Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 24 juni 2017

Nydalens SK

63 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Inger Hegstad KrugerChallenge 5 Damer (4)39.308.28
1Halvor Tørnqvist HaldenH 16 (35)36.196.47
1Pia Young VikD 14 (32)22.426.56
1Oda ScheeleD 15 (26)34.407.42
1Maria JonssonD 50- (54)37.168.17
2Marit OwrenD 21 Kort (16)37.55+0.419.31
2Kornelius Kriszat-LøvfaldH 15 (44)38.56+3.227.30
3Knut AaldeDirekte A Kort (57)39.05+6.178.59
3Kasper Bakken UlsethH 14 (65)24.19+2.367.26
3Lars Young VikH 16 (35)37.29+1.107.00
3Else Kari ScheeleD 45- (53)46.23+2.349.47
4Rune ScheeleDirekte A (20)1.13.31+14.339.43
4Anja Berge GjellestadD 35- (9)56.14+2.3610.30
5Marie SaugestadD 13 (12)32.22+6.2610.04
6Maja Mo HjelsethD 11-12 (43)21.56+3.479.01
6Isak JonssonH 16 (35)40.05+3.467.29
8Teodor Mo HjelsethH 14 (65)25.58+4.157.56
8Anne-Lene Bakken UlsethD 45- (53)51.46+7.5710.55
8Axel AaldeH 13 (30)28.02+3.178.43
9Marte NarumDirekte A Kort (57)46.24+13.3610.40
9Even Angell-PetersenH 40- (22)1.02.41+13.249.49
9Marie ScheeleD 11-12 (43)22.36+4.279.18
10Marie LilandD 16 (38)44.10+6.539.16
10Yngvild Langedal BreivikD 15 (26)44.21+9.419.51
10Anne Berit EidD 50- (54)49.19+12.0310.59
10Jorunn SanderudD 60- (24)53.20+13.1914.24
12Marte GammelsæterD 21 Kort (16)58.53+21.3914.47
12Gry AhlsandD 50- (54)50.13+12.5711.11
14Kjetil EspedalH 50- (104)44.45+5.388.35
15Einar JensenH 60- (39)47.11+11.2810.30
16Øyvind Svare LorentzenDirekte A Kort (57)54.55+22.0712.37
17Elena GrandDirekte A Kort (57)55.00+22.1212.38
17Rolf BergDirekte B (55)35.15+10.5412.51
19Bernt GjellestadH 40- (22)1.31.26+42.0914.19
20Tiril Ebon EspedalD 11-12 (43)27.12+9.0311.11
21Per Ola UlsethH 50- (104)47.27+8.209.06
21Marianne BakkenD 21- (40)1.08.48+16.4612.51
22Ada WulfsbergD 16 (38)49.04+11.4710.18
23Helle Svare LorentzenDirekte B (55)39.05+14.4414.15
23Elias StubberudH 14 (65)31.54+10.119.45
23Anne Marit BjergaardD 50- (54)54.27+17.1112.07
28Børge PedersenH 50- (104)49.05+9.589.25
29Rolf Andreas BergH 14 (65)32.44+11.0110.00
30Monica Tørnqvist HaldenD 45- (53)1.02.54+19.0513.16
30Malin EijsinkD 21- (40)1.14.29+22.2713.55
32Helge StubberudH 55- (68)52.26+10.5710.42
33Emma StubberudDirekte B (55)49.26+25.0518.02
34Frida AamotDirekte A Kort (57)1.09.10+36.2215.54
36Nina KarlsenD 21- (40)1.26.25+34.2316.09
36Helena StubberudD 55- (44)1.16.00+31.5717.45
37Øystein  RønningDirekte A Kort (57)1.10.04+37.1616.06
42Anne DahlD 50- (54)1.16.18+39.0216.59
59Lars KrügerH 50- (104)56.38+17.3110.52
64Fredrik SaugestadH 45- (73)1.26.36+41.5814.26
67Vegard HaldenH 50- (104)57.23+18.1611.00
86Sjur LangedalH 50- (104)1.07.52+28.4513.01
Ida Berge GjellestadN-åpen (89)19.0213.29
Sverre Øen LandstadN-åpen (89)27.4119.38
Otto Schjølberg-HenriksenN-åpen (89)12.098.37
Helene ScheeleD -10 (18)16.277.12
Christian Berge GjellestadH -10 (17)22.439.57
Mons LøvfaldDirekte A Kort (57)diskvalifisert
Maiken Skirstad MoD 40- (23)diskvalifisert
Emma StubberudDirekte B (55)ikke startet
Gaute BerganH 14 (65)ikke startet
Solveig BerganD 45- (53)ikke startet
Nils BerganH 50- (104)ikke startet
Knut LandstadH 45- (73)ikke startet
Jon Iver BakkenH 50- (104)ikke startet
Kari MadslienD 50- (54)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor