Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: søndag 26 juni 2016

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12N | D 11-12 | D 13-16N | D 13-16C | D 13 | D 14 | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-N | D 17-C | D 17-B | D 17-20 | D 21-K | D 21- | D 35- | D 40- | D 45-K | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 11-12 | H 13-16N | H 13-16C | H 13 | H 14 | H 15-16B | H 15 | H 16 | H 17-N | H 17-C | H 17-B | H 17-20 | H 21-K | H 21- | H 35- | H 40- | H 45-K | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR AL | DIR AK | DIR B | DIR C | DIR N | N-åpen

H 15

3 120 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Bendik EliassenFredrikstad SK23.32
2Simen Spets StorhovFreidig23.56+0.24
3Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK24.31+0.59
4Eirik BlågestadIndre Østfold OK26.02+2.30
5Gaute Kvittum NytrøenTynset IF26.11+2.39
6Marius MøllerSteinkjer OK26.56+3.24
7Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering26.58+3.26
8David RundeKristiansand OK27.51+4.19
9Lars Young VikNydalens SK28.00+4.28
10Vegard KittilsenFreidig28.09+4.37
11Sondre OttesenFredrikstad SK28.14+4.42
12Anders VestølVegårshei IL28.27+4.55
13Isak JonssonNydalens SK29.19+5.47
14Jo Even KolstadFreidig29.57+6.25
15Runar Saur ModahlFredrikstad SK31.05+7.33
16Jakob MoOL Toten-Troll32.15+8.43
17Petter Liabakk EriksenByåsen IL32.54+9.22
18Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn33.02+9.30
19Eirik ImrikFredrikstad SK33.07+9.35
20Lars SandstadFreidig33.39+10.07
21Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn36.46+13.14
22Jonas GrønliFreidig36.59+13.27
23Even GravningenStokke IL37.13+13.41
24Jonatan AuneHalden SK37.37+14.05
25Tore MarkhusVerdal OK37.40+14.08
26Odd-Anton HermansenKristiansand OK38.23+14.51
27Egil FrydenlundSturla, IF38.48+15.16
28Per Anders EckdahlOK Horten38.52+15.20
29Alexander SmebyNydalens SK39.36+16.04
30Anders HorveiRaumar Orientering41.15+17.43
31Erik MårtenssonModum OL41.41+18.09
32Ole Øivind NorstedHalden SK45.25+21.53
33Trygve Nummedal OsFørde IL48.26+24.54
34Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL49.16+25.44
35Håkon August NordbøModum OL49.53+26.21
36Lars Ranheim BrynestadRingsaker OK50.27+26.55
37Henrik KraftStjørdals-Blink Orientering52.03+28.31
38Frikk DukefossLillehammer OK52.42+29.10
39Asgeir EspelandTynset IF1.00.02+36.30
0Eirik KrokaFredrikstad SKdiskvalifisert
0Herman BrunborgNittedal OLdiskvalifisert
0Alf Johan FolgerøFreidigdiskvalifisert
0Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor