Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: søndag 26 juni 2016

H 55-

3 270 m, 77 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Nils HæstadFossum IF26.02
2Sixten WestlundOK Tyr27.09+1.07
3Jack BjørnsenKristiansand OK27.24+1.22
4Terje Wiig MathisenNydalens SK27.42+1.40
5Martin BagnessWarrior OC27.48+1.46
6Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL28.05+2.03
7Jon BjørgumKristiansand OK28.19+2.17
8Audun StrandlieGjø-Vard OL28.24+2.22
9Sören JonssonNydalens SK28.30+2.28
10Tore SagvoldenØstmarka OK29.36+3.34
10Arne JohannesenIL Gular29.36+3.34
12Kjell WestinPorsgrunn OL29.54+3.52
13Trond BaklidKonnerud IL29.56+3.54
14Hallvard FjærLillomarka OL30.05+4.03
14Morten DueMåren OK30.05+4.03
16Jens Kr KoplandModum OL30.14+4.12
17Egil Wickstrand IversenHeming Orientering30.19+4.17
18Jens Olav KløvrudLillomarka OL30.50+4.48
19Lars SjökvistStora Tuna OK30.56+4.54
20Terje DengerudNydalens SK31.24+5.22
21Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering31.51+5.49
22Lars FremstadLarvik OK32.06+6.04
23Egil EideIL Tyrving32.11+6.09
24Sture OttesenIndre Østfold OK32.20+6.18
25Øivind MyhreKongsberg OL32.27+6.25
26Asle JahrenRaumar Orientering32.33+6.31
27Stein Arne NegårdVang OL33.09+7.07
28Øyvind Roger HansenRøyken OL33.44+7.42
29Bjørn Are CarlssonFossum IF33.48+7.46
30Helge StubberudNydalens SK33.50+7.48
30Svein Harald HansenOK Silsand33.50+7.48
32Jan BlandkjennKristiansand OK33.55+7.53
32Martin GranlyLillomarka OL33.55+7.53
34Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL33.58+7.56
35Christopher SchiveOK Moss33.59+7.57
36Ulf WallinGöteborg Majorna OK34.10+8.08
37Frode BergersenHamar OK35.35+9.33
38Onno VerberneOL Toten-Troll35.37+9.35
39Knut EngenRaumar Orientering35.51+9.49
40Tore SundtjønnÅrvoll IL35.58+9.56
41Richard Zeiner-GundersenFossum IF35.59+9.57
42Per SchancheAsker Skiklubb36.12+10.10
43Peter ØstergaardSøllerød OK37.07+11.05
44Terje HenriksenAsker Skiklubb37.27+11.25
45Arne FossheimAsker Skiklubb37.35+11.33
46Kjell-Erik KristiansenIndre Østfold OK38.11+12.09
47Kjell MarksetIL Koll38.15+12.13
48Sigbjørn ModalsliFossum IF38.25+12.23
49Axel BromanderFredrikstad SK38.43+12.41
50Nils-olof LarssonVänersborgs SK39.10+13.08
51Jørn NordbrødenHalden SK39.26+13.24
52Richard TileyLakeland OC39.53+13.51
53Morten HulløenKristiansand OK40.32+14.30
54Tor StrandRaumar Orientering40.51+14.49
55Trygve RognstadHadeland OL41.18+15.16
56Lasse JohanssonEds SK41.50+15.48
57Arne ArnesenHamar OK41.55+15.53
58Thomas GabrielssonVästvärmlands OK42.00+15.58
59Nikolay KrupnovIL Tyrving42.34+16.32
60Kottonen HannuLynx42.49+16.47
61Tormod ØvergaardVestre Akers SK43.11+17.09
62Trond Svanøe-HafstadSteinkjer OK43.33+17.31
63Morten JohansenOK Moss43.44+17.42
64Torgeir StrandFana IL44.01+17.59
65Frode LøsetRingerike OL45.47+19.45
66Hallvard BergIL Tyrving46.35+20.33
67Tore LindaasElverum OK47.24+21.22
68Bent HaflanOL Tønsberg og omegn48.22+22.20
69Ole WiikLardal OL51.41+25.39
70Roy GjerdingOK Moss51.53+25.51
71Johan LundeIL Koll53.47+27.45
0Carl-Göran StrutzEds SKdiskvalifisert
0Donald SkantzeIL Tyrvingdiskvalifisert
0Thor Inge TollehaugEiker OLdiskvalifisert
0Bernt RognesFreidigdiskvalifisert
0Halvor JutulstadBækkelagets SKdiskvalifisert
0Morten BergliaEiker OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor