Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival mellom
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: søndag 26 juni 2016

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12N | D 11-12 | D 13-16N | D 13-16C | D 13 | D 14 | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-N | D 17-C | D 17-B | D 17-20 | D 21-K | D 21- | D 35- | D 40- | D 45-K | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 11-12 | H 13-16N | H 13-16C | H 13 | H 14 | H 15-16B | H 15 | H 16 | H 17-N | H 17-C | H 17-B | H 17-20 | H 21-K | H 21- | H 35- | H 40- | H 45-K | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR AL | DIR AK | DIR B | DIR C | DIR N | N-åpen

D 11-12

2 450 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathea Spets StorhovFreidig22.52
2Mari AarsethNydalens SK24.05+1.13
3Eline Horten JordetVingelen IL25.10+2.18
4Marie KvarmeRøyken OL26.01+3.09
5Inga Skaarer WiklundNydalens SK28.45+5.53
6Marie KravdalGjø-Vard OL29.50+6.58
7Marie ScheeleNydalens SK33.04+10.12
8Anna TaksdalGanddal IL33.35+10.43
9Tora KittilsenFreidig34.25+11.33
10Vilde Hagen-TafjordHalden SK35.46+12.54
11Iril RingheimLarvik OK36.00+13.08
12Mina Akiko JohnsenRøyken OL36.19+13.27
13Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb37.32+14.40
14Nora Christine HansenRøyken OL37.42+14.50
15Frida Hovgaard EisvangOK Moss38.00+15.08
16Maria Strømdal WikFreidig38.11+15.19
17Synne SandvenNotodden OL38.41+15.49
18Guro SchjølbergTynset IF40.19+17.27
19Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn41.18+18.26
20Hannah Syrdal ØenHeming Orientering41.47+18.55
21Emma Helene OlsenHalden SK42.45+19.53
22Eileen BjanesIL Tyrving42.56+20.04
23Aino VirtanenAngelniemen Ankkuri43.44+20.52
24Kathinka Zahl HagenFossum IF44.02+21.10
25Vida Helland-HansenIL Tyrving44.35+21.43
26Una KittilsenFreidig45.01+22.09
27Mille Baastad BergIL Tyrving45.23+22.31
28Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL47.22+24.30
29Lene HaugeHisøy OK47.47+24.55
30Maria KostølKristiansand OK48.01+25.09
31Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL50.06+27.14
32Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb51.55+29.03
33Julie Sophie WoldOK Moss54.31+31.39
34Ingeborg EikåsSandefjord OK55.01+32.09
35Elma Sagli GudimIndre Østfold OK56.19+33.27
36Anne FrøislandVang OL58.58+36.06
37Ada Othilie Dahl BorkamoNotodden OL59.15+36.23
38Marie Lien BackstrømHalden SK1.00.49+37.57
39Marie SaugestadNydalens SK1.05.35+42.43
40Helle KvalheimHalden SK1.14.35+51.43
41Andrea Kirkenes FjellRøyken OL1.17.25+54.33
42Mathilde FossaasGimle IF1.21.45+58.53

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor