Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: søndag 26 juni 2016

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12N | D 11-12 | D 13-16N | D 13-16C | D 13 | D 14 | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-N | D 17-C | D 17-B | D 17-20 | D 21-K | D 21- | D 35- | D 40- | D 45-K | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 11-12 | H 13-16N | H 13-16C | H 13 | H 14 | H 15-16B | H 15 | H 16 | H 17-N | H 17-C | H 17-B | H 17-20 | H 21-K | H 21- | H 35- | H 40- | H 45-K | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR AL | DIR AK | DIR B | DIR C | DIR N | N-åpen

H 60-

2 660 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øystein RuudFredrikstad SK21.35
2Harald HoviSkien OK23.10+1.35
3Morten DåsnesRingerike OL23.12+1.37
4Harald ThonSturla, IF23.31+1.56
5Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK24.34+2.59
6Are EriksenOslostudentenes IK24.59+3.24
7Einar JensenNydalens SK25.35+4.00
8Per Kristian EkebergIL Tyrving25.57+4.22
9Geir Holm GundersenSturla, IF26.41+5.06
10Torgeir StrandhagenRøyken OL26.45+5.10
11Øivind FadumSande Sportsklubb27.47+6.12
12Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL28.03+6.28
13Anders MalmbergKvarnsvedens GoIF OK28.35+7.00
14Bjørn GrindeOslostudentenes IK29.30+7.55
15Gunnar BejbomUddevalla OK29.50+8.15
16Einar LienLøten o-lag30.18+8.43
17Bent GalborgenIndre Østfold OK30.20+8.45
18Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering30.21+8.46
19Hugo ChristensenNotodden OL30.37+9.02
20Stein TurtumøygardMåren OK30.47+9.12
21Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss31.35+10.00
22Per Hermann KrøgerMåren OK31.40+10.05
23Magne LysbergFreidig31.49+10.14
24Sjur GjestvangOL Toten-Troll32.10+10.35
25Tommy RoosFalköpings AIK OK34.57+13.22
26Rolf LundeEiker OL35.35+14.00
27Stefan GunnarssonKristinehamns OK35.55+14.20
28Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn36.09+14.34
29Jan BøhleOL Trollo36.42+15.07
30Jan SveenRaumar Orientering36.53+15.18
31Per StensethFredrikstad SK42.52+21.17
32Kjell SvanbergRøyken OL44.05+22.30
33Even Tore SteinsholtLardal OL44.46+23.11
34Arnulf VillmoKorgen IL45.29+23.54
35Rune HalkeVestre Akers SK57.27+35.52
36Per Øivind HusbyVaregg Fleridrett58.48+37.13

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor