Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: søndag 26 juni 2016

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12N | D 11-12 | D 13-16N | D 13-16C | D 13 | D 14 | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-N | D 17-C | D 17-B | D 17-20 | D 21-K | D 21- | D 35- | D 40- | D 45-K | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 11-12 | H 13-16N | H 13-16C | H 13 | H 14 | H 15-16B | H 15 | H 16 | H 17-N | H 17-C | H 17-B | H 17-20 | H 21-K | H 21- | H 35- | H 40- | H 45-K | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR AL | DIR AK | DIR B | DIR C | DIR N | N-åpen

H 50-

3 270 m, 95 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gjermund RørenEiker OL24.58
2Tom Eirik EikangerIL Gular25.04+0.06
3Thor MellaOppsal Orientering25.06+0.08
4Arild AasheimGanddal IL26.18+1.20
5Nils Petter FremmingHeming Orientering26.24+1.26
6Svein-Erik SøgårdKongsberg OL26.31+1.33
7Jan Tore HenriksenNydalens SK26.55+1.57
8Jan Richard EriksenAsker Skiklubb26.57+1.59
9Jens Even StorhovFreidig27.09+2.11
10Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering27.30+2.32
11Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb27.43+2.45
12Kristian KihleRingerike OL27.47+2.49
13Øyvind DrageKongsberg OL27.57+2.59
14Tore BjørnerødOK Moss28.10+3.12
15Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering28.48+3.50
16Kim Farnes HansenLierbygda OL28.55+3.57
17Are KristiansenIL Tyrving29.03+4.05
18Arne DybdahlLillomarka OL29.12+4.14
19Øystein ØstermannHeming Orientering29.16+4.18
19Kjetil KarlsenOK Moss29.16+4.18
21Arild AndresenFossum IF29.26+4.28
22Morten HeirFossum IF29.31+4.33
23Frode HaugskottOL Trollelg30.09+5.11
24Arne BujordetKristiansand OK30.50+5.52
25Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering31.02+6.04
26Erlend SlokvikOL Toten-Troll31.16+6.18
27Owen Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett31.28+6.30
28Harald KvisliNotodden OL31.48+6.50
29Bjørn Henning GrandalIL Tyrving31.50+6.52
30Knut Erling ØenHeming Orientering31.52+6.54
31Jo WiklundNydalens SK32.00+7.02
32Hallvard KorenOK Moss32.33+7.35
32Ivar Hegbom SmebyNydalens SK32.33+7.35
34Svein Terje KolstadFreidig32.46+7.48
35Håkon LøvliAsker Skiklubb32.48+7.50
36Svend Arne YtterbølHalden SK32.59+8.01
37Geir FrøytlogEgersund OK33.06+8.08
38Arne Håkon JørgensenSandefjord OK33.09+8.11
39Andreas HuberHamar OK33.22+8.24
40Per Ola UlsethNydalens SK33.27+8.29
41Rolv Anders SystadLyn Ski33.34+8.36
42Bjørn HallanLommedalens IL33.45+8.47
43Njål SvingheimKonnerud IL33.48+8.50
44Håkon JendalFossum IF33.56+8.58
45Arne GrevskottFrol IL34.34+9.36
46Roger LysnesHedrum OL34.44+9.46
47Stein MarkhusVerdal OK34.48+9.50
48Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett34.56+9.58
49Øystein WiggenByåsen IL35.04+10.06
50Jon Erik KvarmeRøyken OL35.16+10.18
51Ole Petter HaugenNydalens SK35.17+10.19
52Steve SamuelsenBodø og Omegn IF Orientering35.48+10.50
53Roar ByeModum OL35.49+10.51
54Guttorm L EggeOslostudentenes IK35.52+10.54
55Ottar WiklundNydalens SK36.15+11.17
56Ole TørnqvistFana IL36.44+11.46
57Erlend RåheimOK Øst36.46+11.48
58Haakon ArnesenByåsen IL37.05+12.07
59Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb37.17+12.19
60Jim OlaussenHalden SK38.21+13.23
61Arild LarsenKongsberg OL38.56+13.58
62Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering38.59+14.01
63Vegard HaldenNydalens SK39.01+14.03
64Rune MalmeiSandnes IL (Rogaland)39.24+14.26
65Phil ConwayKongsberg OL39.28+14.30
66Stein H. HagenFossum IF40.01+15.03
67Terje LinløkkenØstmarka OK40.04+15.06
68Ole Petter VestølVegårshei IL40.24+15.26
69Rune S. NielsenIndre Østfold OK41.02+16.04
70Lars JacobssonDegerfors OK41.03+16.05
71Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett41.21+16.23
72Lasse ArnesenHeming Orientering42.17+17.19
73Nils Harald StaffOL Toten-Troll43.30+18.32
74Peter DirksenSauda Orienteringsklubb44.03+19.05
75Roy Vidar JohannesenIndre Østfold OK44.19+19.21
76Per Olav NærestadIF Trauma44.44+19.46
77Jon Terje EkelandOddersjaa SSK44.45+19.47
78Bjørn JohannesenKongsberg OL44.54+19.56
79Terje Ulla EikenKongsberg OL45.19+20.21
80Nils BerganNydalens SK45.43+20.45
81Sven SimonsenFredrikstad SK45.57+20.59
82Kristian StorsveenLøten o-lag46.14+21.16
83Bjørn Victor LarsenKongsberg OL48.15+23.17
84Geir PaulsenOL Trollelg48.20+23.22
85Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL48.44+23.46
86Atle Toft AlmelandFana IL49.43+24.45
87Asle KregnesKristiansand OK51.44+26.46
88Bjørn Richard KirsteSkien OK52.06+27.08
89Torgeir BrandalKongsberg OL52.48+27.50
90Roger Andre VaneboKongsberg OL53.17+28.19
91Rune RøedStokke IL54.43+29.45
92Ole Christian BangHamar OK55.27+30.29
93Oskar KaaløySandefjord OK1.24.51+59.53
0Tore SandemIndre Østfold OKdiskvalifisert
0Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor