Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 24 juni 2017

H 50-

5 210 m, 104 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Anton BjartnesVerdal OK39.07
2Tore BjørnerødOK Moss39.19+0.12
3Per OlaussenFredrikstad SK40.11+1.04
4Arild AasheimGanddal IL41.13+2.06
5Øyvind HyllesethSkien OK41.34+2.27
6John SvergjaKvikne IL41.40+2.33
7Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering43.05+3.58
8Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb43.09+4.02
9Frank LøwengreenFredrikstad SK43.35+4.28
10Syver LøkenKongsberg OL43.44+4.37
10Vidar SkjerveVerdal OK43.44+4.37
12Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)44.07+5.00
13Harald SvergjaKvikne IL44.30+5.23
14Kjetil EspedalNydalens SK44.45+5.38
15Gjermund GravirAsker Skiklubb45.08+6.01
16Morten StrandWing OK46.05+6.58
17Guttorm L EggeOslostudentenes IK46.15+7.08
18Sigurd EiknerFana IL46.18+7.11
19Atle PedersenMelhus IL47.04+7.57
20Einar GisholtFossum IF47.10+8.03
21Per Ola UlsethNydalens SK47.27+8.20
22Sigmund VisterIndre Østfold OK47.50+8.43
23Knut Erling ØenHeming Orientering47.56+8.49
24Stein H. HagenFossum IF48.04+8.57
25Øystein ØstermannHeming Orientering48.10+9.03
26Snorre SæternesByåsen IL48.36+9.29
27Bent SkatvedtRaumar Orientering49.02+9.55
28Børge PedersenNydalens SK49.05+9.58
29Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL49.09+10.02
30Einar LundVerdal OK49.47+10.40
31Ivar MølnvikFossum IF49.56+10.49
32Erik SaugerudKonnerud IL50.16+11.09
33Arild AndresenFossum IF50.17+11.10
34Anders BergsetIL Veten50.22+11.15
35Otto Richard EideByåsen IL50.35+11.28
36Kjell BaardsgaardOL Trollelg51.05+11.58
37Ola TellesbøHadeland OL51.19+12.12
38Arne GrevskottFrol IL51.39+12.32
39Ole IngesenSarpsborg OL51.57+12.50
40Ole TørnqvistFana IL52.15+13.08
41Håkon JendalFossum IF52.21+13.14
42Øystein WiggenByåsen IL52.25+13.18
43Njål SvingheimKonnerud IL52.42+13.35
44Øystein JensenSarpsborg OL52.55+13.48
45Rune StræteWing OK53.29+14.22
46Pierre DelforgeBay Area Orienteering Club53.58+14.51
47Geir BråtenVegårshei IL54.34+15.27
48Hans Otto ØverbyKongsberg OL55.12+16.05
49Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett55.18+16.11
50Jim OlaussenHalden SK55.37+16.30
51Tord Bell MykingFana IL55.45+16.38
52Lars Erik StrømsnesMalvik IL55.51+16.44
53Svein UnsgårdIL Leik55.56+16.49
53Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn55.56+16.49
55Terje MelsomFossum IF56.00+16.53
56Hallvard KorenOK Moss56.10+17.03
57Håkon BrynjulfsenOK Silsand56.15+17.08
58Børge HarveyIL BUL-Tromsø56.21+17.14
59Lars KrügerNydalens SK56.38+17.31
60Roar ByeModum OL56.46+17.39
61Rune S. NielsenIndre Østfold OK56.49+17.42
62Jon Erik KvarmeSturla, IF56.50+17.43
63Arne Håkon JørgensenSandefjord OK56.59+17.52
64Jan Erik LedalOL Trollelg57.03+17.56Last ned GPS-spor i gpx-format
65Harald KvisliNotodden OL57.08+18.01
66Lars LodgaardRaufoss IL Orientering57.16+18.09
67Vegard HaldenNydalens SK57.23+18.16
68Jan Petter HansenIL Gular57.38+18.31
69Ole Christian BangHamar OK58.02+18.55
70Trond BrevikFossum IF58.08+19.01
71Bjørn P. LøvåsNidarøst OK58.24+19.17
72Stein MarkhusVerdal OK58.53+19.46
73Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb58.57+19.50
74Erling ByeByåsen IL59.11+20.04
75Terje LinløkkenØstmarka OK59.36+20.29
76Einar TesloHadeland OL59.45+20.38
77Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL59.52+20.45
78Anders FlågenHeming Orientering1.00.05+20.58
79Tor Ove HallemVerdal OK1.00.39+21.32
80Lasse ArnesenHeming Orientering1.00.42+21.35
81Bjørn Richard KirsteSkien OK1.01.20+22.13
82Bjørn JohannesenKongsberg OL1.03.55+24.48
83Roger Andre VaneboKongsberg OL1.04.09+25.02
84Stig BratsbergMolde og Omegn IF1.05.21+26.14
85Leif StørmerFossum IF1.07.00+27.53
86Sjur LangedalNydalens SK1.07.52+28.45
87Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1.08.52+29.45
88Inge HafstadVerdal OK1.10.33+31.26
89Dag WangLillomarka OL1.10.34+31.27
90Dag SyversenSarpsborg OL1.11.14+32.07
91Egil HustvedtWing OK1.11.48+32.41
92Snorre FrydenlundSturla, IF1.11.59+32.52
93Phil ConwayKongsberg OL1.12.11+33.04
94Terje Ulla EikenKongsberg OL1.13.24+34.17
95Jon VindalWing OK1.14.18+35.11
96Atle WølloKongsberg OL1.19.04+39.57
97Stig WiestVang OL1.19.22+40.15
97Roy Vidar JohannesenIndre Østfold OK1.19.22+40.15
99Geir PaulsenOL Trollelg1.27.17+48.10
100Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering1.44.32+1.05.25
101Oskar KaaløySandefjord OK1.48.20+1.09.13
Jon SkriubakkenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Stein Ivar FossMelhus ILdiskvalifisert
Arild LarsenKongsberg OLdiskvalifisert
Nils BerganNydalens SKikke startet
Jon Iver BakkenNydalens SKikke startet
Bjørnar ValstadNittedal OLikke startet
Jan LenndinLillehammer OKikke startet
Tore NymarkAskøy OLikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor