Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: søndag 26 juni 2016

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12N | D 11-12 | D 13-16N | D 13-16C | D 13 | D 14 | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-N | D 17-C | D 17-B | D 17-20 | D 21-K | D 21- | D 35- | D 40- | D 45-K | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 11-12 | H 13-16N | H 13-16C | H 13 | H 14 | H 15-16B | H 15 | H 16 | H 17-N | H 17-C | H 17-B | H 17-20 | H 21-K | H 21- | H 35- | H 40- | H 45-K | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR AL | DIR AK | DIR B | DIR C | DIR N | N-åpen

D 45-

3 160 m, 86 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ingrid UndstadLarvik OK26.31
2Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK26.50+0.19
3Gro Sandstad EidsmoFreidig27.37+1.06
4Jorun RuudAsker Skiklubb27.55+1.24
5Berit Sofie WiklundNydalens SK28.29+1.58
6Hanne Lerche RaadalHalden SK29.30+2.59
7Hilde GrønengLillehammer OK29.52+3.21
8Heidi ArnesenFreidig30.19+3.48
9Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK31.02+4.31
10Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb31.12+4.41
10Karianne StrømmeTIF Viking31.12+4.41
12Maria JonssonNydalens SK31.14+4.43
13Hilda ØfsthusAsker Skiklubb31.21+4.50
14Kirsti KringhaugRingerike OL31.22+4.51
15Sigrun Hernes YtterbøAsker Skiklubb31.33+5.02
16Gøril EideByåsen IL31.54+5.23
17Hege FeiringIL Tyrving32.21+5.50
18Kristin SandvenNotodden OL33.03+6.32
19Marit B. EithunNittedal OL33.12+6.41
20Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF33.13+6.42
21Anne Guro NøklebyRingerike OL33.15+6.44
22Mona LomeHamar OK33.20+6.49
23Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK34.03+7.32
24Doris Stien KaspersenMo OK34.58+8.27
25Signe Astrup ArnesenHeming Orientering35.07+8.36
26Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL35.20+8.49
27Isa HeggedalKonnerud IL35.27+8.56
28Hege SolerødGjø-Vard OL35.33+9.02
29Hilde VassendPorsgrunn OL36.05+9.34
30Ingrid KvistadKongsberg OL36.15+9.44
31Ingrid Eide RappRaumar Orientering36.41+10.10
32Runa Lien BackstrømHalden SK36.45+10.14
33Irene Felde OlaussenHalden SK36.46+10.15
34Annette Cecilie ArentzSandefjord OK37.11+10.40
35Katrine BakkeFossum IF37.44+11.13
36Torunn Spets StorhovFreidig37.57+11.26
37Tove AasheimAskøy OL38.17+11.46
38Ina Cecilie LandroKonnerud IL38.52+12.21
39Trine OldernesLillomarka OL39.11+12.40
40Hanne Løver ThonModum OL39.12+12.41
41Vibeke ØyeIL Gular40.43+14.12
42Janita SkogengEmblem IL40.56+14.25
43Ragnhild BalsvikOsterøy IL41.19+14.48
44Frauke Schmitt GranHalden SK41.29+14.58
45Mette WanvikStjørdals-Blink Orientering43.35+17.04
46Ingeborg ØderudBækkelagets SK43.53+17.22
47Hanne NarvestadHalden SK44.33+18.02
48Gunn Elin RudiHadeland OL44.37+18.06
49Hilde HovdenakModum OL45.22+18.51
50Marit-Elin IdenOK Moss45.52+19.21
51Christine Roll PaulsenFredrikstad SK45.53+19.22
52Aud Ellen BrevikSturla, IF46.12+19.41
53Siri Thortveit MyhreKristiansand OK46.50+20.19
54Heidi MyklemyrEiker OL47.19+20.48
55Heidi ØstliRaumar Orientering47.42+21.11
56Grethe Paulsen VieHaugesund IL Orientering48.50+22.19
57Anita SælevikHaugesund IL Orientering49.11+22.40
58Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL49.19+22.48
59Marianne HaugeHisøy OK49.20+22.49
60Marianne LykkeEmblem IL49.33+23.02
61Barbara Willkommen EikenKongsberg OL49.52+23.21
62Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering50.11+23.40
63Lenka WestinPorsgrunn OL50.26+23.55
64Arnhild U. BråtenVegårshei IL50.31+24.00
65Hege MelbyLardal OL51.04+24.33
66Solveig BerganNydalens SK52.20+25.49
67Åse Reidun KregnesKristiansand OK52.29+25.58
68Marit GanoRøyken OL52.45+26.14
69Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb53.07+26.36
70Anita StensethSnertingdal IF Orientering54.01+27.30
71Marianne ReuschHeming Orientering54.14+27.43
72Vibeke LamarkGanddal IL54.15+27.44
73Eli Bonden KjørsvikKongsberg OL54.38+28.07
74Toini SkyttersæterKonnerud IL55.25+28.54
75Anne NilsenÅs-NMBU Orientering56.45+30.14
76Mette SpangbergKonnerud IL57.29+30.58
77Tone Sølie LysnesHedrum OL57.55+31.24
78Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering58.20+31.49
79Torill VisterIndre Østfold OK1.01.29+34.58
80Kathrine LunøeNydalens SK1.03.24+36.53
81Anna-Lena JacobssonDegerfors OK1.05.30+38.59
82Gro BørteKristiansand OK1.06.10+39.39
83Solveig KongsrudModum OL1.16.09+49.38
0Sigrid MelkildFreidigdiskvalifisert
0Stine ArntzenSandefjord OKdiskvalifisert
0Tonje HolmOK Mossdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor