Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: søndag 26 juni 2016

D 16

3 120 m, 38 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marlin HaavengenKongsberg OL26.37
2Ragne WiklundNydalens SK27.03+0.26
3Hanne VassendPorsgrunn OL27.15+0.38
4Hedda Raadal BjørloHalden SK27.59+1.22
5Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb28.49+2.12
6Ingrid G. KvålsgardFossum IF28.56+2.19
7Maren NorderudIL Tyrving31.01+4.24
8Lene Berg HanssenByåsen IL31.48+5.11
9Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF32.00+5.23
10Dina ReitanFreidig32.17+5.40
11Helene EgerKongsberg OL34.34+7.57
12Aurora GjølsjøOK Moss34.35+7.58
13Andrine Harriet FremstadLarvik OK34.45+8.08
14Ingrid MadslienNydalens SK34.54+8.17
15Ingrid HasaasFossum IF35.00+8.23
16Maria Rørvik HaverLillomarka OL35.06+8.29
17Linn Mei WaalerMåren OK35.26+8.49
18Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL35.35+8.58
19Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK36.26+9.49
20Elisabeth HesselbergLarvik OK36.50+10.13
21Hanna NysæterSkien OK37.20+10.43
22Eli KolstadMo OK37.32+10.55
23Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL38.41+12.04
24Lotte MyklemyrEiker OL39.53+13.16
25Kathinka RogstadKongsberg OL40.04+13.27
26Marie HansenSarpsborg OL42.01+15.24
27Anna MeenPorsgrunn OL42.14+15.37
28Kaya DirksenSauda Orienteringsklubb43.08+16.31
29Elisabeth BrækkeHalden SK45.19+18.42
30Ida Aabogen HaugaardIndre Østfold OK49.00+22.23
31Lisa JenssenHalden SK49.51+23.14
32Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular54.53+28.16
33Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL55.27+28.50
34Ida-Synnøve KristiansenFredrikstad SK58.44+32.07
35Vera Gano MønnichRøyken OL1.07.13+40.36
0Anna Emilie TorsethGjø-Vard OLdiskvalifisert
0Hanna Lye MoumHalden SKdiskvalifisert
0Frida Bakken UlsethNydalens SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor