Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: søndag 26 juni 2016

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12N | D 11-12 | D 13-16N | D 13-16C | D 13 | D 14 | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-N | D 17-C | D 17-B | D 17-20 | D 21-K | D 21- | D 35- | D 40- | D 45-K | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 11-12 | H 13-16N | H 13-16C | H 13 | H 14 | H 15-16B | H 15 | H 16 | H 17-N | H 17-C | H 17-B | H 17-20 | H 21-K | H 21- | H 35- | H 40- | H 45-K | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR AL | DIR AK | DIR B | DIR C | DIR N | N-åpen

D 50-

2 660 m, 63 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Alix Young VikNydalens SK25.37
2Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)27.57+2.20
3Kari ChristiansenSandefjord OK28.18+2.41
4Unn Hilde HeggedalKongsberg OL28.29+2.52
5Inger Tone NygårdEgersund OK29.34+3.57
6Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL29.50+4.13
7Gry AhlsandNydalens SK29.56+4.19
8Turid ArnesenByåsen IL30.02+4.25
9Ingvild MulenKristiansand OK30.37+5.00
10Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK31.03+5.26
11Marit JohnsenBodø og Omegn IF Orientering31.11+5.34
12Anne Marit BjergaardNydalens SK31.26+5.49
13Anne Marit BordalRingsaker OK31.41+6.04
14Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL31.52+6.15
15Mona J. MølnvikFreidig32.32+6.55
16Heidi SchatvetNotodden OL32.43+7.06
17Tove HeimdalKonnerud IL32.45+7.08
18Mona Høiås SætherFreidig33.01+7.24
19Tiri RebårdSandefjord OK33.05+7.28
20Dagrun MelkildHeming Orientering33.19+7.42
20Anne C TurterNydalens SK33.19+7.42
22Gunn-Torill HokholtKolbotn og Skimt OL33.55+8.18
22Anita Sørensen DrageKongsberg OL33.55+8.18
24Nina-Beate LiabakkByåsen IL34.15+8.38
25Hilde StorløkkenKongsberg OL34.54+9.17
26Ragnhild HaldKristiansand OK35.30+9.53
27Vanja StaffOL Toten-Troll35.36+9.59
28Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb35.37+10.00
29Kristin D SelvigNydalens SK35.50+10.13
30Hege FjellbirkelandIL Gular37.09+11.32
31Ida EngenRaumar Orientering37.15+11.38
32Else GrandalIL Tyrving37.44+12.07
33Ingrid HernesØstmarka OK38.06+12.29
34Hilde ForbordMalvik IL38.21+12.44
35Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL39.07+13.30
36Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn40.06+14.29
37Lill-Ann TorpSandefjord OK40.54+15.17
38Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering40.58+15.21
39Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering43.39+18.02
40Marit Sylte LundanesEmblem IL44.45+19.08
41Maria PerssonAsker Skiklubb45.09+19.32
42Magnhild T. MølnvikFossum IF46.45+21.08
43Elisabeth HetlevikKongsberg OL47.50+22.13
44Torild MyrliTIF Viking48.07+22.30
45Ida SyversenRøyken OL48.32+22.55
46Helena StubberudNydalens SK49.04+23.27
47Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK49.51+24.14
48Nina Hansen-MøllerudKongsberg OL50.17+24.40
49Tove Beate JelstadModum OL50.29+24.52
50Anne Catherine EkrollRaumar Orientering50.39+25.02
51Eva SyversenRøyken OL52.02+26.25
52Kristin NilssenMo OK52.31+26.54
53Kirsti RogstadKongsberg OL52.47+27.10
54Monica NordbrødenHalden SK56.55+31.18
55Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK58.01+32.24
56Hege HeibergHadeland OL1.01.41+36.04
57Siw SolstadIL Tyrving1.03.03+37.26
58Irene SkiriBodø og Omegn IF Orientering1.10.20+44.43
59Kristin FleisjeNittedal OL1.14.28+48.51
60Yolanda DirksenSauda Orienteringsklubb1.26.09+1.00.32
0Kari MadslienNydalens SKdiskvalifisert
0Rine HanssenByåsen ILdiskvalifisert
0Anne MadslienNydalens SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor