Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: lørdag 24 juni 2017

D 45-

4 740 m, 54 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Hanne StaffNittedal OL43.49
2Runa Lien BackstrømHalden SK45.20+1.31
3Else Kari ScheeleNydalens SK46.23+2.34
4Ingrid KvistadKongsberg OL48.47+4.58
5Hilde GrønengLillehammer OK50.32+6.43
6Karianne StrømmeTIF Viking50.47+6.58
7Frauke Schmitt GranHalden SK51.19+7.30
8Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK51.46+7.57
9Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb52.29+8.40
10Anne-Kristin KvammeRingerike OL53.09+9.20
11Marit B. EithunNittedal OL53.37+9.48
12Isa HeggedalKonnerud IL53.59+10.10
13Arnhild KroghOppsal Orientering54.00+10.11
14Kristin SandvenNotodden OL54.28+10.39
15Hege SolerødGjø-Vard OL54.29+10.40Last ned GPS-spor i gpx-format
16Mona LomeHamar OK54.33+10.44
17Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)55.38+11.49
18Gøril EideByåsen IL55.50+12.01
19Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering55.59+12.10
20Aud Ellen BrevikSturla, IF56.07+12.18
21Tone AlmåsIL Leik56.47+12.58
22Anne Guro NøklebyRingerike OL57.11+13.22
23Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF57.13+13.24
24Hanne Lerche RaadalHalden SK57.28+13.39
25Janita SkogengEmblem IL59.31+15.42
26Anniina HeikkinenVehkalahden Veikot1.00.01+16.12
27Doris Stien KaspersenMo OK1.00.14+16.25
28Anita StensethSnertingdal IF Orientering1.01.14+17.25
29Ann Elin FlågenHeming Orientering1.01.22+17.33
30Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK1.02.54+19.05
31Tone Karina IngesenSarpsborg OL1.03.07+19.18
32Ina Cecilie LandroKonnerud IL1.03.35+19.46
33Mai Britt BjørkSandefjord OK1.03.44+19.55
34Katrine BakkeFossum IF1.04.34+20.45
35Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering1.04.54+21.05
36Anne Mia OlsenModum OL1.05.09+21.20
37Marian KjellevoldIL Gular1.05.27+21.38
38Tone SkramRøyken OL1.07.57+24.08
39Hilde VassendPorsgrunn OL1.08.38+24.49
40Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1.09.26+25.37
41Barbara Willkommen EikenKongsberg OL1.10.23+26.34
42Marianne HaugeHisøy OK1.10.25+26.36
43Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering1.10.46+26.57
44Line Skjevik ArnevikRingerike OL1.12.15+28.26
45Hilde PoppeFredrikstad SK1.14.41+30.52
46Randi EngløkkHaugesund IL Orientering1.15.12+31.23
47Stine ArntzenSandefjord OK1.15.44+31.55
48Heidi MyklemyrEiker OL1.16.11+32.22
49Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering1.22.10+38.21
50Kristin EgerKongsberg OL1.26.11+42.22
51Birgitte TorbjørnsenIL Gular1.27.36+43.47
52Marianne ReuschHeming Orientering1.37.42+53.53
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubbdiskvalifisert
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orienteringbrutt
Britt Vangen SandvoldTynset IFikke startet
Solveig BerganNydalens SKikke startet
Ragnhild BalsvikOsterøy ILikke startet
Arnhild U. BråtenVegårshei ILikke startet
Ellen Kathrine SvendsbyHalden SKikke startet
Ingrid Eide RappRaumar Orienteringikke startet
Lill-Kristin EngerModum OLikke startet
Ane BjørnsgaardLillehammer OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor