Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 24 juni 2017

Freidig

58 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Jabus De VaalChallenge 5 Herrer (2)40.228.39
1Kristoffer Strømdal WikH 11-12 (41)13.505.51
1Mabel Ovedie Herskedal AmundsenD 13-16C (6)29.009.38
2Vegard KittilsenH 16 (35)36.23+0.046.48
2Mathea Spets StorhovD 13 (12)27.51+1.558.40
3Solveig Louise NissenD 11-12 (43)19.58+1.498.13
3Mari EidsmoD 14 (32)26.53+4.118.13
4Vilde Lereim StorliD 15 (26)37.15+2.358.16
5Una KittilsenD 11-12 (43)21.49+3.408.58
5Emil LeroyerH 13 (30)26.58+2.138.24
5Ane Malene KolstadD 14 (32)28.34+5.528.44Last ned GPS-spor i gpx-format
7Anna Aurora NolteD 13 (12)40.15+14.1912.32
8Tora KittilsenD 11-12 (43)22.27+4.189.14
8Brage AsplemH 15-16B (9)1.22.15+44.5223.18
8Tale Tannvik SkeiD 15 (26)40.57+6.179.06
8Mie SkovholtD 35- (9)1.24.10+30.3215.43
9Tristan HalvorsenH 11-12 (41)19.24+5.348.13
10Lars SandstadH 16 (35)42.10+5.517.52
12Jo Even KolstadH 16 (35)43.42+7.238.10
13Vemund MølnvikH 14 (65)27.21+5.388.21
14Vegard Lereim StorliH 11-12 (41)20.58+7.088.53
14Iver Dalsaune ThunH 13 (30)36.54+12.0911.29
15Even  HolteDirekte B (55)34.29+10.0812.35
15Hallvard HellevikH 11-12 (41)22.02+8.129.20
16Jonas GrønliH 16 (35)44.46+8.278.22
18Frida SætherD 21- (40)1.07.11+15.0912.33
19Maria Strømdal WikD 11-12 (43)26.54+8.4511.04
19Sverre HellevikH 13 (30)40.36+15.5112.38
19Alf Petter LynumH 11-12 (41)23.06+9.169.47
21Håkon HolstadH 16 (35)49.00+12.419.09
21Emil GrønliH 13 (30)41.10+16.2512.49
22Mikkel HoltH 15 (44)51.35+16.019.56
23Ine Bohnhorst TegdanD 11-12 (43)28.54+10.4511.53
24Silje Marie NissenD 14 (32)38.02+15.2011.37
24Jostein RøH 15 (44)53.05+17.3110.13
25Ella SandstadD 11-12 (43)29.13+11.0412.01
25Matias NissenH 16 (35)54.23+18.0410.09
31Juni Pape SkjærvoldD 11-12 (43)31.34+13.2512.59
31Vetle Grønvik EkraH 14 (65)33.38+11.5510.17
32Tormod Kristian GevingH 15 (44)59.54+24.2011.32
35Lina Storler SnøfuglD 11-12 (43)33.01+14.5213.35
36Kasper Sæterhaug KnudsenH 14 (65)35.33+13.5010.52
36Håvard SingsaasH 15 (44)1.16.12+40.3814.40
40Nora HalvorsenD 11-12 (43)43.01+24.5217.42
45Vegard Ulseth SylteH 14 (65)41.36+19.5312.43
Sigurd Wold AaldeN-åpen (89)33.3523.49
Eira Forsbak AsplemN-åpen (89)21.2415.10
Erlend GrønliN-åpen (89)12.288.50
Oskar Elias HeggesetN-åpen (89)15.3911.05
Sverre August HeggesetN-åpen (89)22.1215.44
Emil Aleksander NolteN-åpen (89)13.139.22
Filip NolteN-åpen (89)16.5011.56
Jens Hallvar NorsstrandN-åpen (89)29.4621.06
Maja Sjøgren CarlsenN-åpen (89)34.3824.33
Ole Ulseth SylteN-åpen (89)10.577.45
Mathias Enebak IversenH 15-16B (9)diskvalifisert
Antonius Herskedal AmundsenH 14 (65)diskvalifisert
Gregoire BonnemaireH 35- (9)brutt
Ingvil SnøfuglDirekte C (34)ikke startet
August MaskeH 14 (65)ikke startet
Simen Spets StorhovH 16 (35)ikke startet
Alice Skovholt BonnemaireN-åpen (89)ikke startet
Linus Fossum MalmringN-åpen (89)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor