Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: søndag 26 juni 2016

N-åpen

2 190 m, 107 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa41.31
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa32.23
Sonja AamodtOppsal Orientering31.08
Iver AarsethNydalens SK32.54
Erlend BakkeFossum IF27.36
Ludvig Balchen LudvigsenIL Koll1.02.58
Jan Olav BerganKongsberg OL21.56
Arne BisethKongsberg OL23.40
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering35.58
Johan Fredrik BraarudHalden SK37.57
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK29.45
Lauritz BrunborgNittedal OL21.32
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn50.40
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn30.53
Amalie ChristiansenIndre Østfold OK22.35
Stella DalbergFet OL25.46
Wilma DalbergFet OL47.14
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange32.59
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK54.15
Jenny DanevadFredrikstad SK21.12
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering43.18
Vilma DanevadFredrikstad SK29.18
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett41.01
Marte EgerKongsberg OL27.52
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK28.35
Ingunn FossaasRingerike OL36.49
Sara FossaasRingerike OL36.37
Tuva FossaasGimle IF40.50
Tordis FrøytlogEgersund OK28.21
Alexander Gjein DybvikStokke IL49.34
Jens Gjein DybvikStokke IL49.34
Dagfinn GjerstadOsterøy IL30.34
Erlend GrønliFreidig26.02
Fredrik GrønsethFossum IF35.01
Jarand GustafssonKongsberg OL16.03
Sigve Hagen-TafjordHalden SK31.57
Nila HillerenEiker OL44.08
Sofie Holm NedrebøOK Moss46.45
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL29.49
Lene Johnsen IkdahlBodø og Omegn IF Orientering23.46
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK38.09
Caroline Sundby JakobsenOK Moss31.50
Emma Aune JakobsenOK Moss31.48
Agnes Steffensen JohansenGimle IF40.58
Kristian Kaupang LyeLarvik OK28.59
Lars KostølKristiansand OK23.04
Thea KvalheimHalden SK25.27
Eirik LestebergKongsberg OL44.18
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL31.57
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL31.42
Trygve LundeBodø og Omegn IF Orientering31.20
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK40.38
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn28.58
Silje MikkelsenIK Grane Arendal Orientering26.29
Peder MoOL Toten-Troll25.44
Helene Stenvik MoenKongsberg OL30.52
Emil S MolenaarModum OL19.49
Filip MolenaarModum OL38.39
Inez NelsonLardal OL35.11
Max Alexander NybråtenIL Tyrving25.12
Ola Nymark VeumHeming Orientering26.25
Hermine Dirro OddenMåren OK1.44.19
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb28.32
Anna Maria PedersenModum OL46.00
Eline Maudal PettersenKongsberg OL34.09
Mathis RenardKongsberg OL39.50
Astrid ReuschHeming Orientering30.21
Ingvild RingheimLarvik OK30.48
Sander Ryste OddenSarpsborg OL27.09
Linea Kalleson RøedOppsal Orientering25.51
Maja Kalleson RøedOppsal Orientering25.53
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL21.54
Karl Rein RådahlIL Tyrving22.16
Hilde SalvesenIL Koll25.44
Helene ScheeleNydalen SK22.39
Vigdis SigurdsdottirStokke IL44.20
Magnus SigurdssonStokke IL23.48
Amalie SkjønhaugFet OL47.20
Gaute SkjønhaugFet OL30.08
Tanja SkjåkLillehammer OK26.10
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL30.56
Milla SkålandTrøsken IL34.06
Isak SolbergFredrikstad SK30.20
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL27.41
Jon StrandKongsberg OL36.31
Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL28.50
Selma Størmer AntonsenNydalens SK18.59
Sigurd Størmer AntonsenNydalens SK18.57
Jens Vonen SvaeSarpsborg OL40.41
Synne Syversen GihleOppsal Orientering42.15
Nikolai TesloHadeland OL37.23
Marie ThomassenVaregg Fleridrett40.46
Sivert Isak TorsethGjø-Vard OL1.26.25
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett26.51
Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL37.17
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL54.09
Fredrik Funderud WedumLillehammer OK39.42
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL46.44
Thea Aksvik WienengaIdrettslaget Dyre Vaa24.11
Hans Kristian WigerModum OL38.33
Jørgen WigerModum OL39.47
Ville Emil WingstedtHalden SK30.47
Erle WoldOK Moss43.39
Adele Øen SkålandTrøsken IL36.53
Håkon ØverbyKongsberg OL32.43
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn52.41
Eirik Tjønn JacobsenIdrettslaget Dyre Vaadiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor