Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: lørdag 25 juni 2016

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12N | D 11-12 | D 13-16N | D 13-16C | D 13 | D 14 | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-N | D 17-C | D 17-B | D 17-20 | D 21-K | D 21- | D 35- | D 40- | D 45-K | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 11-12 | H 13-16N | H 13-16C | H 13 | H 14 | H 15-16B | H 15 | H 16 | H 17-N | H 17-C | H 17-B | H 17-20 | H 21-K | H 21- | H 35- | H 40- | H 45-K | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR AL | DIR AK | DIR B | DIR C | DIR N | N-åpen

IL Tyrving

44 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Mari Jevne ArnesenD 21- (24)1.06.239.30
1Svein S JacobsenH 65- (54)42.549.13
2Anett WallinD 45-K (22)49.32+5.2714.26
2Kristoffer JacobsenDIR AK (94)37.14+2.407.34
2Ida TiltnesD 21- (24)1.12.00+5.3710.18
2Astrid FiskumD 17-20 (14)1.06.06+3.0212.51
3Silje Lund HovdenD 11-12N (5)15.58+2.038.08
3Ingrid Lund HovdenD 15-16B (5)1.11.14+3.3721.04
4Ådne SkjærsteinH 14 (48)30.01+4.158.52
4Per Kristian EkebergH 60- (43)41.54+1.499.00
5Hasse BergstrømH 70- (46)46.54+4.5813.10
8Maren NorderudD 16 (32)59.24+11.5411.33
11Berit DanielsenD 55- (41)57.18+10.5713.08
12Wenche HultgreenD 60- (33)1.01.26+11.0915.23
12Thomas BjanesDIR C (28)1.15.01+28.0122.56
13Dag Helland-HansenDIR AL (29)1.21.49+26.1511.25
13Hege FeiringD 45- (76)54.51+13.0412.43
14Vida Helland-HansenD 11-12 (48)34.30+10.1111.07
16Solveig SikkelandD 50- (65)1.03.02+10.2413.33
17Berit BergeD 55- (41)1.01.02+14.4113.59
18Kjersti SkantzeD 55- (41)1.01.58+15.3714.12
22Eileen BjanesD 11-12 (48)37.28+13.0912.05
23Kjell StenstadvoldH 70- (46)55.00+13.0415.26
24Oliver Wallin HigginsH 16 (42)1.12.40+25.0811.48
24Sven TonjerDIR AK (94)56.34+22.0011.31
26Heidi FalckD 55- (41)1.10.37+24.1616.11
27Tom RådahlDIR B (60)47.12+14.1414.23
30Stian FalckH 60- (43)1.09.53+29.4815.01
38Egil EideH 55- (84)1.09.43+20.1712.33
48Trond LundH 45- (105)1.04.20+21.0610.27
50Aud I SpjelkavikDIR B (60)1.00.55+27.5718.34
52Anne Kristine NorderudDIR AK (94)1.11.16+36.4214.30
58Frode KamsvågH 50- (96)1.14.07+32.3912.46
66Nikolay KrupnovH 55- (84)1.28.11+38.4515.53
Jacob Finstad LandN-åpen (128)20.4510.35
Karl Rein RådahlN-åpen (128)21.0410.44
0Mille Baastad BergD 11-12 (48)diskvalifisert
0Vegard Brun SagaH 21-K (28)diskvalifisert
0Morten Nilstad PettersenH 21- (29)diskvalifisert
0Camilla StridsklevD 21- (24)diskvalifisert
0Thea Feiring HaltiaD 17-20 (14)diskvalifisert
0Bjørn SpjelkavikH 70- (46)diskvalifisert
0Donald SkantzeH 55- (84)diskvalifisert
0Bjørn Henning GrandalH 50- (96)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor