Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: lørdag 25 juni 2016

Asker Skiklubb

74 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Sondre YtterbøH 14 (48)25.467.37
2Jonas MyhrH 13 (42)25.24+1.028.43
2Anne Lise ØfsthusD 75- (4)1.08.44+4.1221.36
2Jostein F. TellnesH 35- (11)1.32.11+24.1110.48
2Jon OIav HjerpaasenH 17-C (5)1.05.37+26.0619.31
2Sander ArntzenH 16 (42)48.18+0.467.51
2Guro HjerpaasenD 13-16C (9)1.23.29+3.4924.50
2Lotte Jauhojärvi MarkussenD 16 (32)53.20+5.5010.22
3Kjersti Fuglseth OlsenD 21-K (29)59.08+7.5111.30
5Pål SkogedalH 21- (29)1.21.31+6.528.44
5Jan Richard EriksenH 50- (96)47.43+6.158.13
6Bjørn GunnerødH 75- (24)1.00.44+9.4517.03
7Magne AasH 17-B (30)47.12+8.3213.57
7Reidar FossumH 60- (43)46.08+6.039.55
7Sigrun Hernes YtterbøD 45- (76)49.43+7.5611.32
8Jon Arvid FossumH 60- (43)46.21+6.169.58
8Live LindemarkD 21- (24)1.24.14+17.5112.04
8Arild NyhaugH 17-B (30)47.33+8.5314.04
9Anna Øfsthus GravirD 15 (36)58.32+10.1913.34
9Henrik Fredriksen AasH 16 (42)1.00.26+12.549.49
9Felix FinsrudH 14 (48)32.24+6.389.35
10Kjetil HagenDIR B (60)39.20+6.2211.59
10Trond RønnebergH 55- (84)57.43+8.1710.23
12Mikael BirkelundH 11-12 (64)31.00+8.0510.00
13Dag Otter JohansenDIR B (60)41.01+8.0312.30
14Jakob RastadH 11-12 (64)32.24+9.2910.27
14Per Clemet WisløffH 16 (42)1.04.05+16.3310.25
14Jørn Bue OlsenH 65- (54)57.09+14.1512.17
15Jorun RuudD 45- (76)57.20+15.3313.18
16Jakob Backer-TellnesH 11-12 (64)32.52+9.5710.36Last ned GPS-spor i gpx-format
16Sverre WisløffH 45-K (22)1.25.54+27.1516.36
16Per Anders YtterbøH 17-B (30)58.03+19.2317.10
17Ragnhild Øfsthus GravirD 11-12 (48)36.35+12.1611.48
17Torstein KvaaleH 45-K (22)1.28.43+30.0417.09
17Gunhild MyhrD 17-B (40)59.28+17.5117.35
18Simen Aure SkogedalH 13 (42)36.13+11.5112.26
18Arne ØfsthusH 75- (24)1.29.06+38.0725.01
22Ann Katrin OlsenD 50- (65)1.05.57+13.1914.10
22Øyvind GylverH 60- (43)59.17+19.1212.44
23Martin Johannessen LinneboH 11-12 (64)35.21+12.2611.24
23Vegard LøvliH 16 (42)1.10.56+23.2411.32
23Petra HoveidD 14 (31)48.09+22.2316.32
25Margrete EngzeliusD 50- (65)1.08.01+15.2314.37
25Edel Sofie NilsenD 55- (41)1.08.43+22.2215.45
27Øystein RastadH 40- (45)1.34.29+37.2412.21
27Trygve MyhrH 16 (42)1.15.17+27.4512.14
29Torleif GaltelandDIR B (60)48.06+15.0814.39
30Hans O AugedalH 65- (54)1.12.06+29.1215.30
31Martin BirkelundH 14 (48)47.27+21.4114.02
34Simen Hagen StrømsnesH 11-12 (64)38.16+15.2112.20
34Tore VaajeH 70- (46)1.06.42+24.4618.44
34Håkon LøvliH 50- (96)1.01.27+19.5910.35
34Arne FossheimH 55- (84)1.07.21+17.5512.08
35Eilev KvaaleH 14 (48)48.33+22.4714.21
38Frikk Alvaro EmbergsrudH 14 (48)51.36+25.5015.15
39Maren Aure SkogedalD 11-12 (48)47.44+23.2515.23
39Øyvind HoveidH 65- (54)1.20.04+37.1017.13
40Bjørn GulbrandsenH 50- (96)1.04.22+22.5411.05
41Kristian Fredriksen AasH 13 (42)1.23.30+59.0828.41
41Ole Henrik WoxholthH 14 (48)1.00.04+34.1817.46
45Mathias NyhaugH 11-12 (64)44.32+21.3714.21
46Terje HenriksenH 55- (84)1.12.49+23.2313.07
48Maria PerssonD 50- (65)1.32.20+39.4219.51
50Emil Ruud FossheimH 11-12 (64)49.48+26.5316.03
54Axel HoveidDIR AK (94)1.11.58+37.2414.39
60Nina BirkelundDIR AK (94)1.15.30+40.5615.22
66Øyvind Johannessen LinneboH 50- (96)1.17.13+35.4513.18
82Gjermund GravirH 45- (105)1.22.05+38.5113.20
Silje Ruud FossheimD -10 (25)31.4414.45
Astrid YtterbøD -10 (25)26.0612.08
Mathias BirkelundH -10 (28)31.3714.42
Brage Fuglseth OlsenN-åpen (128)21.4511.05
Mikkel RastadN-åpen (128)20.2010.22
0Ellen Aure SkogedalD 45- (76)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor