Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 24 juni 2017

D 55-

4 280 m, 44 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Toril HallanLillomarka OL44.03
2Kjersti RønningHamar OK45.58+1.55
3Kottonen AnnariittaLynx46.14+2.11
4Grete S B HoviSkien OK47.05+3.02
5Anna-Karin SundqvistTullinge SK47.08+3.05
6Gunhild HennumLierbygda OL47.41+3.38
7Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL48.53+4.50
7Berit DanielsenIL Tyrving48.53+4.50
9Marit Hæreid SandstadFrol IL49.56+5.53
10Marit Sylte LundanesEmblem IL50.45+6.42
11Ann Karin TjørhomGanddal IL51.43+7.40
12Anna Weckner WestlundOK Tyr54.31+10.28
13Dagrun MelkildHeming Orientering54.41+10.38
14Berit BergeIL Tyrving56.53+12.50
15Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF58.09+14.06
16Anne Mette NormannTynset IF58.58+14.55
17Heidi FalckIL Tyrving1.00.18+16.15
18Ingrid Lien JohnsenByåsen IL1.00.27+16.24
19Marianne HjermstadFossum IF1.00.51+16.48
20Guri BjørndalByåsen IL1.02.04+18.01
21Hege FjellbirkelandIL Gular1.02.27+18.24
22Unni Halvorsen NustadØyer-Tretten IF1.02.50+18.47
23Åshild BergstølKongsberg OL1.04.12+20.09
24Mette RogneVaregg Fleridrett1.04.15+20.12
25Turid GiilRond OL1.05.25+21.22
26Hilde StorløkkenKongsberg OL1.07.02+22.59
27Kristina HammarfalkÖstersunds OK1.07.04+23.01
28Turid ArnesenByåsen IL1.07.57+23.54
29Eli Tufte HanssenEiker OL1.08.01+23.58
30Kjersti SkantzeIL Tyrving1.08.18+24.15
31Gerd FossestølNittedal OL1.08.19+24.16
32Barbro KarlssonKatrineholms OK1.09.35+25.32
33Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb1.11.23+27.20
34Cathrine NorvikRøyken OL1.11.54+27.51
35Penelope SmirthwaiteMoravian OC1.13.27+29.24
36Helena StubberudNydalens SK1.16.00+31.57
37Ragna BrenneVarteig OL1.17.20+33.17
38Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb1.24.19+40.16
39Lindsey KnoxRoxburgh Reivers1.24.30+40.27
40Magnhild T. MølnvikFossum IF1.28.55+44.52
41Inger SchibstedRøyken OL1.35.24+51.21
42Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK1.45.16+1.01.13
Helene RustenTynset IFdiskvalifisert
May MelingStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Vigdis HeimlyByåsen ILikke startet
Sidsel NørstebøIL Tyrvingikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor