Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 24 juni 2017

H 65-

4 280 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tor TrøanHadeland OL38.43
2Bjørn BergerByåsen IL41.41+2.58
3Svein S JacobsenIL Tyrving42.12+3.29
4Ola BroxOL Toten-Troll43.40+4.57
5Harry BreilandÅlgård Orientering44.16+5.33
6Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering46.15+7.32
7Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb46.18+7.35
8Paul Martin BergRudsbygd IL47.17+8.34
9Øivind FadumSande Sportsklubb49.50+11.07
10Arne TiltnesIL Tyrving50.14+11.31
11Harald AasheimOppsal Orientering50.25+11.42
12Torodd OsFørde IL50.41+11.58
13Ove Gunnar JacobsenStokke IL51.03+12.20
14Petter NæssOppsal Orientering51.34+12.51
15Steinar SkoglundFossum IF51.52+13.09
16Frank BjarkøWing OK52.08+13.25
17Rolf WærnesOrkanger IF52.27+13.44
18Tor GjermstadWing OK52.29+13.46
19Einar LundHamar OK52.51+14.08
20Karl Arne MelbyeVerdal OK52.55+14.12
21Rolf LundeEiker OL53.47+15.04
22Harald BakkenFrol IL53.49+15.06
23Atle RemmePorsgrunn OL54.17+15.34
24Sveinung RekaaNotodden OL54.27+15.44
25Steinar AasvangWing OK54.45+16.02
26Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg55.06+16.23
27Paul SkjakerHadeland OL55.51+17.08
28Per Oskar LarsenIndre Østfold OK56.25+17.42
29Hans Roar BakkenEiker OL56.35+17.52
30Atle AlvheimFana IL57.40+18.57
31Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering58.32+19.49
32Ernst KläyOLG Huttwil58.57+20.14
33Knut HaugOL Vallset/Stange59.20+20.37
34Per StensethFredrikstad SK1.01.37+22.54
35Helge ScheiFørde IL1.03.08+24.25
36Tom BuggeByåsen IL1.03.24+24.41
37Lars SkrøvsethWing OK1.03.46+25.03
38Bård StangModum OL1.03.59+25.16
39Jiri UrvalekPorsgrunn OL1.04.26+25.43
40Hans Lyder HaareKonnerud IL1.05.04+26.21
41Elling AakreAndebu IL1.07.06+28.23
42Ragnar Niemi BergStokke IL1.09.16+30.33
43Gotfred RyghModum OL1.09.29+30.46
44Arvid GalborgenEds SK1.16.05+37.22
45Ottar RyenOs IL1.25.33+46.50
Torbjørn NørbechRingerike OLdiskvalifisert
Bernt TollefsenIL GeoFormdiskvalifisert
Geir NilsenEmblem ILdiskvalifisert
Kristian J. FougnerNidarøst OKikke startet
Lars StrinnholmÖstersunds OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor