H 17-20 | H 21- | H 21K | H 35- | H 40- | H 45- | H 45K | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | Direkte A | Direkte AK | Direkte B | Direkte C | Direkte N | Challenge 5 D | Challenge 5 H | Challenge 10 D | Challenge 10 H

Byåsen IL

55 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Snorre HansenH 21 Kort (8)1.04.4510.37
1Børge LeirenChallenge 10 Herrer (8)1.04.507.07
1Arild NomelandH 35- (9)1.11.428.28
2Bjørn BergerH 65- (48)41.41+2.589.44
2Maja BergerD 35- (9)54.28+0.5010.10
3Ola StensethDirekte A (20)1.13.13+14.159.41
3Hans Aleksander ØsthagenH 21- (27)1.13.12+5.098.39
5Trond SletnerH 45 Kort (15)45.31+7.4011.26
5Stina ElfvingD 65- (23)49.08+12.1616.00
6Hanne VefsnmoD 21 Kort (16)49.18+12.0412.23
6Jenny PerssonD 35- (9)57.51+4.1310.48
9Solveig SæternesD 17-20 (10)1.25.51+24.4917.00
10Gunn Tove Nordgård LeirenDirekte C (34)43.36+17.1114.20
11Rine HanssenD 50- (54)50.12+12.5611.10
12Anne-Grete OlsenD 17-C (14)1.08.12+32.3020.25
13Isak A SæternesH 17-20 (13)1.30.10+36.0716.51
14Torgeir AuneH 45- (73)55.53+11.159.18
15Skjalg StordalH 40- (22)1.15.45+26.2811.52
16Kari Solem AuneD 40- (23)1.10.21+19.2413.55
18Roar StensethH 70- (39)55.50+20.0915.05
18Gøril EideD 45- (53)55.50+12.0111.46
18Ingrid Lien JohnsenD 55- (44)1.00.27+16.2414.07
20Guri BjørndalD 55- (44)1.02.04+18.0114.30
21Gro RypdalD 60- (24)1.25.05+45.0422.59
21Eirin LodgaardD 50- (54)54.04+16.4812.02
22Leif RøhjellH 70- (39)59.15+23.3416.00
23Petter Liabakk EriksenH 16 (35)50.01+13.429.20
24Øivind Magne RogndalenH 70- (39)59.45+24.0416.08
25Robert OtterleiH 45- (73)1.00.32+15.5410.05
25Maren VikenD 15 (26)1.15.39+40.5916.48
26Morten SkoglundH 60- (39)54.37+18.5412.09Last ned GPS-spor i gpx-format
26Snorre SæternesH 50- (104)48.36+9.299.19
28Turid ArnesenD 55- (44)1.07.57+23.5415.52
29Nina-Beate LiabakkD 50- (54)58.50+21.3413.06
34Svein Endre HoveH 70- (39)1.17.22+41.4120.54
34Haakon ArnesenH 55- (68)53.22+11.5310.53
35Ådne StordalH 11-12 (41)36.03+22.1315.16
35Otto Richard EideH 50- (104)50.35+11.289.42
36Tom BuggeH 65- (48)1.03.24+24.4114.48
36Kjell-Arne HenninenH 60- (39)1.14.17+38.3416.32
42Øystein WiggenH 50- (104)52.25+13.1810.03
49Jørgen StenvikDirekte A Kort (57)1.24.35+51.4719.26
52Hans Helmer SæternesH 45- (73)1.14.34+29.5612.25
58Bjørn Erik JohnsenH 55- (68)1.11.07+29.3814.30
74Erling ByeH 50- (104)59.11+20.0411.21
Una NomelandN-åpen (89)29.5121.10
Elias StensethN-åpen (89)12.248.47
Sondre StensethN-åpen (89)9.406.51
Johannes StordalN-åpen (89)13.039.15
Dagfinn StenvikH -10 (17)28.4512.36
Arnfinn LangelandH 80- (5)diskvalifisert
Anne StensethD 65- (23)diskvalifisert
Ingunn SandbakkD 17-C (14)diskvalifisert
Einar EideH 15 (44)diskvalifisert
Håkon SæternesH 15 (44)diskvalifisert
Øystein NytrøH 55- (68)ikke startet
Erlend AuneH 14 (65)ikke startet
Vigdis HeimlyD 55- (44)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor