Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: lørdag 25 juni 2016

DIR B

3 280 m, 60 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Vegard Fluge SamuelsenHeming Orientering32.58
2Sindre JohannessenFreidig33.49+0.51
3Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK34.50+1.52
4Lene SandvikHalden SK36.02+3.04
5Trygve RognstadHadeland OL37.08+4.10
6Bjørn SlåtterøGimle IF37.31+4.33
7Øystein MelbyVang OL38.05+5.07
8Fredrik WulfsbergIL Koll38.33+5.35
9Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL39.00+6.02
10Kjetil HagenAsker Skiklubb39.20+6.22
11Ole Gunnar SølbergIL leik40.43+7.45
11Jon MøretrøKolbotn og Skimt OL40.43+7.45
13Dag Otter JohansenAsker Skiklubb41.01+8.03
14Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn41.07+8.09
15Tore LindaasElverum OK43.29+10.31
16Liv Kristin Omholt BerrefjordLardal OL43.34+10.36
17Roger ØstvoldHeming Orientering43.54+10.56
18Tore Thomas DukefossLillehammer OK44.30+11.32
19Merete RørvikLillomarka OL44.42+11.44
20Bente HortenVingelen IL44.48+11.50
21Ola NilsenOppsal Orientering45.15+12.17
22Knut Johan WinsvoldØstmarka OK45.27+12.29
23Leif JordetVingelen IL45.58+13.00
24Margit BreckleIF Femman46.17+13.19
25Sveinung RøsokFlyfemkamp46.26+13.28
26Eva Steffensen JohansenGimle IF46.59+14.01
27Tom RådahlIL Tyrving47.12+14.14
28Heidi BjordalOppsal Orientering47.36+14.38
29Torleif GaltelandAsker Skiklubb48.06+15.08
30Aase RanheimRingsaker OK50.59+18.01
31Gunilla GedinGöteborg Majorna OK51.08+18.10
32Jakcob HygenFreidig51.36+18.38
33Ingrid HolmOppsal Orientering52.32+19.34
34Unn KileRingerike OL52.50+19.52
35Mette BjerveMo OK53.10+20.12
36Guro MoOL Toten-Troll53.18+20.20
37Katrine Austmo MøllerSteinkjer OK53.19+20.21
38Inger SkjæveslandIF Trauma53.31+20.33
39Kristin GjølsjøOK Moss53.41+20.43
40Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL55.02+22.04
41Egil AmundsenLardal OL55.43+22.45
42Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL56.07+23.09
43Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn56.13+23.15
44Ellen NielsenStjørdals-Blink Orientering56.16+23.18
45Karen OmlandIL Koll56.40+23.42
46Ragnhild SkogsrudOL Vallset/Stange57.21+24.23
47Hildegunn GrønsethFossum IF58.18+25.20
48Thomas GrøstadØstmarka OK58.56+25.58
49Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering1.00.48+27.50
50Aud I SpjelkavikIL Tyrving1.00.55+27.57
51Tor Arne AndersenHamar OK1.02.08+29.10
52Rune StrømsvikMeløy OK1.07.25+34.27
53Kari Schjølberg HenriksenNydalens SK1.08.21+35.23
54Inger-Marie HobergFlyfemkamp1.10.26+37.28
55Frode IkdahlBodø og Omegn IF Orientering1.13.46+40.48
56Elin LauritsenHamar OK1.14.56+41.58
0Monica SyrdalHeming Orienteringdiskvalifisert
0Anne Berit RørlienFossum IFdiskvalifisert
0Annette WigaardOppsal Orienteringdiskvalifisert
0Hanne HermansenKristiansand OKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor