Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: søndag 26 juni 2016

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12N | D 11-12 | D 13-16N | D 13-16C | D 13 | D 14 | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-N | D 17-C | D 17-B | D 17-20 | D 21-K | D 21- | D 35- | D 40- | D 45-K | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 11-12 | H 13-16N | H 13-16C | H 13 | H 14 | H 15-16B | H 15 | H 16 | H 17-N | H 17-C | H 17-B | H 17-20 | H 21-K | H 21- | H 35- | H 40- | H 45-K | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR AL | DIR AK | DIR B | DIR C | DIR N | N-åpen

Indre Østfold OK

39 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Maren Sofie GulliksenD 15-16B (5)45.5914.55
1Stian OverskeidH 35- (5)42.1810.17
1Per FosserH 70- (41)26.5011.22
3Kristoffer HalsnesH 13 (39)23.26+1.408.16
4Eirik BlågestadH 15 (42)26.02+2.308.20
5Eline Signore MyhrvoldD 13-16C (10)43.38+16.0920.12
5Hanna BystrømD 11-12N (5)42.11+14.5516.32
6Haakon JohannesenH 17-20 (10)54.23+18.1015.14
7Ada GulliksenD 13-16C (10)53.49+26.2024.54
7Hans Matias GlomsrudH 13-16C (11)57.14+31.0526.29
8Bjørn Erik GlomsrudH 40- (42)32.46+3.599.00
8Grete WestgaardD 35- (10)1.02.45+26.2017.34
9Thomas BedinH 40- (42)33.39+4.529.14
11Bente LineD 55- (40)30.26+5.1911.26
12Anne Lise NyengenD 17-B (37)53.31+15.4317.22
14Rune BlågestadH 40- (42)36.40+7.5310.04
14Roger TorperH 75- (21)47.30+22.0020.07
17Elida Sagli GudimD 13 (34)37.53+17.4214.14
17Bent GalborgenH 60- (36)30.20+8.4511.24
18Ina BlågestadD 17-C (21)1.04.55+41.5830.03
19Tove TesdalD 17-C (21)1.04.56+41.5930.03
19Ann Helen Aabogen HaugaardD 40- (36)41.18+13.5013.04
21Per Oskar LarsenH 65- (35)30.57+7.5713.06
22Linda M. Torper BystrømD 40- (36)42.00+14.3213.17
23Lars ChristiansenH 40- (42)40.49+12.0211.12
24Simen GraffDIR AL (52)47.15+16.5114.11
24Sture OttesenH 55- (77)32.20+6.189.53
30Ida Aabogen HaugaardD 16 (38)49.00+22.2315.42
35Elma Sagli GudimD 11-12 (42)56.19+33.2722.59
35Dag Arne LierH 40- (42)50.49+22.0213.57
42Sander BystrømH 14 (48)47.23+27.0916.44
46Kjell-Erik KristiansenH 55- (77)38.11+12.0911.40
55Marit Nandrup PettersenD 50- (63)58.01+32.2421.48
69Rune S. NielsenH 50- (95)41.02+16.0412.32
75Roy Vidar JohannesenH 50- (95)44.19+19.2113.33
79Torill VisterD 45- (86)1.01.29+34.5819.27
92Øyvind ThømtH 45- (106)57.02+28.5015.40
Amalie ChristiansenN-åpen (107)22.3510.18
0Tore SandemH 50- (95)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor