Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: søndag 26 juni 2016

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12N | D 11-12 | D 13-16N | D 13-16C | D 13 | D 14 | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-N | D 17-C | D 17-B | D 17-20 | D 21-K | D 21- | D 35- | D 40- | D 45-K | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 11-12 | H 13-16N | H 13-16C | H 13 | H 14 | H 15-16B | H 15 | H 16 | H 17-N | H 17-C | H 17-B | H 17-20 | H 21-K | H 21- | H 35- | H 40- | H 45-K | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR AL | DIR AK | DIR B | DIR C | DIR N | N-åpen

D 40-

3 160 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL27.28
2Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL28.19+0.51
3Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK29.19+1.51
4Astrid KravdalGjø-Vard OL30.04+2.36
5Mari Angell-PetersenFreidig30.06+2.38
6Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF31.52+4.24
7Birgit Økern JensenKonnerud IL33.13+5.45
8Anne UrsetIL BUL-Tromsø33.21+5.53
9Ingjerd SommerstadKongsberg OL35.42+8.14
10Kari StrandKongsberg OL35.55+8.27
11Audrun UtskarpenOslostudentenes IK36.48+9.20
12Kristin EgerKongsberg OL36.56+9.28
13Sara MathisenPorsgrunn OL37.01+9.33
14Heidi TronbølFet OL37.25+9.57
15Liv SchjervenLardal OL37.51+10.23
16Line Skjevik ArnevikRingerike OL38.39+11.11
17Anne Kjersti BriskerudGrue IL38.49+11.21
18Monica BerglundRingerike OL38.56+11.28
19Ann Helen Aabogen HaugaardIndre Østfold OK41.18+13.50
20Elin KallesonOppsal Orientering41.20+13.52
21Katrine AndersenFreidig41.47+14.19
22Linda M. Torper BystrømIndre Østfold OK42.00+14.32
23Silje IslandOL Tønsberg og omegn42.25+14.57
24Sigrid Melander VieFossum IF43.33+16.05
25Margot Bolstad LynumFreidig44.33+17.05
26Linn Carina DalandKristiansand OK44.40+17.12
27Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering45.44+18.16
28Målfrid KonstKristiansand OK46.43+19.15
29Line NybakkenÅs-NMBU Orientering48.00+20.32
30Trude HansenBerger og Svelvik OL52.12+24.44
31Åse NysæterSkien OK53.23+25.55
32Kirsti Gimnes AreOppsal Orientering57.28+30.00
33Ingvild EckdahlOK Horten58.51+31.23
34Ida Christine ParnemoOslostudentenes IK1.02.53+35.25
35Linda FredhMåren OK2.03.32+1.36.04
0Eli Ringstad LienGjø-Vard OLdiskvalifisert
Lene RykkjeVaregg Fleridrettbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor