Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: søndag 26 juni 2016

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12N | D 11-12 | D 13-16N | D 13-16C | D 13 | D 14 | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-N | D 17-C | D 17-B | D 17-20 | D 21-K | D 21- | D 35- | D 40- | D 45-K | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 11-12 | H 13-16N | H 13-16C | H 13 | H 14 | H 15-16B | H 15 | H 16 | H 17-N | H 17-C | H 17-B | H 17-20 | H 21-K | H 21- | H 35- | H 40- | H 45-K | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR AL | DIR AK | DIR B | DIR C | DIR N | N-åpen

D 21-

3 570 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gitte BromanderFredrikstad SK32.10
2Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK34.42+2.32
3Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL35.29+3.19
4Helen MartinsenIL Gular38.29+6.19
5Oda WennemoHalden SK38.48+6.38
6Ida HopeOslostudentenes IK39.12+7.02
7Anneke Hald BjørgumKristiansand OK39.27+7.17
8Live LindemarkAsker Skiklubb39.37+7.27
9Celine RenardKongsberg OL40.26+8.16
10Lene Therese MyrlandNotodden OL40.35+8.25
11Sølvi FossøyEiker OL41.15+9.05
12Anita HillerenEiker OL41.31+9.21
13Marianne BakkenNydalens SK43.12+11.02
14Belinda Jørandli RudsengenOslostudentenes IK43.40+11.30
14Anne Marthe PeveriEiker OL43.40+11.30
16Dorthe Kühl PetersenLillomarka OL44.04+11.54
17Kjersti Adéla WestinKristiansand OK45.24+13.14
18Nina Jeanette TollehaugEiker OL45.32+13.22
19Pia Skyttersæter IversenHeming Orientering45.40+13.30
20Rikke Skyttersæter IversenHeming Orientering46.06+13.56
21Monica Meum JohansenOK Moss47.24+15.14
22Astri Marie RemmePorsgrunn OL47.38+15.28
23Julie BøbelNydalens SK48.59+16.49
24Bjørg GranlyFreidig49.48+17.38
25Ingvild BrekkeNTNUI50.41+18.31
26Sunniva Nergaard BergStokke IL51.00+18.50
27Toril FalkenbergStavanger Orienteringsklubb51.53+19.43
28Marie Hammer IversenØstmarka OK53.57+21.47
29Heidi JensenNTNUI54.40+22.30
30Ida Elisabeth FinstadNTNUI59.25+27.15
31Ane Næsset RamtvedtIL Tyrving1.13.49+41.39
0Hanne Maria VisterOslostudentenes IKdiskvalifisert
Inger Anita TollehaugEiker OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor