Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: søndag 26 juni 2016

H 11-12

2 450 m, 54 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Halvor LøkenKongsberg OL19.02
2Sondre LadimOK Moss19.24+0.22
3Kristoffer Strømdal WikFreidig20.32+1.30
4Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK21.32+2.30
5Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb23.06+4.04
6Lars LienGjø-Vard OL24.37+5.35
7Herman Lien BackstrømHalden SK25.45+6.43
8Axel AaldeNydalens SK25.51+6.49
9Martin Størmer-AntonsenNydalens SK26.15+7.13
10Simen Hagen StrømsnesAsker Skiklubb28.07+9.05
11Henrik Kaupang LyeLarvik OK30.06+11.04
12Ludvik SætherFredrikstad SK30.25+11.23
13Marius E. AamodtOppsal Orientering31.37+12.35
14Benjamin August VikenTverlandet IL32.23+13.21
15Sindre Vie StrislandFossum IF34.45+15.43
16Alfred BjørnerødOK Moss35.03+16.01
17Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL35.21+16.19
18Rasmus BerglundRingerike OL35.44+16.42
19Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering35.58+16.56
20Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb35.59+16.57
21Øyvind LamarkGanddal IL36.48+17.46
22Liam Viggo WingstedtHalden SK37.29+18.27
23Ask OlaussenOppsal Orientering37.42+18.40
24Mathias NyhaugAsker Skiklubb38.47+19.45
25Lukas KortStor-Elvdal SK39.19+20.17
26Christian Fredrik BorgIL Koll40.34+21.32
27Hallvard TjentlandLardal OL40.52+21.50
28Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn41.22+22.20
29Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL42.15+23.13
30Martin Nøkleby MellingRingerike OL44.50+25.48
31Mikael BirkelundAsker Skiklubb46.00+26.58
32Odin FismenFossum IF46.18+27.16
33Erik ZagarLarvik OK49.55+30.53
34Lars Horten JordetVingelen IL52.06+33.04
35Theodor BjørkSandefjord OK52.09+33.07
36Borgar SkjelbredKongsberg OL53.08+34.06
37Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb53.09+34.07
38Felix R. HyllesethSentrum OK53.44+34.42
39Fridtjof ReuschHeming Orientering56.46+37.44
40Emil GrønliFreidig56.56+37.54
41Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL59.13+40.11
42Martin DybvikStokke IL1.00.52+41.50
43Mats Olsen ByeModum OL1.02.40+43.38
44Christian Funderud WedumLillehammer OK1.04.48+45.46
45Tobias Halmstad AndersenGjø-Vard OL1.05.50+46.48
46Ole Edvard SnuggerudGjø-Vard OL1.09.54+50.52
47Brage EikåsSandefjord OK1.24.20+1.05.18
0Simen Gløgård StensrudNittedal OLdiskvalifisert
0Sindre Sæl SteenFossum IFdiskvalifisert
0Lage Røhnebæk KongsrudModum OLdiskvalifisert
0Kristoffer EckdahlOK Hortendiskvalifisert
0Kristoffer EngebretsenRaumar Orienteringdiskvalifisert
0Jonas KroghOppsal Orienteringdiskvalifisert
Arne BerganKongsberg OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor