Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 24 juni 2017

Direkte B

2 740 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Christian Andre AndresenMalvik IL24.21Last ned GPS-spor i gpx-format
2Jon MøretrøKolbotn og Skimt OL25.43+1.22
3Øystein MelbyVang OL27.25+3.04
4Leif Arne NytrøenTynset IF27.34+3.13
5Rolf AlstadFrol IL27.44+3.23
6Lucie StørmerFossum IF28.15+3.54
7John Olav NævøIL Leik29.36+5.15
8Eva LutnæsHamar OK29.49+5.28
9Randi Lilleengen BeitdokkenLillehammer OK30.20+5.59
10Torbjørn SirumFrol IL32.18+7.57
11Ove Bjørnar GrøfteIL Leik32.31+8.10
12Øistein PaulsenBergens TF32.54+8.33
13Trygve RognstadHadeland OL32.59+8.38
14Lisa JenssenHalden SK33.33+9.12
15Even  HolteFreidig34.29+10.08
16John Petter GåsvikNidarøst OK34.57+10.36
17Rolf BergNydalens SK35.15+10.54
18Marianne LøvåsNidarøst OK35.20+10.59
19Camilla ImrikFredrikstad SK36.00+11.39
20Vorin BottenOslostudentenes IK36.11+11.50
21May Toril MoenOL Trollelg36.29+12.08
22Randi Wold StavrumFrol IL36.54+12.33
23Helle Svare LorentzenNydalens SK39.05+14.44
24Mona Lund VeieOK Skøynar43.35+19.14
25Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL43.38+19.17
26Janne TomtumVelledalen IL44.37+20.16
27Hege WangLillomarka OL45.42+21.21
28Jørill GjeitnesMolde og Omegn IF47.51+23.30
29Vemund ImrikFredrikstad SK47.59+23.38
30Ingunn GåsoddenSkien OK48.03+23.42
31Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering48.39+24.18
32Anne Kari StubsjøenIL Leik49.19+24.58
33Emma StubberudNydalens SK49.26+25.05
34Gro EllegaardVang OL52.37+28.16
35Kristin SølbergIL Leik52.54+28.33
36Bente HortenVingelen IL53.02+28.41
37Linnea EvensenTønsberg53.08+28.47
38Hilde MoholthKongsberg OL53.14+28.53
39Mona Dalegård LøkenKongsberg OL54.57+30.36
40Magnar ØvreåsBotne SK55.06+30.45
41Kristin Stubban HygenØstmarka OK55.24+31.03
42Siv Susanne JystadØstmarka OK55.45+31.24
43Monica SyrdalHeming Orientering57.57+33.36
44Siren HoplandGneist, IL1.01.10+36.49
45Irene LangørgenKongsberg OL1.05.36+41.15
46Line BjørnåsKonnerud IL1.06.02+41.41
47Ingeborg BakkenMåren OK1.07.08+42.47
48Inger BjergaVaregg Fleridrett1.08.08+43.47
49Hjørdis ØvreåsBotne SK1.13.52+49.31
50Lise HørtvedtKongsberg OL1.14.45+50.24
51Laila HelminsenFredrikstad SK1.15.13+50.52
52Ladislav KocbackNOTEAM1.16.58+52.37
53Harald LaugloOL Trollelg1.51.34+1.27.13
Ingunn Saur ModahlFredrikstad SKdiskvalifisert
Fritjof SandstadFrol ILdiskvalifisert
Yngve FinkenhavnNittedal OLikke startet
Ingeborg Gurine KraftStjørdals-Blink Orienteringikke startet
Ellen LadimOK Mossikke startet
Gina NygårdTynset IFikke startet
Jon Roar OddenSarpsborg OLikke startet
Emma StubberudNydalens SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor