Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ski-o-treff sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ski-o-treff sprint
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: søndag 17 januar 2016

N-åpen

2 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Lauritz BrunborgNittedal OL18.168.41
Amund FlaskerudOL Toten-Troll39.1518.41
Jo Randar HolmøyHadeland OL5.112.28
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn47.0022.22
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK55.4626.33
Anny RogneOL Tønsberg og omegn48.3823.09
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll45.1821.34
Hanna SpangbergKonnerud IL32.2515.26
Jon StrandKongsberg OL41.5119.55
Astrid YtterbøAsker Skiklubb32.2215.24
Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D 11-12

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sara MartiniAsker Skiklubb21.1410.06
2Kathinka Zahl HagenFossum IF32.49+11.3515.37

D 13-16

3 400 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny BaklidKonnerud IL22.056.29
2Marlin HaavengenKongsberg OL23.05+1.006.47
3Åsne HoloFossum IF23.25+1.206.53
4Ingvild LangeggenKongsberg OL23.58+1.537.02
5Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL24.26+2.217.11
6Tale StrandKongsberg OL24.48+2.437.17
7Marte Madslien BakkenNydalens SK25.05+3.007.22
8Hedda Raadal BjørloHalden SK25.11+3.067.24
9Maren NorderudIL Tyrving25.20+3.157.27
10Åsne HaavengenKongsberg OL25.31+3.267.30
11Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb27.03+4.587.57
12Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb27.29+5.248.05
13Ada WulfsbergNydalens SK29.40+7.358.43
14Solveig Eline BergIL Tyrving30.08+8.038.51
15Ingrid BlindheimLillomarka OL30.36+8.319.00
16Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering34.14+12.0910.04
17Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK35.47+13.4210.31
18Maria Rørvik HaverLillomarka OL35.53+13.4810.33
19Andrea VaneboKongsberg OL38.28+16.2311.18
20Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL39.08+17.0311.30
21Hedda SpangbergKonnerud IL39.14+17.0911.32
22Oda Marie ColquhounLillomarka OL41.31+19.2612.12
0Ingvild SnuggerudGjø-Vard OLdiskvalifisert
0Mille JægtvikKonnerud ILdiskvalifisert

D 17-

4 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK26.486.05
2Heidi Therese WiestVang OL29.05+2.176.36
3Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering35.46+8.588.07
4Åse BerganNydalens SK39.26+12.388.57
5Marie UllevålseterNydalens SK47.47+20.5910.51

D 40-

4 400 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Valborg MadslienLillehammer OK28.166.25
2Hanne Lerche RaadalHalden SK31.20+3.047.07
3Isa HeggedalKonnerud IL36.02+7.468.11
4Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll51.03+22.4711.36
5Merete RørvikLillomarka OL1.00.45+32.2913.48
6Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb1.02.30+34.1414.12
0Mette SpangbergKonnerud ILdiskvalifisert

D 50-

4 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne MadslienNydalens SK35.398.06
2Tove HeimdalKonnerud IL37.52+2.138.36
3Kari MadslienNydalens SK38.21+2.428.42
4Hanne KvåleHadeland OL48.26+12.4711.00
5Hege HeibergHadeland OL50.46+15.0711.32
6Marianne ArnesenAsker Skiklubb1.03.51+28.1214.30

D 60-

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lis DæhliLøten o-lag38.1411.14

H 11-12

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK16.457.58

H 13-16

4 400 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eskil FrøislandVang OL23.135.16
2Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb23.39+0.265.22
3Njaal Ellegård MelbyVang OL24.29+1.165.33
4Trygve MyhrAsker Skiklubb24.39+1.265.36
5Even LindaasElverum OK24.52+1.395.39
6Isak JonssonNydalens SK24.58+1.455.40
7Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange25.14+2.015.44
8Aslak HeimdalKonnerud IL26.10+2.575.56
9Erik Hæstad BjørnstadFossum IF26.20+3.075.59
10Per Clemet WisløffAsker Skiklubb26.38+3.256.03
11Ole Johan BråtenVang OL27.14+4.016.11
12Tobias Mikael EspedalNydalens SK29.33+6.206.42
13Sondre YtterbøAsker Skiklubb29.57+6.446.48
14Trym Nergård RønningOK Skøynar30.02+6.496.49
15Niels Christian HellerudHalden SK30.08+6.556.50
16Bendik EliassenFredrikstad SK31.10+7.577.04
17Elias Skjolden SørensenLillomarka OL31.22+8.097.07
18Eirik Høst FossgardLillomarka OL32.17+9.047.20
19Audun Uglenes BerganNydalens SK33.08+9.557.31
20Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn33.18+10.057.34
21Emil StørmerFossum IF34.43+11.307.53
22Jakob MoOL Toten-Troll35.20+12.078.01
23Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn35.33+12.208.04
24Håvard GjestvangOL Toten-Troll36.11+12.588.13
25Gaute BerganNydalens SK36.40+13.278.20
26Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn39.26+16.138.57
27Åsmund SlokvikNotodden OL43.16+20.039.50
28Birk Felland SætnanFossum IF44.34+21.2110.07
29Herman BrunborgNittedal OL44.36+21.2310.08
30Sondre Zahl HagenFossum IF53.35+30.2212.10
31Arthur BrunborgNittedal OL58.47+35.3413.21
32Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb59.01+35.4813.24
0Snorre SlokvikNotodden OLdiskvalifisert
0Mats LindaasElverum OKdiskvalifisert

H 17-

5 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hallvard Arntzen FossSandefjord OK32.336.08
2Erlend BrendstuenHalden SK37.28+4.557.04
3Simen BallangrudAsker Skiklubb44.59+12.268.29
0Jørgen SlokvikNotodden OLdiskvalifisert

H 40-

5 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjetil BjørloHalden SK35.586.47
2Sverre WisløffAsker Skiklubb49.30+13.329.20
0Bjørn MartiniAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 50-

5 300 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje RønningOK Skøynar32.546.12
2Bjørnar TollefsenOK Øst32.55+0.016.12
3Sigurd DæhliLøten o-lag34.13+1.196.27
4Odd Arve LienFossum IF35.05+2.116.37
5Jon Iver BakkenNydalens SK35.10+2.166.38
6Kim Farnes HansenLierbygda OL35.54+3.006.46
7Stein Arne NegårdVang OL40.07+7.137.34
8Torleif AhlsandKjelsås IL41.13+8.197.46
9Nils BerganNydalens SK44.01+11.078.18
10Ole Petter HaugenNydalens SK45.03+12.098.30
11Stein H. HagenFossum IF46.25+13.318.45
12Geir Holm GundersenSturla, IF48.17+15.239.06
13Hallvard BergIL Tyrving49.10+16.169.16
14Stig WiestVang OL1.13.44+40.5013.54
0Nils HæstadFossum IFdiskvalifisert

H 70-

4 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jon Vegard LundeLillehammer OK1.24.0819.07

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor