Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: søndag 26 juni 2016

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12N | D 11-12 | D 13-16N | D 13-16C | D 13 | D 14 | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-N | D 17-C | D 17-B | D 17-20 | D 21-K | D 21- | D 35- | D 40- | D 45-K | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 11-12 | H 13-16N | H 13-16C | H 13 | H 14 | H 15-16B | H 15 | H 16 | H 17-N | H 17-C | H 17-B | H 17-20 | H 21-K | H 21- | H 35- | H 40- | H 45-K | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR AL | DIR AK | DIR B | DIR C | DIR N | N-åpen

D 14

2 660 m, 31 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffR
1Oda ScheeleNydalens SK21.47
2Åsne HaavengenKongsberg OL22.28+0.41
3Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL23.58+2.11
4Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb24.01+2.14
5Marte Madslien BakkenNydalens SK25.16+3.29
6Amélie AamodtOppsal Orientering25.40+3.53
7Kristine KravdalGjø-Vard OL25.54+4.07
8Marieluise Schmitt GranHalden SK26.04+4.17
9Ingrid BlindheimLillomarka OL26.15+4.28Last ned GPS-spor i gpx-format
10Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular26.42+4.55
11Mina SchjervenLardal OL28.49+7.02
12Ingrid LamarkGanddal IL29.26+7.39
13Tina KallesonOppsal Orientering31.28+9.41
14Pernille SønsterudbråtenRaumar Orientering31.55+10.08
15Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK32.15+10.28
16Nina PedersenSarpsborg OL33.15+11.28
17Berthe TesloHadeland OL34.14+12.27
18Synne Marie JenssenHalden SK35.06+13.19
19Ida Sofie HjortlandLarvik OK35.38+13.51
20Alexandra AngvollFredrikstad SK36.12+14.25
21Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL36.41+14.54
22Ingrid Bogen ArenthSturla, IF36.47+15.00
23Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL37.16+15.29
24Karoline TorøKongsberg OL45.32+23.45
25Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL45.55+24.08
26Yngvild Langedal BreivikNydalens SK46.31+24.44
27Alexandra LinløkkenØstmarka OK53.00+31.13
28Petra HoveidAsker Skiklubb55.52+34.05
29Inga Cathrin WinsvoldØstmarka OK1.03.18+41.31
0Hedda Sofie IrgensBodø og Omegn IF Orienteringdiskvalifisert
0Hedda Johanne Slang SundsetvikHalden SKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor