Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sjusjørennet mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sjusjørennet mellom
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: søndag 13 desember 2015

H 17-

6 780 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Stanimir BelomazhevHadeland OL28.16
2Lars Hol MoholdtWing OK28.40+0.24
3Jørgen MadslienNTNUI29.35+1.19
4Hans Jørgen KvåleHadeland OL30.05+1.49
5Øyvind WatterdalHadeland OL30.52+2.36
6Audun HeimdalKonnerud IL31.50+3.34
7Jonas Madslien BakkenNTNUI31.51+3.35
8Bjørnar KvåleHadeland OL32.58+4.42
9Ove SætraHadeland OL33.48+5.32
10Øyvind WiggenByåsen IL34.16+6.00
11Gustaf BerglundIFK Mora OK34.36+6.20
12Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK34.47+6.31
13Aksel MadslienNydalens SK35.25+7.09
14Jørgen BaklidKonnerud IL36.01+7.45
15Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb36.03+7.47
16Klaus CsucsIFK Mora OK36.14+7.58
17Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb36.40+8.24
18Adrian DahlströmIFK Mora OK36.50+8.34
19Fransesco CorradinoItaly37.46+9.30
20Elias JonssonNydalens SK38.16+10.00
21Martin GranbergPiteå IF38.25+10.09
22Joar OldernesLillomarka OL38.27+10.11
23Edvin NordströmTäby OK38.44+10.28
24Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering39.26+11.10
25Vegard MyklemyrEiker OL39.40+11.24
26Hallvard Arntzen FossSandefjord OK39.45+11.29
27Kasper FosserHeming Orientering39.52+11.36
28Christian HohlWing OK40.02+11.46
29Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb40.50+12.34
30Jørgen WulfsbergNydalens SK41.15+12.59
31Håkon LundKongsberg OL43.02+14.46
32Erling HjermstadFossum IF43.40+15.24
33Lukas DeiningerIFK Mora OK44.59+16.43
34Filip BergströmKvarnsvedens GoIF OK45.59+17.43
35Sondre Ruud BråtenNydalens SK46.04+17.48
36Emil ArvidssonSäterbygdens OK46.35+18.19
37Simen Åmodt AmundsenLardal OL47.08+18.52
38Tord StrandKongsberg OL48.41+20.25
39Sander Hildebrand RogndokkenFet OL49.21+21.05
40Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF58.32+30.16
41Axel HoveidAsker Skiklubb58.44+30.28
42Erlend BrendstuenHalden SK1.01.03+32.47
43Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK1.04.42+36.26
44Emil AnderssonHaninge SOK1.06.02+37.46
0Olle GrywenzOK Linnédiskvalifisert
0Linus MoodIFK Mora OKdiskvalifisert
0Oliver AngelsiööOK Linnédiskvalifisert
0Rimmo RõõmOK Ilvesdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor