Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norsk O-Festival lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norsk O-Festival lang
Arrangørorganisasjoner: Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL
Dato: lørdag 25 juni 2016

DIR AK

4 910 m, 94 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jostein AndersenNydalens SK34.34
2Kristoffer JacobsenIL Tyrving37.14+2.40
3Lacho IlievHalden SK41.48+7.14
4Johan MichelsenFossum IF42.07+7.33
5Haakon IngvaldsenNydalens SK43.25+8.51
6Kristian KullerudKonnerud IL43.51+9.17
7Morten MoslandOppsal Orientering44.21+9.47
8Elisabeth IngvaldsenNydalens SK46.51+12.17
9Erik SaugerudKonnerud IL48.04+13.30
10Iliana IlievaHalden SK48.35+14.01
11Birgitte HusebyeFredrikstad SK49.33+14.59
12Anja WingstedtHalden SK49.45+15.11
13Sondre GullordNydalens SK49.51+15.17
14Patrik ThomaNOTEAM50.00+15.26
15Lea TonjerOslostudentenes IK51.29+16.55
16Hege KullerudKonnerud IL51.44+17.10
17Jon KjensethHeming Orientering52.49+18.15
17Egil FuruaBerger og Svelvik OL52.49+18.15
19Kristian Bernhard NilsenFossum IF53.06+18.32
20Andreas HuberHamar OK53.13+18.39
21Ragnhild Haugli BråtenHeming Orientering53.28+18.54
22Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn54.23+19.49
23Live Bredholt JørrgensenNTNUI54.29+19.55
24Sven TonjerIL Tyrving56.34+22.00
25Mons LøvfaldtNydalens SK57.12+22.38
26Terje MelsomFossum IF58.35+24.01
27Marianne ChristiansenOL Tønsberg og omegn59.06+24.32
28Fredrik SaugestadNydalens SK1.00.19+25.45
29Even JansonNOTEAM1.01.03+26.29
30Astrid BjørnerødOK Moss1.01.28+26.54
31Morten Roger AndersenHalden SK1.01.55+27.21
32Magne BrændenLillomarka OL1.02.00+27.26
33Helene AkselsonNydalens SK1.02.57+28.23
34Lars TreekremHeming Orientering1.03.18+28.44
35Anne Sofie KlavestadFredrikstad SK1.03.42+29.08
36Sindre Engzelius GylverNTNUI1.05.07+30.33
37Kjersti NarumOL Vallset/Stange1.05.24+30.50
38Boye BøhlerengenOppsal Orientering1.05.32+30.58
39Terje NæssFossum IF1.05.48+31.14
40Snorre FrydenlundSturla, IF1.05.50+31.16
41Anne Lene UlsethNydalens SK1.05.53+31.19
42Maren Kaarby RodemNydalens SK1.06.04+31.30
43Trond Ivar TømmervoldHamar OK1.06.40+32.06
44Per Arne KarlsenØstmarka OK1.07.19+32.45
45Frank SandbergFlyfemkamp1.07.48+33.14
46Sylvia ShandurkovaUzana1.07.53+33.19
47Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL1.08.01+33.27
48Bjørnar BrevikStokke IL1.08.42+34.08
49Magne MaursetÅs-NMBU Orientering1.09.01+34.27
50Håkon BørliFossum IF1.09.05+34.31
51Roger MostueOppsal Orientering1.10.51+36.17
52Anne Kristine NorderudIL Tyrving1.11.16+36.42
53Anna-Thekla TonjerElverum OK1.11.26+36.52
54Axel HoveidAsker Skiklubb1.11.58+37.24
55Elin KallesonOppsal Orientering1.13.29+38.55
56Geir JakobsenLardal OL1.14.49+40.15
57Pirjo LuchsingerKongsberg OL1.15.09+40.35
58Atle Toft AlmelandFana IL1.15.21+40.47
59Jon Erland FossaasRingerike OL1.15.23+40.49
60Nina BirkelundAsker Skiklubb1.15.30+40.56
61May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering1.16.06+41.32
62Lenny Viking EnströmOslostudentenes IK1.19.44+45.10
63Axel Boix EscolanOslostudentenes IK1.20.54+46.20
64Geir BråtenVegårshei IL1.21.19+46.45
65Jarand RystadHeming Orientering1.22.08+47.34
66Trond Ivar FossaasGimle IF1.25.19+50.45
67Stig WiestVang OL1.29.25+54.51
68Mai Britt BjørkSandefjord OK1.31.17+56.43
69Tina Strømdal WikFreidig1.31.49+57.15
70Ida Christine ParnemoOslostudentenes IK1.33.27+58.53
71Jan Vegard RudsengenNOTEAM1.35.48+1.01.14
72Audun FingarsenElverum OK1.35.58+1.01.24
73Helge BrynestadRingsaker OK1.39.35+1.05.01
74Johannes GjerstadOsterøy IL1.39.50+1.05.16
75Randi AuneHalden SK1.42.29+1.07.55
76Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1.45.09+1.10.35
77Lill Kristin EngerModum OL1.53.03+1.18.29
78Helge Sigurd HansenHeming Orientering1.55.49+1.21.15
79Ronny NelsonLardal OL2.09.15+1.34.41
80Marion AmundsenRingerike OL2.15.34+1.41.00
81Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering2.41.14+2.06.40
0Pål RundeKristiansand OKdiskvalifisert
0Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKdiskvalifisert
0Einar ModahlFredrikstad SKdiskvalifisert
0Elise HafskjoldNydalens SKdiskvalifisert
0Nore RystadHeming Orienteringdiskvalifisert
0Wenche RydningFlyfemkampdiskvalifisert
0Joachim EideFlyfemkampdiskvalifisert
0Jarl Magnus BergeSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
0Pål HellerudHalden SKdiskvalifisert
0Ingeborg BøbelIL Imåsdiskvalifisert
0Sjur LangedalNydalens SKdiskvalifisert
Hilde PoppeFredrikstad SKdiskvalifisert
Leif StørmerFossum IFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor