Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: søndag 26 juni 2016

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12N | D 11-12 | D 13-16N | D 13-16C | D 13 | D 14 | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-N | D 17-C | D 17-B | D 17-20 | D 21-K | D 21- | D 35- | D 40- | D 45-K | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 11-12 | H 13-16N | H 13-16C | H 13 | H 14 | H 15-16B | H 15 | H 16 | H 17-N | H 17-C | H 17-B | H 17-20 | H 21-K | H 21- | H 35- | H 40- | H 45-K | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR AL | DIR AK | DIR B | DIR C | DIR N | N-åpen

D 13

2 660 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Pia Young VikNydalens SK20.11
2Kristin Melby JacobsenLardal OL25.08+4.57
3Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK25.48+5.37
4Eline SchjervenLardal OL27.43+7.32
5Johanna Sofie LongfjeldModum OL28.26+8.15
6Frida SolsrudNydalens SK32.11+12.00
7Elise Wærp HaugeNydalens SK32.46+12.35
8Kristin LundanesEmblem IL33.23+13.12
9Mari ØverbyKongsberg OL34.32+14.21
10Astrid RognstadHadeland OL35.25+15.14
11Serine Skogeng ReitenEmblem IL35.41+15.30
12Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering35.48+15.37
13Trude MarkhusVerdal OK35.52+15.41
14Johanne Rognerud BøeFossum IF36.11+16.00
15Mari EidsmoFreidig36.38+16.27
16Helene Bjørkvold JendalFossum IF36.42+16.31
17Elida Sagli GudimIndre Østfold OK37.53+17.42
18Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK38.02+17.51
19Nora Marie EnerhaugenRingerike OL38.33+18.22
20Mille JægtvikKonnerud IL38.58+18.47
21Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering39.27+19.16
22Ida SolliMo OK39.40+19.29
23Marie Roll-TørnqvistFana IL40.44+20.33
24Dina Sofie Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb41.40+21.29
25Ane Malene KolstadFreidig42.17+22.06
26Noor Dirro-HeluMåren OK42.22+22.11
27Hedda SpangbergKonnerud IL48.32+28.21
28Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering51.19+31.08
29Luciana Maria SvadsMåren OK52.02+31.51
30Sofie GammelsæterKolbotn og Skimt OL55.42+35.31
31Emma Bangstad BergersenHamar OK56.31+36.20
32Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK1.01.23+41.12
33Hannah MansNydalens SK1.02.14+42.03
34Oda SørlieNydalens SK1.05.57+45.46
Silje Elise HusdalStavanger Orienteringsklubbbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor