Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: søndag 26 juni 2016

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12N | D 11-12 | D 13-16N | D 13-16C | D 13 | D 14 | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-N | D 17-C | D 17-B | D 17-20 | D 21-K | D 21- | D 35- | D 40- | D 45-K | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 11-12 | H 13-16N | H 13-16C | H 13 | H 14 | H 15-16B | H 15 | H 16 | H 17-N | H 17-C | H 17-B | H 17-20 | H 21-K | H 21- | H 35- | H 40- | H 45-K | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR AL | DIR AK | DIR B | DIR C | DIR N | N-åpen

H 65-

2 360 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Leif BokerødIdd Sportsklubb23.00
2Willy GrønstadGimle IF23.16+0.16
3Nils-Petter WiikDriv IL23.44+0.44
4Åmund TonnaEiker OL24.33+1.33
5Tore Angell-PetersenFreidig25.33+2.33
6Hans Roar BakkenEiker OL25.44+2.44
7Torbjørn NørbechRingerike OL26.10+3.10
8Arvid GalborgenEds SK26.36+3.36
9Sveinung RekaaNotodden OL26.45+3.45
10Per-Erik ØstlieDriv IL27.03+4.03
11Lars KlyveOppsal Orientering27.04+4.04
12Torodd OsFørde IL27.41+4.41
13Atle RemmePorsgrunn OL27.46+4.46
14Tor TrøanHadeland OL28.28+5.28
15Paul SkjakerHadeland OL29.27+6.27
16Finn Ole JørgensenIK Grane Arendal Orientering29.29+6.29
17Runar KittilsenStokke IL29.39+6.39
18Ove Gunnar JacobsenStokke IL30.13+7.13
19Knut LillealternFreidig30.20+7.20
20Roalh KlevelandKvillebyns SK30.31+7.31
21Per Oskar LarsenIndre Østfold OK30.57+7.57
22Atle AlvheimFana IL32.16+9.16
23Ilmars LimbensSigulda33.20+10.20
24Ragnar Niemi BergStokke IL33.24+10.24
25Paul Martin BergRudsbygd IL33.39+10.39
26Øyvind HoveidAsker Skiklubb33.58+10.58
27Odd Arild StrandStor-Elvdal SK34.08+11.08
28Gotfred RyghModum OL36.20+13.20
29Hans Lyder HaareKonnerud IL36.46+13.46
30Nils Olav VennevikFreidig36.47+13.47
31Christer GillenäsKristinehamns OK36.49+13.49
32Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb37.04+14.04
33Elling AakreAndebu IL37.27+14.27
34Svein GrønhovdModum OL39.15+16.15
0Anders WaageFreidigdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor