Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sjusjørennet sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sjusjørennet sprint
Arrangørorganisasjon: Nordmarka Skiorienteringsklubb
Dato: lørdag 12 desember 2015

Klasser: Visa alla | D 17- | H 17- | D 10-12 | D 13-14 | D 15-16 | D 17-AK | D 40- | D 50- | D 60- | H 10-12 | H 13-14 | H 15-16 | H 17-AK | H 40- | H 50- | H 60- | H 70-

D 17-

2 760 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Evine Westli AndersenLøten o-lag16.426.03
2Tiia TallilaValkeakosken Haka17.57+1.156.30
3Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb18.58+2.166.52
4Ellen SarenmarkLeksands OK19.18+2.366.59
5Johanka ŠimkováIFK Mora OK19.35+2.537.05
6Ragnhild HjermstadFossum IF20.08+3.267.17
7Anne Willkommen EikenKongsberg OL20.16+3.347.20
8Synne StrandLierbygda OL20.18+3.367.21
9Stefania CorradiniItaly20.46+4.047.31
10Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF21.10+4.287.40
10Zsuzsa FeyAsker Skiklubb21.10+4.287.40
12Elsa AnderssonDomnarvets GoIF21.39+4.577.50
13Margrethe WisløffAsker Skiklubb22.03+5.217.59
14Marit Melby JacobsenLardal OL22.27+5.458.08
15Sarah PerssonÅtvidabergs IF22.50+6.088.16
16Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK23.00+6.188.20
17Tiril Emilie Ruud BråtenRaumar Orientering23.06+6.248.22
18Heidi Therese WiestVang OL23.10+6.288.23
19Emilie Westli AndersenLøten o-lag23.27+6.458.29
20Anna HerbertTäby OK25.07+8.259.06
21Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb25.31+8.499.14
22Elin HållHJS Vansbro OK25.58+9.169.24
23Elin FjellströmIFK Mora OK25.59+9.179.24
24Alica VenturaItaly26.53+10.119.44
25Idunn HaavengenKongsberg OL26.54+10.129.44
26Åsne Skram TrømborgKongsberg OL28.23+11.4110.17
27Maiken Økern HågårdKonnerud IL29.00+12.1810.30
28Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb29.11+12.2910.34
29Anine AhlsandNydalens SK30.11+13.2910.56
30Åse BerganNydalens SK31.58+15.1611.34
31Sofia BerglundIFK Mora OK33.08+16.2612.00
0Carolina OlssonIFK Mora OKdiskvalifisert
0Ellen Marie AriansenLillomarka OLdiskvalifisert
0Kaja Bråten LøvaldAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 17-

3 450 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stanimir BelomazhevHadeland OL14.094.06
2Hans Jørgen KvåleHadeland OL14.37+0.284.14
3Jørgen MadslienNTNUI14.43+0.344.15
4Lars Hol MoholdtWing OK15.08+0.594.23
5Ove SætraHadeland OL15.29+1.204.29
6Øyvind WatterdalHadeland OL15.39+1.304.32
7Bjørnar KvåleHadeland OL15.48+1.394.34
8Audun HeimdalKonnerud IL16.01+1.524.38
9Øyvind WiggenByåsen IL17.19+3.105.01
10Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK17.21+3.125.01
11Christian HohlWing OK17.44+3.355.08
12Elias JonssonNydalens SK17.54+3.455.11
13Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb17.58+3.495.12
14Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb18.19+4.105.18
15Eirik WatterdalBækkelagets SK18.24+4.155.20
16Aksel MadslienNydalens SK18.28+4.195.21
17Gustaf BerglundIFK Mora OK18.36+4.275.23
18Oskar SandbergSäterbygdens OK18.53+4.445.28
19Klaus CsucsIFK Mora OK18.56+4.475.29
20Jørgen BaklidKonnerud IL19.05+4.565.31
21Vegard MyklemyrEiker OL19.06+4.575.32
22Rimmo RõõmOK Ilves19.13+5.045.34
23Adrian DahlströmIFK Mora OK19.22+5.135.36
24Fransesco CorradinoItaly19.30+5.215.39
25Martin GranbergPiteå IF19.33+5.245.40
26Jørgen WulfsbergNydalens SK19.50+5.415.44
27Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering20.14+6.055.51
28Lukas DeiningerIFK Mora OK20.16+6.075.52
29Tarjei HoloFossum IF20.26+6.175.55
30Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb20.40+6.315.59
31Edvin NordströmTäby OK21.42+7.336.17
32Filip BergströmKvarnsvedens GoIF OK21.56+7.476.21
33Hallvard Arntzen FossSandefjord OK22.02+7.536.23
34Olle GrywenzOK Linné22.26+8.176.30
35Kasper FosserHeming Orientering22.29+8.206.31
36Sander Hildebrand RogndokkenFet OL22.49+8.406.36
37Håkon LundKongsberg OL23.10+9.016.42
38Sondre Ruud BråtenNydalens SK23.14+9.056.44
39Emil ArvidssonSäterbygdens OK23.44+9.356.52
40Joar OldernesLillomarka OL23.50+9.416.54
41Gabriel HöjlindIFK Mora OK23.51+9.426.54
42Simen Åmodt AmundsenLardal OL24.21+10.127.03
43Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF25.46+11.377.28
44Tord StrandKongsberg OL26.18+12.097.37
45Axel HoveidAsker Skiklubb26.30+12.217.40
46Erlend BrendstuenHalden SK28.50+14.418.21
47Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK32.13+18.049.20
48Emil AnderssonHaninge SOK32.24+18.159.23
49Oliver AngelsiööOK Linné35.23+21.1410.15
0Erling HjermstadFossum IFdiskvalifisert
0Linus MoodIFK Mora OKdiskvalifisert
0Jonas Madslien BakkenNTNUIdiskvalifisert

D 10-12

2 020 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb36.0917.53
2Astrid YtterbøAsker Skiklubb46.44+10.3523.08
0Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OLdiskvalifisert

D 13-14

2 390 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åsne HaavengenKongsberg OL16.256.52
2Kristine KravdalGjø-Vard OL16.27+0.026.52
3Kristin Melby JacobsenLardal OL19.47+3.228.16
4Marte Madslien BakkenNydalens SK21.31+5.069.00
5Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK24.10+7.4510.06

D 15-16

2 390 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny BaklidKonnerud IL15.156.22
2Marlin HaavengenKongsberg OL16.05+0.506.43
3Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL17.17+2.027.13
4Helene EgerKongsberg OL17.40+2.257.23
5Emelie BrudinIFK Mora OK17.56+2.417.30
6Åsne HoloFossum IF18.06+2.517.34
7Maren NorderudIL Tyrving18.07+2.527.34
8Anniken RanvikKonnerud IL18.13+2.587.37
9Ingvild LangeggenKongsberg OL18.37+3.227.47
10Tale StrandKongsberg OL19.04+3.497.58
11Andrea RanvikKonnerud IL19.05+3.507.59
12Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb19.10+3.558.01
13Ada WulfsbergNydalens SK19.14+3.598.02
14Solveig Eline BergIL Tyrving20.40+5.258.38
15Lotte MyklemyrEiker OL20.53+5.388.44
16Jenny HaakstadNydalens SK21.09+5.548.50
17Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb21.37+6.229.02
18Ingrid MadslienNydalens SK21.47+6.329.06
19Ane Sofie KroghOppsal Orientering21.48+6.339.07
20Andrea VaneboKongsberg OL24.25+9.1010.12
21Ingvild SnuggerudGjø-Vard OL26.20+11.0511.01

D 40-

2 390 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne Lerche RaadalHalden SK17.147.12
2Signe Astrup ArnesenHeming Orientering17.40+0.267.23
3Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll35.53+18.3915.00

D 50-

2 390 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari MadslienNydalens SK18.317.44
2Tove HeimdalKonnerud IL19.51+1.208.18
0Anne MadslienNydalens SKdiskvalifisert

H 10-12

2 020 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars LienGjø-Vard OL17.298.39
2Even LienGjø-Vard OL31.08+13.3915.24
3Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL31.35+14.0615.38
4Lauritz BrunborgNittedal OL47.53+30.2423.42

H 13-14

2 390 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Teodor Mo HjelsethNydalens SK14.205.59
2Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK14.40+0.206.08
3Jonas MyhrAsker Skiklubb15.17+0.576.23
4Grunde IsaksætreGrue IL17.13+2.537.12
5Tobias Mikael EspedalNydalens SK17.46+3.267.26
6Vebjørn Blom-HagenFossum IF18.23+4.037.41
7Kasper Bakken UlsethNydalens SK18.27+4.077.43
8Sondre YtterbøAsker Skiklubb18.34+4.147.46
9Gaute BerganNydalens SK18.35+4.157.46
10Erlend BørliFossum IF18.36+4.167.46
11Arthur BrunborgNittedal OL19.27+5.078.08
12Mats LindaasElverum OK20.02+5.428.22
13Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb34.24+20.0414.23
0Birk Felland SætnanFossum IFdiskvalifisert

H 15-16

2 760 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eskil FrøislandVang OL16.045.49
2Even LindaasElverum OK16.15+0.115.53
3Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb16.51+0.476.06
4Erik Hæstad BjørnstadFossum IF17.33+1.296.21
5Njaal Ellegaard MelbyVang OL17.53+1.496.28
6Aslak HeimdalKonnerud IL17.56+1.526.29
7Vegard Øverli BergKongsberg OL18.18+2.146.37
8Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange18.57+2.536.51
9Isak JonssonNydalens SK20.03+3.597.15
10Niels Christian HellerudHalden SK20.41+4.377.29
11Audun Uglenes BerganNydalens SK21.47+5.437.53
12Ole Johan BråtenVang OL23.23+7.198.28
13Trygve MyhrAsker Skiklubb31.50+15.4611.32
14Håvard GjestvangOL Toten-Troll36.10+20.0613.06
15Fredrik SveenVang OL39.49+23.4514.25
0Lars Young VikNydalens SKdiskvalifisert
0Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SKdiskvalifisert
0Per Clemet WisløffAsker Skiklubbdiskvalifisert
0Jonas GrønliFreidigdiskvalifisert

H 40-

2 760 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Jostein SætnanFossum IF16.195.54
2Erlend SlokvikNydalens SK16.49+0.306.05
3Jon Iver BakkenNydalens SK17.44+1.256.25
4Øyvind LienGjø-Vard OL18.52+2.336.50
5Even ErlienGjø-Vard OL30.24+14.0511.00

H 50-

2 390 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lasse ArnesenHeming Orientering13.355.41
2Terje HenriksenAsker Skiklubb14.16+0.415.58
3Stein Arne NegårdVang OL16.35+3.006.56
4Ole Petter HaugenNydalens SK18.00+4.257.31
5Nils BerganNydalens SK20.32+6.578.35
6Øystein WiggenByåsen IL23.07+9.329.40
7Geir Holm GundersenSturla, IF25.02+11.2710.28

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor