Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: søndag 26 juni 2016

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12N | D 11-12 | D 13-16N | D 13-16C | D 13 | D 14 | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-N | D 17-C | D 17-B | D 17-20 | D 21-K | D 21- | D 35- | D 40- | D 45-K | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 11-12 | H 13-16N | H 13-16C | H 13 | H 14 | H 15-16B | H 15 | H 16 | H 17-N | H 17-C | H 17-B | H 17-20 | H 21-K | H 21- | H 35- | H 40- | H 45-K | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR AL | DIR AK | DIR B | DIR C | DIR N | N-åpen

H 40-

3 640 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tore SandvikHalden SK28.47
2Andreas JohanssonHalden SK31.00+2.13
3Steinar LandeBø OL31.27+2.40
4Espen DanevadFredrikstad SK31.31+2.44
5Erik PaulsrudIL Koll32.19+3.32
6Øyvind StoksethHalden SK32.24+3.37
7Jan Tore LudvigsenIL Koll32.31+3.44
8Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK32.46+3.59
9Thomas BedinIndre Østfold OK33.39+4.52
10Espen RøsteKongsberg OL34.22+5.35
11Ola LestebergKongsberg OL35.08+6.21
12Martin ØhmanGjø-Vard OL35.16+6.29
13Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL35.36+6.49
14Rune BlågestadIndre Østfold OK36.40+7.53
15Thomas LieFredrikstad SK36.49+8.02
16David LøverModum OL36.58+8.11
17Lars BerglundRingerike OL37.27+8.40
18Torbjørn KravdalGjø-Vard OL38.48+10.01
19Are BisethKongsberg OL38.57+10.10
20Tom BerganFet OL39.18+10.31
21Morten FismenFossum IF39.26+10.39
22Thomas OlsenAsker Skiklubb39.28+10.41
23Lars ChristiansenIndre Østfold OK40.49+12.02
24Audun BjerknesMåren OK42.17+13.30
25Kjetil EckdahlOK Horten42.49+14.02
26Kyrre GranFet OL42.54+14.07
27Jørgen FjæreHedrum OL43.25+14.38
28André JægtvikKonnerud IL44.52+16.05
28Tore Rytter JakobsenOK Moss44.52+16.05
30Tom-Vegard FeltstykketHadeland OL46.18+17.31
31Petter Oen-SivertsenTIF Viking46.40+17.53
32Øyvind LienGjø-Vard OL47.08+18.21
33Knut Jostein SætnanFossum IF47.42+18.55
34Tommy SkårbøRaumar Orientering50.21+21.34
35Dag Arne LierIndre Østfold OK50.49+22.02
36Jon DaleBergens TF51.01+22.14
37Jon-Kåre HansenTIF Viking51.27+22.40
38Atle BorgersenHedrum OL53.34+24.47
39Pål ThomassenVaregg Fleridrett54.50+26.03
40Trond Ivar FossaasGimle IF1.05.17+36.30
0Sigmund HansenGjø-Vard OLdiskvalifisert
0Vegard GrønliFreidigdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor