Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: søndag 26 juni 2016

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12N | D 11-12 | D 13-16N | D 13-16C | D 13 | D 14 | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-N | D 17-C | D 17-B | D 17-20 | D 21-K | D 21- | D 35- | D 40- | D 45-K | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 11-12 | H 13-16N | H 13-16C | H 13 | H 14 | H 15-16B | H 15 | H 16 | H 17-N | H 17-C | H 17-B | H 17-20 | H 21-K | H 21- | H 35- | H 40- | H 45-K | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR AL | DIR AK | DIR B | DIR C | DIR N | N-åpen

H 16

3 570 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Sander ArntzenAsker Skiklubb26.45
2Marius AurebekkKristiansand OK28.33+1.48
3Elias Skjolden SørensenLillomarka OL28.57+2.12Last ned GPS-spor i gpx-format
4Per Clemet WisløffAsker Skiklubb29.14+2.29
5Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering29.35+2.50
6Niels Christian HellerudHalden SK29.52+3.07
7Even LindaasVang OL29.59+3.14
8Trygve MyhrAsker Skiklubb30.07+3.22
9Njaal Ellegaard MelbyVang OL30.21+3.36
10Oliver Wallin HigginsIL Tyrving30.35+3.50
11Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb31.58+5.13
12Eskil FrøislandVang OL32.29+5.44
13Audun Melby JacobsenLardal OL32.30+5.45
14Rasmus MathisenPorsgrunn OL32.46+6.01
15Petter Astrup ArnesenHeming Orientering32.51+6.06
16Kristian RykkjeVaregg Fleridrett33.05+6.20
17Sølve DrageKongsberg OL33.22+6.37
18Mats EidsmoFreidig33.47+7.02
19Trygve Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering34.09+7.24
20Audun Uglenes BerganNydalens SK34.19+7.34
21Alexander Repstad StoremyrIL Hauken34.28+7.43
22Aslak HeimdalKonnerud IL36.08+9.23
23Jostein Svaland DaleOL Vallset/Stange36.32+9.47
24Emil StørmerFossum IF36.46+10.01
25Nikolai NordhaugKonnerud IL37.19+10.34
26Skjalg NysæterSkien OK38.43+11.58
27Oskar ArnevikRingerike OL38.46+12.01
28Kristian Fredrik LynumFreidig39.31+12.46
29Vegard LøvliAsker Skiklubb39.38+12.53
30Kristian PyttenKristiansand OK40.08+13.23
31Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK40.29+13.44
32Jonas MyhreKristiansand OK42.21+15.36
33Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL44.55+18.10
34Trym B IslandOL Tønsberg og omegn45.30+18.45
35Elias ØhmanGjø-Vard OL45.39+18.54
36Peter GisholtFossum IF46.04+19.19
37Alf Briskerud HasselvoldGrue IL56.12+29.27
38Kristian Fredrik ThomassenVaregg Fleridrett59.19+32.34
39Magnus GjerstadOsterøy IL1.07.06+40.21
0Johan EikangerIL Gulardiskvalifisert
0Stian RykkjeStord Orienteringdiskvalifisert
0Mathias RosenlundVaregg Fleridrettdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor