Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: søndag 26 juni 2016

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12N | D 11-12 | D 13-16N | D 13-16C | D 13 | D 14 | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-N | D 17-C | D 17-B | D 17-20 | D 21-K | D 21- | D 35- | D 40- | D 45-K | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 11-12 | H 13-16N | H 13-16C | H 13 | H 14 | H 15-16B | H 15 | H 16 | H 17-N | H 17-C | H 17-B | H 17-20 | H 21-K | H 21- | H 35- | H 40- | H 45-K | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR AL | DIR AK | DIR B | DIR C | DIR N | N-åpen

H 14

2 830 m, 48 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK20.14
2Sondre YtterbøAsker Skiklubb22.29+2.15
3Ådne SkjærsteinIL Tyrving22.40+2.26
4Vetle DrageKongsberg OL22.59+2.45
5Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL24.11+3.57
6Grunde IsaksætreGrue IL25.07+4.53
7Iver RingheimLarvik OK25.14+5.00
8Nils TveiteÅs-NMBU Orientering25.24+5.10
9Cornelius BjørkSandefjord OK25.25+5.11
10Henrik ReuschHeming Orientering26.13+5.59
11Christopher LadimOK Moss26.14+6.00
12Birk Bell LysakerFana IL27.04+6.50
13Felix FinsrudAsker Skiklubb27.43+7.29
14Gaute FosstveitRaumar Orientering27.58+7.44
15Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK28.27+8.13
16August Syrdal ØenHeming Orientering28.30+8.16
17Odin SætherFredrikstad SK28.40+8.26
18Isak Juel FagermoenFredrikstad SK29.02+8.48
19Kristian ØstermannHeming Orientering29.06+8.52
20Ferdinand FremmingHeming Orientering29.09+8.55
21Ulrik HellenTIF Viking29.19+9.05
22Eilev KvaaleAsker Skiklubb30.10+9.56
23Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering30.14+10.00
24Einar EideByåsen IL30.21+10.07
25Henrik R HoltHedrum OL33.38+13.24
26Jørgen SchjølbergTynset IF33.44+13.30
27Ole Kristian TaksdalGanddal IL34.34+14.20
28Jens KlosterFitjar IL34.48+14.34
29John OtterleiØstmarka OK35.53+15.39
30Sigurd KvammeOL Toten-Troll36.08+15.54
31Åsmund SlokvikNotodden OL36.40+16.26
32Jakob TorgersenHalden SK36.48+16.34
33Snorre SlokvikNotodden OL38.02+17.48
34Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL38.03+17.49
35Martin BirkelundAsker Skiklubb40.00+19.46
36Jonas EikåsSandefjord OK40.03+19.49
37Tore Herman KirkebøenHalden SK41.50+21.36
38Even BordalRingsaker OK42.47+22.33
39Håkon Omholt BerrefjordLardal OL44.15+24.01
40Marius BakkeFossum IF46.26+26.12
41Tage RosenlundVaregg Fleridrett46.50+26.36
42Sander BystrømIndre Østfold OK47.23+27.09
43Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb49.03+28.49
44Martin BrækkeHalden SK49.05+28.51
45Peder Bonden KjørsvikKongsberg OL50.53+30.39
46Kristoffer FjæreHedrum OL59.08+38.54
0Sondre Zahl HagenFossum IFdiskvalifisert
0Jostein RøFreidigdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor