Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: søndag 26 juni 2016

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12N | D 11-12 | D 13-16N | D 13-16C | D 13 | D 14 | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-N | D 17-C | D 17-B | D 17-20 | D 21-K | D 21- | D 35- | D 40- | D 45-K | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 11-12 | H 13-16N | H 13-16C | H 13 | H 14 | H 15-16B | H 15 | H 16 | H 17-N | H 17-C | H 17-B | H 17-20 | H 21-K | H 21- | H 35- | H 40- | H 45-K | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR AL | DIR AK | DIR B | DIR C | DIR N | N-åpen

D 60-

2 390 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sirpa LiljaModum OL23.31
2Liz CampbellWarrior OC24.38+1.07
3Helga HaverstadLierbygda OL27.36+4.05
4Gerd BjørsethKrokstadøra IL27.54+4.23
5Gabriella AxelssonIdefjordens SK28.10+4.39
6Mona Bugge HaugOL Vallset/Stange28.41+5.10
7Lonka HennariikkaKalevan rasti31.30+7.59
8Unni Strand KarlsenFredrikstad SK33.56+10.25
9Kerstin BurmanKvillebyns SK34.02+10.31
10Randi Kristin NærumLarvik OK34.16+10.45
11Nina SoligardBergens TF34.36+11.05
12Lis DæhliLøten o-lag34.55+11.24
13Margrete JørandliGjø-Vard OL35.37+12.06
14Oddny JørgensenIK Grane Arendal Orientering36.21+12.50
15Mayna NossenTistedalen FL36.43+13.12
16Anne SørumRingsaker OK37.43+14.12
17Britt GunnarssonKristinehamns OK38.32+15.01
18Elle M. MelbyeHeming Orientering38.56+15.25
19Bjørg SvanbergRøyken OL39.49+16.18
20Live Joronn YtrehusRingerike OL40.42+17.11
21Aud KjemperudEiker OL44.05+20.34
22Lisa AnnersandOK Tyr44.17+20.46
23Mary HealyGEN45.08+21.37
24Gro SolnørdalRudsbygd IL45.46+22.15
25Siren GreveBergens TF46.29+22.58
26Herdis AlvheimFana IL50.21+26.50
27Wenche HjelmsethMo OK51.58+28.27
28Reidun Fallan SmaavikFreidig52.17+28.46
29Kristil KristensenOK Skeidi53.50+30.19
30Anne Lise AndreassenSandefjord OK59.07+35.36
31Inger NergaardStokke IL1.00.20+36.49
32Berit LundSandefjord OK1.09.06+45.35
33Helga PeveriEiker OL1.18.02+54.31
0Gunnel GillenäsKristinehamns OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor