Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: søndag 26 juni 2016

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12N | D 11-12 | D 13-16N | D 13-16C | D 13 | D 14 | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-N | D 17-C | D 17-B | D 17-20 | D 21-K | D 21- | D 35- | D 40- | D 45-K | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 11-12 | H 13-16N | H 13-16C | H 13 | H 14 | H 15-16B | H 15 | H 16 | H 17-N | H 17-C | H 17-B | H 17-20 | H 21-K | H 21- | H 35- | H 40- | H 45-K | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR AL | DIR AK | DIR B | DIR C | DIR N | N-åpen

D 15

3 120 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jenny BaklidKonnerud IL24.25
2Tale StrandKongsberg OL26.57+2.32
3Janne Tjørhom AasheimGanddal IL28.32+4.07
4Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)30.27+6.02
5Ingvild LangeggenKongsberg OL31.29+7.04
6Karoline BjørnerødOK Moss31.35+7.10
7Mari Kilskar GrevskottFrol IL31.42+7.17
8Mari Strømme LidTIF Viking32.13+7.48
9Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb33.15+8.50
10Ada WulfsbergNydalens SK33.21+8.56
11Ingeborg RognstadHadeland OL34.10+9.45
12Kristine Eide RappRaumar Orientering34.11+9.46
13Ane Sofie KroghOppsal Orientering35.18+10.53
14Tora Aasheim NymarkTIF Viking35.49+11.24
15Silje KregnesKristiansand OK36.11+11.46
16Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering36.34+12.09
17Mari Landro SvingheimKonnerud IL37.06+12.41
18Marte Karine LarsenKongsberg OL38.18+13.53
19Marie LilandNydalens SK40.12+15.47
20Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL41.06+16.41
21Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL43.53+19.28
22Karen Hoel JomaasFossum IF44.22+19.57
23Anna Vangen LunåsmoTynset IF44.41+20.16
24Emma DanevadFredrikstad SK45.06+20.41
25Andrea RanvikKonnerud IL45.13+20.48
26Anniken RanvikKonnerud IL45.48+21.23
27Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL46.14+21.49
28Marie Oen-SivertsenTIF Viking53.38+29.13
0Hanne Eide RappRaumar Orienteringdiskvalifisert
0Kaisa AntonsenFredrikstad SKdiskvalifisert
0Johanne Midttun SystadNydalens SKdiskvalifisert
0Sigrid EkelandOddersjaa SSKdiskvalifisert
0Inga SandvoldTynset IFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor