Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 24 juni 2017

H 45-

6 000 m, 74 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Gjermund UrsetIL BUL-Tromsø44.38
2Tore SandvikHalden SK47.40+3.02
3Per Arne AadlandSamnanger IL49.42+5.04
4Thore KornmoPorsgrunn OL49.43+5.05
5Henrik OttesenFredrikstad SK50.22+5.44
6Espen DanevadFredrikstad SK50.24+5.46
7Harald BakkeFossum IF50.58+6.20
8Kenneth WesterheimStord Orientering51.57+7.19
9Tor BrennaNittedal OL53.14+8.36
10Gunnar VatnFrol IL54.37+9.59
11Dag AusenPorsgrunn OL54.58+10.20
12Jon Magne SvendsbøeVikebygd IL55.21+10.43
13Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering55.51+11.13
14Torgeir AuneByåsen IL55.53+11.15
15Jarkko HeikkinenVehkalahden Veikot56.26+11.48
16Audun BakkMelhus IL57.00+12.22
16Ronny RykkjeVaregg Fleridrett57.00+12.22
18Per Øivind EgerKongsberg OL57.12+12.34
19Odd StrandKongsberg OL57.32+12.54
20Lars Erik GjeinFossum IF57.49+13.11
21Stig MellingRingerike OL58.15+13.37
22Kjetil BjørloHalden SK58.25+13.47
23Anders SollienOL Toten-Troll59.16+14.38
24Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL1.00.26+15.48
25Robert OtterleiByåsen IL1.00.32+15.54
26Knut Jostein SætnanFossum IF1.00.36+15.58
27Tommy JauhojärviAsker Skiklubb1.00.59+16.21
28Bjart Are HellenTIF Viking1.01.06+16.28
29Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL1.01.59+17.21Last ned GPS-spor i gpx-format
30Jakob HaugenStjørdals-Blink Orientering1.02.03+17.25
31Rune BlågestadIndre Østfold OK1.02.04+17.26
32Kimme ArnesenHeming Orientering1.02.22+17.44
33Frode StrislandFossum IF1.03.13+18.35
34Roar ReitenEmblem IL1.03.44+19.06
35Jon RøstumOL Gaula1.04.21+19.43
36Oddvar TaksdalGanddal IL1.04.29+19.51
37Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett1.05.00+20.22
38Øivind FrøislandVang OL1.05.10+20.32
39Ingebrigt FuglemMalvik IL1.06.20+21.42
40Dag Arne LierIndre Østfold OK1.07.20+22.42
41Trond AaldeOppdal IL1.08.08+23.30
42Christian GløgårdNittedal OL1.09.07+24.29
43Are StrandlieGjø-Vard OL1.09.54+25.16
44Sveinung RykkjeStord Orientering1.10.54+26.16
45Asle Sagli GudimIndre Østfold OK1.11.01+26.23
46Jørn-Are LongfjeldModum OL1.11.40+27.02
47Kjetil EckdahlOK Horten1.11.43+27.05
48Sverre WisløffAsker Skiklubb1.11.58+27.20
49Bjørn Axel GranHalden SK1.13.41+29.03
50Kjell Rune Logan-HalvorsrudMelhus IL1.14.13+29.35
51Lars StrømOK Skøynar1.14.17+29.39
52Hans Helmer SæternesByåsen IL1.14.34+29.56
53Øyvind ThømtIndre Østfold OK1.14.36+29.58
54Trond EvensenOL Tønsberg og omegn1.16.11+31.33
55Jan HageIL Leik1.16.26+31.48
56Trond MyhreFossum IF1.16.31+31.53
57Øystein SkjelbredKongsberg OL1.17.13+32.35
58Christian JomaasFossum IF1.19.20+34.42
59Christian ReuschHeming Orientering1.19.33+34.55
60Peter CarlsenSturla, IF1.19.54+35.16
61Inge RambergØstmarka OK1.21.16+36.38
62Per Olav AndersenHalden SK1.22.48+38.10
63Håkon BørliFossum IF1.25.11+40.33
64Fredrik SaugestadNydalens SK1.26.36+41.58
65Tormod KleppaLillehammer OK1.30.35+45.57
66Hans Olav HygenØstmarka OK1.32.23+47.45
67Svein-Olav TorøKongsberg OL1.35.31+50.53
68Kjell Petter SmågeKonnerud IL1.43.22+58.44
69Ole MyklemyrEiker OL1.52.00+1.07.22
Per Olav GulbrandsenLarvik OKdiskvalifisert
Gisle NysæterSkien OKdiskvalifisert
Henning MartinsenFredrikstad SKdiskvalifisert
Torodd KolbergsrudRøyken OLdiskvalifisert
Odd-Ivan LorentsenOK Silsandbrutt
Hans JevanordFossum IFikke startet
Pål AngvollFredrikstad SKikke startet
Tom KristensenLarvik OKikke startet
Knut LandstadNydalens SKikke startet
Hans Christian MeenPorsgrunn OLikke startet
Hans Arild SkjevdalRøros ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor