Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: søndag 26 juni 2016

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12N | D 11-12 | D 13-16N | D 13-16C | D 13 | D 14 | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-N | D 17-C | D 17-B | D 17-20 | D 21-K | D 21- | D 35- | D 40- | D 45-K | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 11-12 | H 13-16N | H 13-16C | H 13 | H 14 | H 15-16B | H 15 | H 16 | H 17-N | H 17-C | H 17-B | H 17-20 | H 21-K | H 21- | H 35- | H 40- | H 45-K | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR AL | DIR AK | DIR B | DIR C | DIR N | N-åpen

D 16

3 120 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marlin HaavengenKongsberg OL26.37
2Ragne WiklundNydalens SK27.03+0.26
3Hanne VassendPorsgrunn OL27.15+0.38
4Hedda Raadal BjørloHalden SK27.59+1.22
5Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb28.49+2.12
6Ingrid G. KvålsgardFossum IF28.56+2.19
7Maren NorderudIL Tyrving31.01+4.24
8Lene Berg HanssenByåsen IL31.48+5.11
9Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF32.00+5.23
10Dina ReitanFreidig32.17+5.40
11Helene EgerKongsberg OL34.34+7.57
12Aurora GjølsjøOK Moss34.35+7.58
13Andrine Harriet FremstadLarvik OK34.45+8.08
14Ingrid MadslienNydalens SK34.54+8.17
15Ingrid HasaasFossum IF35.00+8.23
16Maria Rørvik HaverLillomarka OL35.06+8.29
17Linn Mei WaalerMåren OK35.26+8.49
18Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL35.35+8.58
19Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK36.26+9.49
20Elisabeth HesselbergLarvik OK36.50+10.13
21Hanna NysæterSkien OK37.20+10.43
22Eli KolstadMo OK37.32+10.55
23Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL38.41+12.04
24Lotte MyklemyrEiker OL39.53+13.16
25Kathinka RogstadKongsberg OL40.04+13.27
26Marie HansenSarpsborg OL42.01+15.24
27Anna MeenPorsgrunn OL42.14+15.37
28Kaya DirksenSauda Orienteringsklubb43.08+16.31
29Elisabeth BrækkeHalden SK45.19+18.42
30Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK49.00+22.23
31Lisa JenssenHalden SK49.51+23.14
32Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular54.53+28.16
33Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL55.27+28.50
34Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK58.44+32.07
35Vera Gano MønnichRøyken OL1.07.13+40.36
0Anna Emilie TorsethGjø-Vard OLdiskvalifisert
0Hanna Lye MoumHalden SKdiskvalifisert
0Frida Bakken UlsethNydalens SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor