Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: søndag 26 juni 2016

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12N | D 11-12 | D 13-16N | D 13-16C | D 13 | D 14 | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-N | D 17-C | D 17-B | D 17-20 | D 21-K | D 21- | D 35- | D 40- | D 45-K | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 11-12 | H 13-16N | H 13-16C | H 13 | H 14 | H 15-16B | H 15 | H 16 | H 17-N | H 17-C | H 17-B | H 17-20 | H 21-K | H 21- | H 35- | H 40- | H 45-K | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR AL | DIR AK | DIR B | DIR C | DIR N | N-åpen

Asker Skiklubb

56 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kjetil HagenDIR B (43)31.3610.53
1Sander ArntzenH 16 (42)26.457.29
1Pål SkogedalH 21- (22)32.267.50
2Anne Lise ØfsthusD 75- (7)41.59+2.0818.59
2Sondre YtterbøH 14 (48)22.29+2.157.56
4Per Clemet WisløffH 16 (42)29.14+2.298.11
4Ida Kristine NordvikD 13-16C (10)42.16+14.4719.34
4Jorun RuudD 45- (86)27.55+1.248.50
4Jonas MyhrH 13 (39)23.58+2.128.28
5Lotte Jauhojärvi MarkussenD 16 (38)28.49+2.129.14
5Martin Johannessen LinneboH 11-12 (54)23.06+4.049.25
8Jan Richard EriksenH 50- (95)26.57+1.598.14
8Trygve MyhrH 16 (42)30.07+3.228.26
8Arild NyhaugH 17-B (22)42.44+9.5313.52
8Live LindemarkD 21- (33)39.37+7.2711.05
9Gunhild MyhrD 17-B (37)49.35+11.4716.05
9Anna Øfsthus GravirD 15 (33)33.15+8.5010.39
10Torleif GaltelandDIR B (43)39.43+8.0713.41
10Simen Hagen StrømsnesH 11-12 (54)28.07+9.0511.28
10Nina BirkelundD 35- (10)1.15.38+39.1321.11
10Ellen Aure SkogedalD 45- (86)31.12+4.419.52
11Henrik Fredriksen AasH 16 (42)31.58+5.138.57
11Bjørn GunnerødH 75- (21)37.58+12.2816.05
13Felix FinsrudH 14 (48)27.43+7.299.47
13Ragnhild Øfsthus GravirD 11-12 (42)37.32+14.4015.19
13Magne AasH 17-B (22)56.24+23.3318.18
13Hilda ØfsthusD 45- (86)31.21+4.509.55
14Per Anders YtterbøH 17-B (22)59.24+26.3319.17
15Sigrun Hernes YtterbøD 45- (86)31.33+5.029.59
20Emil Ruud FossheimH 11-12 (54)35.59+16.5714.41
22Eilev KvaaleH 14 (48)30.10+9.5610.39
22Thomas OlsenH 40- (42)39.28+10.4110.50
24Mathias NyhaugH 11-12 (54)38.47+19.4515.49
26Øyvind HoveidH 65- (35)33.58+10.5814.23
27Simen Aure SkogedalH 13 (39)41.13+19.2714.33
28Petra HoveidD 14 (31)55.52+34.0521.00
28Ann Katrin OlsenD 50- (63)35.37+10.0013.23
29Vegard LøvliH 16 (42)39.38+12.5311.06
31Mikael BirkelundH 11-12 (54)46.00+26.5818.46
32Maren Aure SkogedalD 11-12 (42)51.55+29.0321.11
34Kristian Fredriksen AasH 13 (39)46.10+24.2416.18
35Martin BirkelundH 14 (48)40.00+19.4614.08
35Tore VaajeH 70- (41)41.45+14.5517.41
35Håkon LøvliH 50- (95)32.48+7.5010.01
41Maria PerssonD 50- (63)45.09+19.3216.58
42Per SchancheH 55- (77)36.12+10.1011.04
43Ole Henrik WoxholthH 14 (48)49.03+28.4917.19
44Terje HenriksenH 55- (77)37.27+11.2511.27
45Arne FossheimH 55- (77)37.35+11.3311.29
52Gjermund GravirH 45- (106)40.06+11.5411.00
59Øyvind Johannessen LinneboH 50- (95)37.17+12.1911.24
61Torstein KvaaleH 45- (106)42.48+14.3611.45
Silje Ruud FossheimD -10 (21)58.4426.56
Astrid YtterbøD -10 (21)41.5219.12
Mathias BirkelundH -10 (19)33.3115.22
Brage Fuglseth OlsenN-åpen (107)28.3213.01

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor