Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: søndag 26 juni 2016

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12N | D 11-12 | D 13-16N | D 13-16C | D 13 | D 14 | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-N | D 17-C | D 17-B | D 17-20 | D 21-K | D 21- | D 35- | D 40- | D 45-K | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 11-12 | H 13-16N | H 13-16C | H 13 | H 14 | H 15-16B | H 15 | H 16 | H 17-N | H 17-C | H 17-B | H 17-20 | H 21-K | H 21- | H 35- | H 40- | H 45-K | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR AL | DIR AK | DIR B | DIR C | DIR N | N-åpen

H 13

2 830 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Teodor Mo HjelsethNydalens SK21.46
2Gaute BerganNydalens SK23.16+1.30
3Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK23.26+1.40
4Jonas MyhrAsker Skiklubb23.58+2.12
5Hans UrsetIL BUL-Tromsø24.23+2.37
6Sindre UlsakerHemsedal IL25.52+4.06
7Adam ConwayKongsberg OL25.59+4.13
8Vegard Holm JohannesenKongsberg OL26.28+4.42
9Erlend LangeggenKongsberg OL26.44+4.58
10Kasper Bakken UlsethNydalens SK27.17+5.31
11Mikkel BerglundRingerike OL27.46+6.00
12Sander Tonjer FingarsenElverum OK27.47+6.01
13Tor Erling GjølsjøOK Moss28.14+6.28
14Brage TakleKristiansand OK28.51+7.05
15Andreas DaleBergens TF29.27+7.41
16Tobias MathisenPorsgrunn OL30.10+8.24
17Magnus Strømme LidTIF Viking32.28+10.42
18Andreas Nybak UrdalGanddal IL35.11+13.25
19Birk Felland SætnanFossum IF35.47+14.01
20Vemund MølnvikFreidig35.55+14.09
21Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering36.49+15.03
22Per Ingvar TollehaugEiker OL36.56+15.10
23Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering38.26+16.40
24Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn38.51+17.05
25Johan EgerKongsberg OL40.07+18.21
26Fredrik MøllerSteinkjer OK40.20+18.34
27Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb41.13+19.27
28Jonas AarsethNydalens SK41.18+19.32
29Trygve Børte NomelandKristiansand OK41.36+19.50
30Mats LindaasElverum OK41.51+20.05
31Rolf Andreas BergNydalens SK44.29+22.43
32Elias StubberudNydalens SK44.52+23.06
33Vegard Ulseth SylteFreidig45.58+24.12
34Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb46.10+24.24
35Lars-Børge StrømsvikMeløy OK46.28+24.42
36Arthur BrunborgNittedal OL50.03+28.17
37Simen KolbergsrudRøyken OL51.55+30.09
38Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering1.11.03+49.17
Simen GravningenStokke ILdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor