Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: lørdag 25 juni 2016

Klasser: Visa alla | D -10 | D 11-12N | D 11-12 | D 13-16N | D 13-16C | D 13 | D 14 | D 15-16B | D 15 | D 16 | D 17-N | D 17-C | D 17-B | D 17-20 | D 21-K | D 21- | D 35- | D 40- | D 45-K | D 45- | D 50- | D 55- | D 60- | D 65- | D 70- | D 75- | D 80- | D 85- | H -10 | H 11-12N | H 11-12 | H 13-16N | H 13-16C | H 13 | H 14 | H 15-16B | H 15 | H 16 | H 17-N | H 17-C | H 17-B | H 17-20 | H 21-K | H 21- | H 35- | H 40- | H 45-K | H 45- | H 50- | H 55- | H 60- | H 65- | H 70- | H 75- | H 80- | H 85- | DIR AL | DIR AK | DIR B | DIR C | DIR N | N-åpen

H 21-K

5 770 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK39.37
2Martin HosetNydalens SK47.54+8.17
3Are BisethKongsberg OL56.40+17.03
4Sigmund HansenGjø-Vard OL1.00.22+20.45
5Lars BredalenNittedal OL1.02.30+22.53
6Even Angell-PetersenNydalens SK1.03.07+23.30
6Arve PaulsenNotodden OL1.03.07+23.30
8Espen BekhusFredrikstad SK1.03.44+24.07
9Lars Ole KlavestadFredrikstad SK1.06.52+27.15
10Martin SørensenEiker OL1.09.39+30.02
11Håkon Nergaard BergStokke IL1.12.25+32.48
12Morten TangenMåren OK1.12.44+33.07
13Frode BakkehøiØstmarka OK1.14.54+35.17
14Siggen YtrehusBø OL1.18.44+39.07
15Vebjørn RøtvoldKongsberg OL1.24.05+44.28
16Marius StaffOL Toten-Troll1.25.08+45.31
17Erling Dahl BorkamoNotodden OL1.27.09+47.32
18Per FrostIFK Mora OK1.31.07+51.30
19William HollowellOK Tyr1.47.29+1.07.52
20Håvard Sandvoll AskLierbygda OL1.48.30+1.08.53
21Terje Magnus Bakken SørensenFreidig2.00.51+1.21.14
22Fredrik StudsrudHisøy OK2.01.24+1.21.47
23Magnus Barth GustavsenOslostudentenes IK2.02.24+1.22.47
24Rudi B OlsenLillomarka OL2.09.02+1.29.25
25Erik StoraasByåsen IL2.19.53+1.40.16
0Per Morten WienengaIdrettslaget Dyre Vaadiskvalifisert
0Damien RenardKongsberg OLdiskvalifisert
0Vegard Brun SagaIL Tyrvingdiskvalifisert
Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaabrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor